• Informacje na temat:

  janke

Artykuły na temat: janke
 • Igor ​Janke: Stanowczo zaprzeczam insynuacjom PO

  Stanowczo zaprzeczam insynuacjom PO; w razie powtarzania i eskalowania kłamstw i insynuacji dotyczących mojej bądź Instytutu Wolności rzekomej roli w łączeniu GetBack z politykami podejmę stosowne kroki prawne - oświadczył w sobotę szef Instytutu Wolności Igor Janke.

 • Janke: Janukowycz jest skończony

  Jedna ze stron bitwę wygra, ale wojna o Ukrainę między Wschodem i Zachodem będzie trwała, mówi prezes Instytutu Wolności Igor Janke. Zdaniem eksperta, ważne jest by Unia Europejska i Stany Zjednoczone zaproponowały naszemu wschodniemu sąsiadowi wielostronne wsparcie, zarówno polityczne, gospodarcze, jak i społeczne. Warunkowane oczywiście demokratycznymi zmianami na Ukrainie, dodał.

 • Igor Janke odchodzi z dziennikarstwa

  Igor Janke poinformował, że po 20 latach odchodzi z dziennikarstwa. "Podjąłem jedną z ważniejszych decyzji w życiu" - napisał na swoim blogu.

 • Anna Janko: Moja mama bała się wojny i przekazała mi ten strach

  - Wojny przytrafiają się prawie każdemu pokoleniu. A jeśli nie wojny, to rewolucje, powstania. Ludzie udają, że jest inaczej i że nie będzie już wojny, bo jesteśmy zbyt „cywilizowani”. Ale to nieprawda. Mnie wręcz zaskakuje ten obecny tak długi okres bezwojnia w Polsce. Nie pokoju, ale właśnie „bezwojnia” - mówi Anna Janko, autorka "Małej Zagłady".

 • "Janko Muzykant" za nudny. Oto lista lektur dla uczniów podstawówek

  "Tosia i Pan Kudełko" - książeczki Klaudyny Andrijewskiej zajęły pierwsze miejsce w internetowym konkursie MEN "Wybierzmy wspólnie lektury najmłodszych uczniów". Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na lektury, które mogą zachęcić dzieci do czytania.

 • Anna Janko i jej "Dziewczyna z zapałkami"

  Zapraszamy na spotkania autorskie pod patronatem prezydenta miasta Kołobrzegu - Anna Janko, autorka "Dziewczyna z zapałkami" już 13 i 14 listopada 2007 r. w Kołobrzegu.

 • ​Dziennikarze inwigilowani przez służby. "Gigantyczne nadużycie"

  ...- To dosyć szokująca informacja. Ktoś wkroczył w moją prywatność - mówi Interii Igor Janke, który znalazł się na opublikowanej przez tygodnik "Do Rzeczy" liście dziennikarzy inwigilowanych przez służby specjalne w czasach rządów koalicji PO-PSL.

 • ..."Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza doczekał się tłumaczenia na język kaszubski. Przekładu polskiej epopei narodowej dokonał twórca literatury kaszubskiej Stanisław Janke.

 • "Rz": Kompromitacja nadziei polskiej lewicy

  Wyborcza koalicja Lewica i Demokraci miała być zapowiedzią nowej jakości na lewej stronie sceny politycznej - pisze w "Rzeczpospolitej" Igor Janke.

 • Eksperci o przemówieniu Donalda Trumpa: "Powiedział dokładnie to, co tłum chciał usłyszeć"

  ..."To było bardzo dobre, bardzo zręcznie skonstruowane przemówienie" - tak wystąpienie Donalda Trumpa na pl. Krasińskich w Warszawie ocenił w czasie prowadzonej przez Marcina Zaborskiego Debaty RMF FM Igor Janke, prezes Instytutu Wolności. W podobnym tonie przemówienie amerykańskiego przywódcy skomentował Michał Sutowski z Krytyki Politycznej. "Pochwalił nas i powiedział dokładnie to, co zebrany na...

Zdjęcia na temat: janke
Dyskusje na temat: janke