• Informacje na temat:

  janina

Artykuły na temat: janina
 • Dziennikarka i publicystka Janina Paradowska zmarła w wieku 74 lat. Urodzona 2 maja 1942 w Krakowie Paradowska studiowała polonistykę na Uniwersytecie...

 • Janina Paradowska nie żyje

  Janina Paradowska nie żyje. Wybitna polska dziennikarka i publicystka zmarła w wieku 74 lat. Od wielu lat była związana z tygodnikiem "Polityka".

 • Janina Ochojska: Oczekuję przebudzenia człowieczeństwa

  ...- Kobiety i mężczyźni z Sudanu Południowego, Nigerii czy Somalii przebywają szlaki przez Saharę, by dotrzeć do świata, w którym wyrzucamy żywność. Uciekają od tortur, wojny, głodu. My widzimy w nich karaluchy, obcych, którzy chcą nam coś zabrać - mówi Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej.

 • Janina Paradowska nie żyje

  Zmarła Janina Paradowska - wybitna polska dziennikarka i publicystka, od wielu lat związana z tygodnikiem "Polityka". Miała 74 lata. "Należała do osób najsilniej kształtujących opinię publiczną w Polsce. Była słuchana wśród polityków wszystkich opcji" - powiedział PAP redaktor naczelny tygodnika "Polityka" Jerzy Baczyński.

 • Janina Ochojska nie została wpuszczona do Sejmu

  Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska w środę około godz. 14 nie została wpuszczona do budynku parlamentu, gdzie protestują osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

 • Janina Ochojska bez zgody na wejście do Sejmu

  Działaczka i założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska nie została wpuszczona na teren Sejmu. Chciała się tam spotkać z niepełnosprawnymi i ich opiekunami, którzy protestują w Sejmie od 18 kwietnia.

 • Janina Ochojska: Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem

  Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem - napisała w poniedziałek na Twitterze szefowa PAH Janina Ochojska, odnosząc się do rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP po śmierci prezydenta Gdańska, zaatakowanego przez nożownika podczas finału WOŚP.

 • Janina Ochojska: Po prostu robię swoje

  Dariusz Jaroń, Interia: Czy dzisiaj trudniej jest pomagać obcemu? Janina Ochojska: Nie znam ogólnej perspektywy, ale z punktu widzenia Polskiej Akcji Humanitarnej jest łatwiej. Łatwiej? - Tak, i to z różnych powodów. Jesteśmy znani, nie musimy tłumaczyć, co robimy i kim jesteśmy. Mamy duże zaufanie społeczne, jeśli kogoś poprosimy o pomoc, bo np. potrzebujemy twarzy jakiejś znanej osoby...

 • Prezydent Duda wspomina Janinę Paradowską

  ..."Odeszła Pani Redaktor Janina Paradowska. Różniliśmy się w poglądach, czasem na oczach Telewidzów ale zawsze była też nić sympatii. Smutny dzień" - napisał Andrzej Duda. Wybitna polska dziennikarka(...) "Polityka" Jerzy Baczyński. Janina Paradowska urodziła się 2 maja 1942 roku w Krakowie. Ukończyła polonistykę i dziennikarstwo. Karierę dziennikarską rozpoczęła od publikacji na łamach "Kuriera...

 • Janina Ochojska niewpuszczona do Sejmu. „Nie mamy informacji, że może pani wejść”

  Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska około godz. 14 nie została wpuszczona do budynku parlamentu, gdzie protestują osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie.

Zdjęcia na temat: janina
Wideo na temat: janina
Dyskusje na temat: janina