• Informacje na temat:

  janin

Artykuły na temat: janin
 • Dziennikarka i publicystka Janina Paradowska zmarła w wieku 74 lat. Urodzona 2 maja 1942 w Krakowie Paradowska studiowała polonistykę na Uniwersytecie...

 • Janina Paradowska nie żyje

  Janina Paradowska nie żyje. Wybitna polska dziennikarka i publicystka zmarła w wieku 74 lat. Od wielu lat była związana z tygodnikiem "Polityka".

 • Janina Ochojska: Oczekuję przebudzenia człowieczeństwa

  ...- Kobiety i mężczyźni z Sudanu Południowego, Nigerii czy Somalii przebywają szlaki przez Saharę, by dotrzeć do świata, w którym wyrzucamy żywność. Uciekają od tortur, wojny, głodu. My widzimy w nich karaluchy, obcych, którzy chcą nam coś zabrać - mówi Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej.

 • Janina Paradowska nie żyje

  Zmarła Janina Paradowska - wybitna polska dziennikarka i publicystka, od wielu lat związana z tygodnikiem "Polityka". Miała 74 lata. "Należała do osób najsilniej kształtujących opinię publiczną w Polsce. Była słuchana wśród polityków wszystkich opcji" - powiedział PAP redaktor naczelny tygodnika "Polityka" Jerzy Baczyński.

 • Janina Ochojska: Po prostu robię swoje

  To, że urodziłam się w Polsce, daje mi pewne przywileje. Nie jestem głodna, mam dach nad głową, nie spadają na mnie bomby. Mam wszystko, czego potrzeba do bezpiecznego życia, ale to nie usprawiedliwia obojętności - z Janiną Ochojską, założycielką Polskiej Akcji Humanitarnej, rozmawia Dariusz Jaroń.

 • Prezydent Duda wspomina Janinę Paradowską

  ...- Smutny dzień - napisał po śmierci Janiny Paradowskiej Andrzej Duda. Prezydent wspominał dziennikarkę we wpisie na Twitterze.

 • Wypadek w kopalni Janina. 1 osoba jest ranna

  Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku w kopalni Janina w Libiążu. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Nie żyje Janina Zamojska, żywa legenda Lwowa

  Wczoraj zmarła we Lwowie śp. Janina Zamojska. Była żywą legendą tego miasta, a zarazem kustoszem polskiego dziedzictwa narodowego.

 • Wstrząsy w kopalni Janina mogą się powtórzyć

  Wstrząsy w kopalni Janina w Libiążu mogą się powtórzyć - alarmują specjaliści z Głównego Instytutu Górnictwa. Wszystko dlatego, że wydobycie jest prowadzone w miejscu, gdzie są niebezpieczne uskoki.

 • Wstrząsy w kopalni Janina mogą się powtórzyć

  Wstrząsy w kopalni Janina w Libiążu mogą się powtórzyć - alarmują specjaliści z Głównego Instytutu Górnictwa. Wszystko dlatego, że wydobycie jest prowadzone w miejscu, gdzie są niebezpieczne uskoki.

Zdjęcia na temat: janin
Wideo na temat: janin
 • Janina Paradowska nie żyje

  Janina Paradowska nie żyje

 • Ochojska: Naszą rolą jest ratowanie życia ludzkiego

  "Naszą rolą jest ratowanie życia ludzkiego" - stwierdziła w internetowej części Popołudniowej rozmowy w RMF FM Janina Ochojska. Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej tłumaczyła na czym polega pomoc humanitarna w rejonie syryjskiego Aleppo. "Koszt pakietu żywnościowego dla jednej rodziny na miesiąc to 140 zł" - mówiła. Marcin Zaborski dopytywał Michała Króla z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego

 • Ochojska: Do Syrii od Polaków płynie wartki strumień pieniędzy. Król: Syryjczycy proszą o modlitwę

  "Polacy wspierali naszą misję w Syrii, natomiast teraz, po tragedii w Aleppo płynie bardzo wartki strumień pieniędzy. W ciągu dwóch dni zebraliśmy 900 tys. złotych. Bardzo wszystkim dziękuję. Spodziewamy się dalszych darowizn" - mówiła w Popołudniowej rozmowie w RMF FM prezes Polskiej Akcji Humanitarnej, Janina Ochojska. Jak dodawała, środki te przeznaczane są m.in. na żywność i schronienie dla

Dyskusje na temat: janin