• Informacje na temat:

  jańczak

Artykuły na temat: jańczak
 • Niech choinka skrzy się pięknie!

  Świąteczne życzenia kierowane przez Agnieszkę Janczak z Kretomina:

 • Szukają 17-latki. Widziałeś ją?

  Policja z dolnośląskiego Lubina prowadzi poszukiwania 17-letniej Alicji Janczak. Dziewczyna wyszła z domu w minioną sobotę. Do dziś nie skontaktowała się z rodziną.

 • Wiemy, kto ma szansę na nagrodę "Bo wARTo!" od RMF Classic!

  Bartosz Chajdecki, Krzysztof A. Janczak, Paweł Lucewicz, Antoni Komasa-Łazarkiewicz i Mikołaj Stroiński - oto piątka kompozytorów muzyki filmowej, którzy stanęli do rywalizacji o nagrodę "Bo wARTo!". Po raz pierwszy przyznaje ją RMF Classic. Zwycięzca otrzyma m.in. 10 tysięcy euro.

 • Uratował noworodka przez telefon [POSŁUCHAJ!]

  Dyspozytor łódzkiego pogotowia, który przez telefon uratował 3-tygodniowe dziecko, dostanie nagrodę. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się wczoraj - matka po wezwaniu karetki rozłączyła się, ale dyspozytor zadzwonił do niej i dopytywał, co się dzieje z jej synem, a potem krok po kroku mówił, jak reanimować maluszka.

 • Dzień Walki z Depresją

  ...poprzez oczy, poprzez siatkówkę. Dociera do podwzgórza i tam następują korzystne dla nas przemiany - mówi psychiatra Grażyna Jańczak.

 • Najlepsi judocy walczyli w Bytomiu

  Wyniki: kobiety: 40 kg: 1. Weronika Krawczyk (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój), 2. Aleksandra Jańczak (AZS AWFiS Gdańsk) 44 kg: 1. Sonja Liber (Olimpia Poznań), 2. Agata Bujak (UKJ 225 Warszawa) 48 kg: 1. Maja Rasińska (Gwardia Bielsko-Biała), 2. Monika Połczyńska (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój) 52 kg: 1. Anna Borowska (Polonia Rybnik), 2. Żaneta Rerutko (UKJ 225 Warszawa) 57 kg: 1. Angelika Sziwa (AZS...

 • Biorcą była 32-letnia kobieta chora na kłębuszkowe zapalenie nerek, które mimo leczenia spowodowało ich całkowitą niewydolność. Pacjentka była dializowana od 4 lat. Nerka do przeszczepu pochodziła od zmarłego 17-latka. Jak powiedział w środę kierownik kliniki chirurgicznej szpitala prof. Dariusz Jańczak, operacja trwała ok. dwóch godzin i zakończyła się całkowitym sukcesem. Pacjentka czuje się...

 • Szansa dla ludzi i gospodarki

  Inwestycja Kronospanu w Strzelcach Opolskich stanowi jedną z największych inwestycji w naszym województwie. Jak zapewnił zebranych gości członek zarządu grupy, Tomasz Jańczak, Kronospan zainwestuje do 2012 roku co najmniej 112 mln euro. Zatrudnienie w firmie znajdzie ponad 300 osób. Pierwsza partia wyrobów ma zjechać z taśmy jeszcze w tym roku. - Oceniając dotychczasowe tempo inwestycji możemy...

 • RMF24: Uratował noworodka przez telefon

  ​Dyspozytor łódzkiego pogotowia, który przez telefon uratował 3-tygodniowe dziecko, dostanie nagrodę. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się wczoraj - matka po wezwaniu karetki rozłączyła się, ale dyspozytor zadzwonił do niej i dopytywał, co się dzieje z jej synem, a potem krok po kroku mówił, jak reanimować maluszka.

 • Wyniki konkursu świątecznego

  Prezentujemy nazwiska zwycięzców oraz wyniki świątecznego konkursu zorganizowanego na łamach serwisu Polska Lokalna.

Zdjęcia na temat: jańczak
Dyskusje na temat: jańczak