• Informacje na temat:

  jaroń

Artykuły na temat: jaroń
 • Nagrody SDP 2016: Dziennikarz Faktów Dariusz Jaroń nagrodzony za "erę smartfonoholików"

  Dariusz Jaroń, dziennikarz serwisu Interia Fakty otrzymał wyróżnienie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za materiał "Grozi nam era smartfonoholików?".

 • Dziennikarz Interii Dariusz Jaroń z Nagrodą Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

  Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich ogłosiło laureatów 25. edycji konkursu o Nagrody SDP na najlepsze prace w polskiej prasie, radiu, telewizji i internecie. Wśród uhonorowanych znalazł się dziennikarz portalu Interia Dariusz Jaroń.

 • Niekompletne karty wyborcze w Krakowie

  Dziennikarz portalu Interia Dariusz Jaroń informuje o niekompletnych kartach wyborczych w Krakowie.

 • Nagroda Dziennikarzy Małopolski. Wśród nominowanych dziennikarze Interii

  Wspólna akcja Interii i Deutsche Welle pt. "Zrabowane dzieci/Geraubte Kinder" znalazła się wśród nominacji do Nagrody Dziennikarzy Małopolski w kategorii materiał internetowy. W innych kategoriach nominacje otrzymali też dziennikarze Interii - Aleksandra Bujas, Dariusz Jaroń, Michał Michalak (w dwóch kategoriach) i Monika Szubrycht.

 • Anna Pietraszek: Polscy himalaiści skazani na ostracyzm

  ...- Cokolwiek wielkiego było udziałem Polaków przed wojną, miało iść w zapomnienie, miało nie być bohaterów z okresu międzywojnia, w szkole o nich nie uczono - o skazanych na zapomnienie uczestnikach pierwszej polskiej wyprawy w Himalaje z Anną Pietraszek rozmawia Dariusz Jaroń.

 • Anna Treter: Artysta w czasach odtwórczości

  Jak się młodym ludziom będzie serwować jedynie możliwość odtwarzania piosenek, za chwilę nie będziemy mieli autorów tej klasy co Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski czy Agnieszka Osiecka – z Anną Treter o pierwszych krokach młodego artysty w show biznesie rozmawia Dariusz Jaroń.

 • Stefan Hertmans: Uważaliście w Polsce, że Unia to raj

  ...- W ostatnim czasie widzimy dwa zjawiska: otwarcie europejskiego islamu i rozwój histerycznej islamofobii. Wygra nienawiść i radykalizacja, czy rozwiązanie pojednawcze? Nie mam kryształowej kuli, nie wiem, co nas czeka, ale wiem jakie jest rozwiązanie - z belgijskim pisarzem Stefanem Hertmansem rozmawia Dariusz Jaroń.

 • Anna Dymna: Mniam, mniam i spadaj

  Bardzo inteligentni skądinąd ludzie pytają mnie okrutnie, po co miliony społecznie zebrane wydaję na osoby niepełnosprawne intelektualnie. Nie lepiej byłoby pomagać komuś, kto ma jakąś szansę w życiu? – z Anną Dymną o pomocy wykluczonym rozmawia Dariusz Jaroń.

 • Tajemnicze losy pionierów polskiego himalaizmu

  Pionierzy polskiego himalaizmu w 1939 roku byli wyposażeni jedynie w prymitywny sprzęt, hart ducha i niewyczerpane pokłady optymizmu. Wystarczyło, by 80 lat temu zdobyć Nanda Devi East – opowiada Dariusz Jaroń, autor książki „Polscy himalaiści”, który w rozmowie z Interią przypomina sylwetki Adama Karpińskiego, Jakuba Bujaka, Janusza Klarnera i Stefana Bernadzikiewicza, opisuje skomplikowane...

 • Jerzy Owsiak: Stoją za nami liczby patriotyczne

  Kiedy startowaliśmy 25 lat temu, nie bałem się tego, czy Polacy nam zaufają, tylko tego, czy będą chcieli podnieść cztery litery i wrzucić pieniądze do puszki na cele społeczne. Realny socjalizm zrobił z tych spraw pośmiewisko - z Jerzym Owsiakiem, liderem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rozmawia Dariusz Jaroń.

Dyskusje na temat: jaroń