• Informacje na temat:

  jaromir

Artykuły na temat: jaromir
 • W najbliższy weekend w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie dwukrotnie wystąpi czeskocieszyński bard Jaromir Nohavica. Podczas tych koncertów towarzyszyć mu będzie na scenie akordeonista - Robert Kuśmierski.

 • Jaromir Nohavica na Dziedzińcu Różanym

  Jaromir Nohavica rozpoczynał swoją karierę pisząc teksty dla innych wykonawców. Namówiony przez przyjaciół zaczął je również wykonywać, zdobywając wkrótce niezwykłą popularność. W Polsce koncertuje od 1998 roku. Gra na gitarze i akordeonie, napisał ponad 400 utworów, tłumaczy także m.in. twórczość Wysockiego, Cohena czy Okudżawy. Jego twórczość to zarówno spokojne, pełne zadumy poetyckie...

 • Ziobro oskarża Jaromira Netzla o zniesławienie

  Zbigniew Ziobro skierował do sądu okręgowego w Warszawie prywatny akt oskarżenia przeciwko Jaromirowi Netzlowi. Jak ustalili dziennikarze śledczy RMF FM, były minister sprawiedliwości oskarża byłego prezesa PZU o zniesławienie. Sprawa dotyczy afery z 2007 roku, kiedy służby zatrzymały Janusza Kaczmarka, Jaromira Netzla i Konrada Kornatowskiego.

 • Soczi 2014: 41-letni Jaromir Jagr jedzie na piąte igrzyska!

  Słynny czeski hokeista Jaromir Jagr wystąpi w tym roku w swoich piątych igrzyskach olimpijskich. 41-letni zawodnik New Jersey Devils znalazł się w 25-osobowym składzie reprezentacji, który wieczorem ogłosił w Pradze trener Alois Hadamczik.

 • Ziobro oskarża Jaromira Netzla o zniesławienie

  Zbigniew Ziobro skierował do Sądu Okręgowego w Warszawie prywatny akt oskarżenia przeciwko Jaromirowi Netzlowi. Jak ustalili dziennikarze śledczy RMF FM, były minister sprawiedliwości oskarża byłego prezesa PZU o zniesławienie. Sprawa dotyczy afery z 2007 roku, kiedy służby zatrzymały Janusza Kaczmarka, Jaromira Netzla i Konrada Kornatowskiego.

 • Agata Rowińska zastąpiła Jaromira Netzla na stanowisku prezesa PZU

  Agata Rowińska zastąpiła Jaromira Netzla na stanowisku prezesa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń. O nominacji poinformował minister skarbu Wojciech Jasiński. Rowińska była dotychczas szefową rady nadzorczej PZU.

 • Jest postęp w śledztwie ws. śmierci dziennikarza Jana Kuciaka

  Słowacki prokurator generalny Jaromir Czirznar powiedział na konferencji prasowej w Bratysławie, że w śledztwie ws. zamordowania pod koniec lutego dziennikarza śledczego Jana Kuciaka jest postęp. Według prokuratora udało się ograniczyć wątki śledztwa.

 • Paparazzo czyhał na słynnego sportowca. Ten... wyniósł mu kanapki

  Słynny hokeista Jaromir Jagr przyniósł czyhającemu kilka godzin pod jego domem w Kladnie fotoreporterowi śniadanie, w tym kanapki zrobione przez swoją partnerkę Veronikę Koprivovą. Jagr nagrał tę scenę telefonem, a film umieścił na portalu społecznościowym.

 • Słynny hokeista wraca do NHL. Będzie jednym z najstarszych graczy w historii

  ...​Słynny czeski hokeista, 45-letni Jaromir Jagr wraca jednak do najlepszej ligi świata - NHL i nie zagra w Kladno HC, klubie którego jest wychowankiem, a obecnie współwłaścicielem. Według kanadyjskich mediów uzgodnił roczny kontrakt z Calgary Flames. Uzgodnienie warunków z Calgary oznacza, że ma szansę stać się trzecim najstarszym graczem w historii NHL.

 • Czeski pieśniarz i kompozytor Jaromir Nohavica wystąpi 4 sierpnia z koncertem w stołecznych Łazienkach Królewskich w Teatrze na Wodzie.

Zdjęcia na temat: jaromir
Dyskusje na temat: jaromir