• Informacje na temat:

  janowski

Artykuły na temat: janowski
 • Żużlowa GP: Zmarzlik najlepszy w Cardiff, Janowski trzeci

  ...​Bartosz Zmarzlik wygrał żużlową Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff, piątą eliminację żużlowych mistrzostw świata. Trzecie miejsce zajął Maciej Janowski, a Polaków na podium rozdzielił Anglik Tai Woffinden.

 • Żużlowa GP: Triumf Janowskiego w Szwecji, Zmarzlik trzeci

  Maciej Janowski triumfował w Grand Prix Szwecji w Hallstavik, czwartej rundzie mistrzostw świata w jeździe na żużlu. Trzecie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik. Liderem klasyfikacji generalnej cyklu pozostał czwarty w sobotę Brytyjczyk Tai Woffinden.

 • Żużlowa GP: Zwycięstwo Janowskiego w Cardiff, Zmarzlik czwarty

  ...​Maciej Janowski wygrał w Cardiff żużlową Grand Prix Wielkiej Brytanii, szóstą eliminację mistrzostw świata. Czwarte miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, który w finale miał defekt. Drugi był lider klasyfikacji generalnej Australijczyk Jason Doyle, a trzeci Słoweniec Matej Zagar.

 • Janowski mistrzem Ligi Juniorów

  Zwycięstwem jednego z faworytów, Macieja Janowskiego z WTS Atlas Wrocław zakończył się turniej indywidualny Ligi Juniorów na żużlu, który rozegrano w Zielonej Górze.

 • Janowski wygrał ćwierćfinał w Łodzi

  Maciej Janowski (WTS Wrocław) wygrał w Łodzi ćwierćfinałowy turniej Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Janowski zdobył 13 pkt. Uzyskał też najlepszy czas zawodów - 57,19 s.

 • Janowski zwycięzcą Złotego Kasku na żużlu

  Maciej Janowski (Unia Tarnów) wygrał w Rawiczu finał Złotego Kasku, który był jednocześnie eliminacją krajową do przyszłorocznego cyklu żużlowej Grand Prix. Drugi był Adrian Miedziński (Unibax Toruń), a trzeci - Jarosław Hampel (Stelmet Falubaz Zielona Góra).

 • Nie żyje Alina Janowska. Aktorka miała 94 lata

  Zmarła Alina Janowska, aktora teatralna, telewizyjna i filmowa. Smutną wiadomość przekazał prezes Związku Artystów Scen Polskich Olgierd Łukaszewicz. Alina Janowska miała 94 lata.

 • ..."Znany niegdyś polski polityk Gabriel Janowski został aresztowany w Atenach (na Akropolu) i oczekuje na rozprawę w Grecji" - napisał Ryszard Czarnecki na Twitterze.

 • Poseł Gabriel Janowski nadal nie opuszcza gabinetu ministra skarbu Andrzeja Chronowskiego. Protestuje w ten sposób przeciw sprzedaży polskich cukrowni cudzoziemcom.

 • Alina Janowska spocznie na Powązkach. Pogrzeb aktorki odbędzie się 20 listopada

  Uroczystości pogrzebowe aktorki Aliny Janowskiej odbędą się w południe 20 listopada w kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie, a następnie na Powązkach Wojskowych. Zakończy je wieczór wspomnień w Forcie Sokolnickiego - poinformowała Maria Wilma z ZASP. Alina Janowska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, teatralnych, estradowych i telewizyjnych zmarła w poniedziałek. Miała...

Zdjęcia na temat: janowski
Wideo na temat: janowski
 • Pożegnanie Aliny Janowskiej

  Pożegnanie Aliny Janowskiej

 • Tak wyglądał karambol na S7. Rozbiło się kilkanaście aut

  Karambol na drodze ekspresowej S7 na odcinku Kielce - Skarżysko-Kamienna. W pobliżu węzła Zalezianka zderzyło się 13 samochodów. Rannych zostało sześć osób, ale ich obrażenia na szczęście nie są groźne. "Główną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków jazdy. Nawierzchnia była bardzo oblodzona" - mówił mł. bryg. Jarosław Janowski ze straży pożarnej w Skarżysku-Kamiennej.

 • Skory przegląda prasę: Subiektywnie

  Na pierwszej stronie "Super Expressu" rewelacja. "Żona Janowskiego pójdzie sprzątać ulice". I to nie byle gdzie, bo na Florydzie. Gazeta przewiduje, że takim wyrokiem może się skończyć proces w sprawie głośnej kradzieży ubrań. A "Fakt" na pierwszej stronie pokazuje balangę z okazji zakończenia zdjęć do serialu rodzinka.pl.

Dyskusje na temat: janowski