• Informacje na temat:

  jan z lublina

Artykuły na temat: jan z lublina
 • 18-latka zamordowana w Lublinie. Aresztowano 19-latka

  ...​19-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące za zabójstwo 18-letniej dziewczyny w Lublinie. Do morderstwa doszło w piątek wieczorem. Zwłoki znaleziono w kamienicy w centrum Lublina.

 • Czołówka Inter Cars RSMP na starcie w Lublinie

  Skodą Fabia R5. Nivette w łącznej punktacji cyklu ma już blisko 40 punktów przewagi nad parą Tomasz Kasperczyk / Damian Syty (Ford Fiesta) i z Lublina może wyjeżdżać jako nowo koronowany mistrz kraju(...) cyklu traci do Kasperczyka zaledwie 7 punktów. O ważne punkty powalczą także liderzy pozostałych klas. Wśród zgłoszonych kierowców znajdują się bowiem między innymi Jan Chmielewski (Open 2WD, BMW...

 • Mieszkańcy Lublina wspólnie oglądali transmisję uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II z Watykanu na telebimach w parafii Św. Rodziny, w miejscu gdzie papież odprawił mszę św. w 1987 r. W rozmowach z dziennikarzami wspominali tamtą wizytę.

 • ..."Reformacja rozpoczęła się przez dyskusję nt. powrotu do Bożego Słowa i była wydarzeniem epokowym: - uważa biskup senior Kościoła ewangelicko-augsburskiego w Polsce Jan Szarek. Jego zdaniem chrześcijanie także dzisiaj powinni dawać świadectwo wiary.

 • Amerykanie w Lublinie

  Delegacja z biura projektowego Weidlinger Associates w Nowym Yorku została przyjęta przez prezydenta Lublina. Spotkanie odbyło się w piątek 17. sierpnia o godz. 11.30 w ratuszu.

 • ​Lublin: Nadia Sawczenko otrzymała nagrodę Orła Jana Karskiego

  ..., odbierał terytorium i straszył odebraniem następnych terenów" - powiedział w laudacji Jacek Woźniak sekretarz Towarzystwa Jana Karskiego, które przyznaje nagrodę. Przypomniał, że również Jan Karski był(...) imienia trafiała do tych, którzy "godnie nad Polską potrafią się zafrasować" oraz tych, którzy "nie będąc Polakami, dobrze Polsce życzą". Jan Karski (właśc. Jan Kozielewski) urodził się w 1914 r. w Łodzi...

 • ...głosów; były kurator oświaty w Lublinie Lech Sprawka - 11 929 głosów oraz były minister pracy i polityki społecznej, Krzysztof Michałkiewicz - 11 250 głosów. Z listy PO: dotychczasowy poseł Janusz Palikot - 44 186 głosów, dr ekonomii KUL Joanna Mucha - 21 028 głosów, poseł minionej kadencji Włodzimierz Karpiński - 16 873 głosy, radna miejska Lublina Magdalena Gąsior-Marek - 16 114 głosów...

 • Nie żyje profesor Jan Winiecki, ekonomista o liberalnych przekonaniach, w latach 2010-16 członek Rady Polityki Pieniężnej. Zmarł we wtorek 7 czerwca w Warszawie, miał 77 lat.

 • "Strefa Inne Brzmienia" Lublin - Lwów

  Marek Niedźwiecki, Robert Leszczyński oraz Jan Chojnacki poprowadzą koncerty na wyjątkowym Festiwalu Muzyki "Strefa Inne Brzmienia" Lublin-Lwów, który odbędzie się w lipcu w Lublinie.

 • Prokuratura z Lublina prosi o filmy z licytacji koni w Janowie Podlaskim

  Lubelska Prokuratura Regionalna chce obejrzeć nagrania filmowe z tegorocznej aukcji koni Pride of Poland w Janowie i prosi o ich udostępnienie. Mogą one pomóc w ustaleniu, czy rzeczywiście były nieprawidłowości w trakcie licytacji zwierząt - mówi prokurator Waldemar Moncarzewski.

Zdjęcia na temat: jan z lublina
Wideo na temat: jan z lublina
Dyskusje na temat: jan z lublina