• Informacje na temat:

  janiszewski

Artykuły na temat: janiszewski
 • Gen. Michał Janiszewski nie żyje. To najbliższy współpracownik Jaruzelskiego

  W wieku 89 lat zmarł gen. Michał Janiszewski, członek Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, bliski współpracownik Wojciecha Jaruzelskiego jako ministra obrony, premiera i prezydenta, szef Urzędu Rady Ministrów u Zbigniewa Messnera i Mieczysława Rakowskiego.

 • W wieku 89 lat zmarł gen. Michał Janiszewski, członek Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, bliski współpracownik Wojciecha Jaruzelskiego jako ministra obrony, premiera i prezydenta, szef Urzędu Rady Ministrów u Zbigniewa Messnera i Mieczysława Rakowskiego.

 • Czy papież Jan Paweł II wiedział, że w Radiu Watykańskim pracuje Tajny Współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Janiszewski"? Dziś wiemy, że człowiekiem tym był jezuita Stefan Filipowicz.

 • Były minister rolnictwa, Jacek Janiszewski zabrał głos w sprawie raportu NIK dotyczącego działalności szczecińskiego oddziału Agencji Własności Rolnej. Janiszewski stwierdził, że jest zadowolony z doniesień NIK. Po raz pierwszy zostały oddzielone zarzuty wobec oddziału za szefostwa Janiszewskiego i z czasu, gdy były minister nie pracował już w szczecińskim oddziale Agencji. Przypomnijmy, że...

 • Czy papież Jan Paweł II wiedział, że w Radiu Watykańskim pracuje Tajny Współpracownik Służby Bezpieczeństwa o pseudonimie "Janiszewski"? Dziś wiemy, że człowiekiem tym był jezuita Stefan Filipowicz.

 • Odnalazł się zaginiony Kuba z Płocka

  Odnalazł się 10-letni Kuba Janiszewski z Płocka. Dziecko wyszło w niedzielę z Ośrodka Opiekuńczko-Wychowawczego i nie wróciło na noc.

 • Randka na stole operacyjnym

  Chirurdzy z Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jako pierwsi w województwie lubuskim wykonali operacje zwane przez specjalistów rendez-vous, polegające na połączeniu technik endoskopowych i przezskórnego radiologicznego leczenia dróg żółciowych. W pierwszych zabiegach gorzowskim chirurgom pomagał dr Kazimierz Janiszewski z warszawskiej Endoterapii. Kolejne robią już sami.

 • ..."Zawsze gdy prawica jest u władzy pojawia się Andrzej Lepper. Ani dwa lata temu, ani tym bardziej teraz nie ma powodów by dochodziło do protestów rolniczych" - mówi Jacek Janiszewski, były minister rolnictwa.

 • Mistrzostwa Polski w kolarstwie: Rafał Majka triumfuje w Świdnicy!

  Rafał Majka (Tinkoff) po raz pierwszy w karierze zdobył biało-czerwoną koszulkę mistrza Polski elity w kolarskim wyścigu ze startu wspólnego. Na finiszu w Świdnicy wyprzedził ostatniego towarzysza ucieczki Marka Rutkiewicza (Wibatech Fuji). Brązowy medal wywalczył kolega klubowy Rutkiewicza Sylwester Janiszewski, który był najszybszy z dziesięcioosobowej grupy pościgowej.

 • Policjanci poszukują zaginionego Kuby. Rozpoznajesz go?

  Funkcjonariusze z Płocka szukają 10-letniego Kuby Janiszewskiego. Chłopiec ma około 120 centymetrów wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy blond.

Zdjęcia na temat: janiszewski
Wideo na temat: janiszewski
 • Dyżurny lotu: Słyszałem, że załoga była zdenerwowana

  „Było słychać, że załoga zaczyna się stresować” – powiedział Sławomir Janiszewski, dyżurny lotów na lotnisku w Modlinie. Dodał, że obecnie załoga dochodzi do siebie, po ogromnym stresie, który towarzyszył awaryjnemu lądowaniu.

Dyskusje na temat: janiszewski