• Informacje na temat:

  janusz iii

Artykuły na temat: janusz iii
 • ...krytykowani, ale tych, którzy krytykują. To ciężki kompleks społecznej formacji wyhodowanej przez michnikowszczyznę i nowe-stare elity III RP, które z nomenklatury peerelowskiej przepoczwarzyły się(...), media owe wypracowały nawet specyficzną mowę, w której piękne polskie imię "Janusz" stało się obelgą. "Janusz" jest obciachowy, bo ma wąsy, pije piwo, chodzi do kościoła, i w ogóle uosabia wszystko to...

 • III Ogólnopolski Festiwal Piosenek Janusza Gniatkowskiego

  Choć od czasu największej popularności Janusza Gniatkowskiego minęło pół wieku, jego piosenki są pamiętane i śpiewane przez kolejne pokolenia. W sobotę w Poraju koło Częstochowy, gdzie mieszkał zmarły przed rokiem artysta, zorganizowano festiwal jego twórczości.

 • Podobno mistrzami w tej dziedzinie są Austriacy, którzy zdołali wmówić światu, że Hitler był Niemcem, a Beethoven Austriakiem. Skądinąd wiadomo, że Austriacy byli nadreprezentowani w aparacie III(...) mieniący się niezależnymi) komentatorzy ciepło przyjęli antyeuropejskie i propisowskie wystąpienie niemieckiego eurodeputowanego z partii NPD. Nie wiedzieli, że NPD to neonaziści, głoszący pochwały III...

 • .... I koniec. Patrzę dziś na polską politykę, ona po prostu się starzeje, jej ton nadają emeryci. Kaczyński ma lat 67, Macierewicz - 68. A ulubieniec młodzieży, Janusz Korwin-Mikke - 74. Szukam młodych(...), chłopiec o miłej, mało groźnej aparycji. Którego z kolei przytopiła przygoda z Polską Grupą Zbrojeniową. Można więc odnieść wrażenie, że III RP dokonała na młodych Polakach jakiejś gigantycznej kastracji...

 • Poseł PiS o wyłudzeniach VAT: To największa afera finansowa III RP

  Komisja śledcza ds. wyłudzeń VAT jest niezbędna. To jest największa afera finansowa III RP - powiedział PAP poseł PiS Janusz Szewczak. "Skala wyłudzeń jest gigantyczna. To jest 200-250 mld złotych" - szacował.

 • Nowy spot PiS uderza w Janusza Lewandowskiego

  PiS w pierwszym ze spotów z serii "Wszyscy ludzie Ewy Kopacz" przypomina, że autor programu gospodarczego PO Janusz Lewandowski był ministrem przekształceń własnościowych w latach 90. Jego kariera to historia wyprzedawania polskich przedsiębiorstw - głosi spot PiS.

 • Zmarł Janusz Domagalik

  W czwartek w Warszawie zmarł w wieku 76 lat Janusz Domagalik - dziennikarz, prozaik, autor słuchowisk radio wych i widowisk telewizyjnych.

 • III Turniej Pływacki

  Międzyszkolny Klub Sportowy "Delfinek" oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zorganizowali III Mikołajkowy Turniej Pływacki dla Najmłodszych Nadziei Olimpijskich.

 • Janusz Tadeusz Nowak: "Miałem szczęście poznać ostatnich Legionistów"

  Polskę niepodległości. Książka "Szlak bojowy Legionów Polskich" w popularny sposób przedstawia szlak bojowy Legionów w formie kalendarium, z wykazem najważniejszych potyczek, bojów i bitew I, II i III(...)" - opowiada nam autor książki Janusz Tadeusz Nowak.

 • Rafał Fronia z bazy pod K2: Pojawia się szansa, żeby zawalczyć o obóz III

  Janusza Gołąba, który zna tę trasę. - Jesteśmy optymistami, liczymy, że w nadchodzącym oknie pogodowym założymy ten obóz III - mówi. Nastroje pod K2 - Na chwilę obecną siedzimy w mesie, to jedyne(...) uspokoić, ale nie wiadomo, czy zmieni się widoczność, a ta jest istotna dla pilotów śmigłowców. Dłuższe okno pogodowe i szansa na obóz III Jak podkreślił Fronia, w obozie I jest namiot i trochę sprzętu...

Zdjęcia na temat: janusz iii
Dyskusje na temat: janusz iii