• Informacje na temat:

  jarosz

Artykuły na temat: jarosz
 • Ewa Jarosz kandydatką na Rzecznika Praw Dziecka. "Jestem otwarta na podpowiedzi"

  Kilkadziesiąt organizacji pozarządowych oraz przedstawiciele środowisk naukowych podpisało się pod wnioskiem o nominowanie prof. Ewy Jarosz na stanowisko Rzecznika Praw Dziecka. Marek Michalak kończy swoja drugą i ostatnią kadencję na tym stanowisku już 27 sierpnia.

 • O. Jarosz: Wizyta Franciszka może zmienić Polskę

  O. Stanisław Jarosz, paulin z klasztoru na Jasnej Górze uważa, że wizyta papieża Franciszka w Częstochowie będzie początkiem procesu, który może zmienić podzieloną sporami Polskę. Ten proces nie zacznie się od góry, ale od dołu, w sercach ludzi, którzy nie chcą nienawiści - dodaje.

 • Dmytro Jarosz będzie doradcą w ukraińskim Sztabie Generalnym

  Dmytro Jarosz, deputowany i lider Prawego Sektora będzie doradcą w ukraińskim Sztabie Generalnym, a jego ugrupowanie ma integrować się z siłami zbrojnymi Ukrainy. O nominacji poinformowało centrum prasowe ukraińskiego ministerstwa obrony,

 • Jarosz: Powstrzymam rosyjską agresję w razie wygranej

  Powstrzymanie rosyjskiej agresji, zaprowadzenie w kraju porządku oraz modernizację gospodarki zapowiedział w razie wygranej w majowych wyborach prezydenckich na Ukrainie lider skrajnie nacjonalistycznej partii Prawy Sektor, Dmytro Jarosz.

 • Młodszy inspektor Krzysztof Jarosz będzie od poniedziałku nowym szefem wielkopolskiej policji. Na to stanowisko powołał go na wniosek komendanta głównego policji szef MSWiA.

 • Do Będzina z Domonikiem i Jaroszem

  Drużyna Andrzeja Kubackiego wystąpi bez kadrowiczów: Bartosza Kurka, Łukasza Żygadły i Eugena Bakumovskiego. Do składu natomiast po kontuzjach powrócą Damian Domonik i Jakub Jarosz. - Obaj zawodnicy wznowili już normalne treningi i jadą z drużyną - mówi Andrzej Kubacki, trener ZAKSY. Zawody w Będzinie będzie pierwszym etapem przygotowań do decydującej fazy rozgrywek PLS które, po przerwie dla...

 • Rosja: Sąd kazał aresztować lidera Prawego Sektora Dmytra Jarosza

  Sąd Rejonowy w Moskwie w środę wydał zaocznie nakaz aresztowania Dmytra Jarosza, lidera skrajnie nacjonalistycznego ukraińskiego ruchu Prawy Sektor.

 • Dotychczasowy szef wielkopolskiej policji nadinspektor Krzysztof Jarosz w najbliższy piątek obejmie stanowisko komendanta wojewódzkiego policji w Katowicach. Zastąpi nadinspektora Dariusza Działo, który w kwietniu objął obowiązki komendanta stołecznego.

 • Jarosz: W stosunkach z Polską trzeba patrzeć w przyszłość

  ..."Uważamy, że w stosunkach z Polską nie należy koncentrować się na negatywnych wydarzeniach historycznych, tylko myśleć o przyszłości" - oświadczył lider ukraińskiego Prawego Sektora, skrajnie nacjonalistycznego ugrupowania Dmytro Jarosz. Weźmie on udział w przedterminowych wyborach prezydenckich, które odbędą się 25 maja.

 • W klubie "Pro Libris" Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. K. Norwida odbyła się promocja tomiku poetyckiego zielonogórzanki Katarzyny Jarosz-Rabiej pt. "Dorosnąć do bólu". Publikacja została wydana przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Zielona Góra i Województwa Lubuskiego.

Zdjęcia na temat: jarosz
Wideo na temat: jarosz