• Informacje na temat:

  janin

Artykuły na temat: janin
 • Janina Ochojska ma raka piersi

  ..."Kilka dni temu dowiedziałam się, że choruję na raka piersi. To ogromna rewolucja w moim życiu" - mówi Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej, która jednocześnie kandyduje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jak podkreśla, nie badała się przez trzy lata.

 • Dziennikarka i publicystka Janina Paradowska zmarła w wieku 74 lat. Urodzona 2 maja 1942 w Krakowie Paradowska studiowała polonistykę na Uniwersytecie...

 • Janina Paradowska nie żyje

  Janina Paradowska nie żyje. Wybitna polska dziennikarka i publicystka zmarła w wieku 74 lat. Od wielu lat była związana z tygodnikiem "Polityka".

 • Janina Ochojska: Oczekuję przebudzenia człowieczeństwa

  ...- Kobiety i mężczyźni z Sudanu Południowego, Nigerii czy Somalii przebywają szlaki przez Saharę, by dotrzeć do świata, w którym wyrzucamy żywność. Uciekają od tortur, wojny, głodu. My widzimy w nich karaluchy, obcych, którzy chcą nam coś zabrać - mówi Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej.

 • Janina Paradowska nie żyje

  Zmarła Janina Paradowska - wybitna polska dziennikarka i publicystka, od wielu lat związana z tygodnikiem "Polityka". Miała 74 lata. "Należała do osób najsilniej kształtujących opinię publiczną w Polsce. Była słuchana wśród polityków wszystkich opcji" - powiedział PAP redaktor naczelny tygodnika "Polityka" Jerzy Baczyński.

 • Janina Ochojska nie została wpuszczona do Sejmu

  Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska w środę około godz. 14 nie została wpuszczona do budynku parlamentu, gdzie protestują osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

 • Janina Ochojska ma raka piersi. "Nie badałam się przez 3 lata"

  ..."Kilka dni temu dowiedziałam się, że choruję na raka piersi. To ogromna rewolucja w moim życiu" - mówi Janina Ochojska szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej , która jednocześnie kandyduje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jak podkreśla, nie badała się przez trzy lata.

 • Janina Ochojska bez zgody na wejście do Sejmu

  Działaczka i założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska nie została wpuszczona na teren Sejmu. Chciała się tam spotkać z niepełnosprawnymi i ich opiekunami, którzy protestują w Sejmie od 18 kwietnia.

 • Janina Ochojska: Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem

  Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem - napisała w poniedziałek na Twitterze szefowa PAH Janina Ochojska, odnosząc się do rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP po śmierci prezydenta Gdańska, zaatakowanego przez nożownika podczas finału WOŚP.

 • Janina Ochojska: Po prostu robię swoje

  To, że urodziłam się w Polsce, daje mi pewne przywileje. Nie jestem głodna, mam dach nad głową, nie spadają na mnie bomby. Mam wszystko, czego potrzeba do bezpiecznego życia, ale to nie usprawiedliwia obojętności - z Janiną Ochojską, założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej, rozmawia Dariusz Jaroń.

Zdjęcia na temat: janin
Wideo na temat: janin
Dyskusje na temat: janin