• Informacje na temat:

  janicki

Artykuły na temat: janicki
 • Proces Arabskiego: Trzy godziny przesłuchiwano gen. Janickiego

  Około trzech godzin trwało dzisiejsze tajne przesłuchanie b. szefa BOR, gen. Mariana Janickiego w procesie b. szefa kancelarii premiera Tomasza Arabskiego i innych oskarżonych przez część rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej.

 • Kamil Janicki: O historii trzeba opowiadać bez sztampy

  Janicki, autor książki "Damy polskiego imperium. Kobiety, które zbudowały mocarstwo".

 • Siemoniak: Były szef BOR, gen. Marian Janicki wstąpił do PO

  Były szef Biura Ochrony Rządu, gen. Marian Janicki wstąpił do PO - poinformował w poniedziałek w Krakowie wiceszef Platformy Tomasz Siemoniak. "Zamierzam czynnie uczestniczyć w naprawie sytuacji w służbach mundurowych i służbach specjalnych" - zapowiedział Janicki.

 • Były szef BOR gen. Marian Janicki wstąpił do Platformy Obywatelskiej

  Były szef Biura Ochrony Rządu gen. Marian Janicki wstąpił do Platformy Obywatelskiej - poinformował wiceszef PO Tomasz Siemoniak. Przyznał, że zamierza czynnie uczestniczyć w naprawie sytuacji w służbach mundurowych i służbach specjalnych.

 • Sławomir Janicki na liście Kukiz’15

  Młodzi ludzie, bez politycznych doświadczeń dominują, na liście KWW Kukiz’15 w okręgu lubelskim. Jest na niej też były prezydent Lublina Sławomir Janicki.

 • Afera podsłuchowa: Generał Janicki wśród nagranych

  Były szef Biura Ochrony Rządu generał Marian Janicki znalazł się wśród osób nagranych przez kelnerów z restauracji "Sowa i Przyjaciele" – czytamy w artykule Piotra Nisztora z "Gazety Polskiej Codziennie".

 • Gen. Janicki o wypadku premier Szydło: Co robił samochód ochronny z tyłu?

  Myślę, że nie było to 50 km/h - mówi w RMF FM gen. Marek Janicki o prędkości, z którą poruszała się wczoraj kolumna wioząca premier Beatę Szydło. "Poza tym, dlaczego mucha zrzuciła z drogi słonia?" - zastanawia się Janicki.

 • Gen. Janicki o wypadku premier Szydło: Co robił samochód ochronny z tyłu?

  Myślę, że nie było to 50 km/h - tak mówi w RMF FM gen. Marek Janicki o prędkości, z którą poruszała się wczoraj kolumna wioząca premier Beatę Szydło. "Poza tym, dlaczego mucha zrzuciła z drogi słonia?" - zastanawia się Janicki. "Nie wiem, czy nie było szans na wyprowadzenie samochodu, nie będę polemizował, czy kierowca, który to prowadził, był odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu w tym...

 • Michał Janicki, dotychczasowy dyrektor departamentu ds. społecznych wrocławskiego Urzędu Miejskiego, będzie nowym wiceprezydentem Wrocławia. Zastąpi na stanowisku Jarosława Obremskiego, który zdobył mandat senatora jako kandydat popierany przez inicjatywę Obywatele do Senatu.

 • Janicka była najszybsza

  Piotr Janicki. Niestety nie miał szczęścia, bo z zepsutą przerzutką i łańcuchem nie ukończył wyścigu. andre...

Zdjęcia na temat: janicki
Wideo na temat: janicki
Dyskusje na temat: janicki