• Informacje na temat:

  janusz radziwiłł

Artykuły na temat: janusz radziwiłł
 • Wiceminister finansów: Program PO to dobra inwestycja, na którą nas stać

  ...- Reforma rynku pracy i podatków proponowana przez PO to dobra inwestycja, na którą nas stać, ponieważ nie tylko ułatwi życie przedsiębiorcom i zwiększy zarobki Polaków, ale też zwiększy wpływy do budżetu - powiedział wiceminister finansów Artur Radziwiłł.

 • Motyw zdrady - w powieści został scharakteryzowany motyw zdrady Janusza Radziwiłła. Według Henryka Sienkiewicza podstawowe znaczenie miała tu osobista...

 • Bitwa o medyczną marihuanę wygrana. Jednak wojna nadal się toczy

  Od 4 marca minister zdrowia Konstanty Radziwiłł może decydować o refundacji produktów zawierających kannabinoidy, czyli leki zawierające tak zwaną medyczną marihuanę. Jak wygląda taka procedura? Czym tak naprawdę jest medyczna marihuana? Kto skorzysta na tych zmianach i czy to pierwszy krok do tego, aby można było kupować marihuanę w aptekach?

 • Korwin-Mikke: Przyczyną zła jest służba zdrowia. Należy ją położyć do trumny

  Protest lekarzy rezydentów pokazuje problemy państwowej służby zdrowia, którą należy zlikwidować - ocenił w niedzielę w Szczecinie europoseł i prezes partii Wolność Janusz Korwin-Mikke.

 • Korwin-Mikke ma rozwiązanie. Wie, co zrobić ze służbą zdrowia

  ..."Protest lekarzy rezydentów pokazuje problemy państwowej służby zdrowia, którą należy zlikwidować" – ocenił w niedzielę w Szczecinie europoseł i prezes partii Wolność Janusz Korwin-Mikke.

 • Najnowszy sondaż CBOS. Prezydent Duda liderem zaufania

  Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło oraz Paweł Kukiz są liderami rankingu zaufania. Największą nieufnością obdarzamy Janusza Korwin-Mikkego, Antoniego Macierewicza, Jarosława Kaczyńskiego i Grzegorza Schetynę.

 • Pitera o spotkaniu Duda-Kaczyński: Jesteśmy świadkami dziwacznego sitcomu

  ...programu poruszył także temat protestów lekarzy rezydentów. Przypomniał, że minister zdrowia Konstanty Radziwiłł zapowiedział, że w 2025 roku będziemy przeznaczać 6 proc. PKB na ochronę zdrowia. „Cieszę...

 • Motyw zdrady - w powieści został scharakteryzowany motyw zdrady Janusza Radziwiłła. Według Henryka Sienkiewicza podstawowe znaczenie miała tu osobista...

 • Mistrzowskie recitale Olejniczaka i Trifonowa

  Mistrzowskimi recitalami w wykonaniu Janusza Olejniczaka i Rosjanina Danila Trifonowa w Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie (woj. wielkopolskie) zakończył się w niedzielę wieczorem 30. Międzynarodowy Festiwal "Chopin w barwach jesieni".

 • Powiat ostrowski chce sprzedać XVIII-wieczny zespół dworsko-parkowo-pałacowy w Przygodzicach (woj. wielkopolskie). Właścicielami obiektu była rodzina Przebendowskich, a po niej (od 1755 r.) Radziwiłłowie z pobliskiego Antonina.

Dyskusje na temat: janusz radziwiłł