• Informacje na temat:

  jaroszewicz

Artykuły na temat: jaroszewicz
 • Śledztwo w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów przedłużone

  Do 5 kwietnia 2018 r. został przedłużony czas śledztwa w sprawie zabójstwa w 1992 r. b. premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony. Trwa przeprowadzanie ekspertyz - poinformowała PAP Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

 • Nowe śledztwo w sprawie śmierci Piotra Jaroszewicza

  Wszczęto nowe śledztwo w sprawie zabójstwa w 1992 roku byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony. Chodzi o udział w tej zbrodni innych osób, niż czterej kryminaliści prawomocnie uniewinnieni w 2000 roku - poinformowała Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

 • W sprawie zabójstwa Piotra Jaroszewicza pojawił się nowy sensacyjny trop - ujawnia "Super Express".

 • Z akt sprawy zabójstwa Jaroszewiczów ktoś usuwa dowody. W tajemniczych okolicznościach zaginęły zdjęcia z miejsca zbrodni oraz folie z odciskami palców. Czyżby zleceniodawcy tej zbrodni do dzisiaj zacierali ślady? - zastanawia się "Super Express".

 • Sprawa Gorgonowej, zabójstwo Jaroszewiczów. Najbardziej znane procesy poszlakowe

  ...kompromitacją wymiaru sprawiedliwości. Zabójstwo Jaroszewiczów. 1 września 1992 zamordowano byłego premiera Piotra Jaroszewicza i jego żonę Alicję Solską-Jaroszewicz. Małżonkowie przed śmiercią byli...

 • Łódzki sąd okręgowy utrzymał w mocy wyrok uniewinniający Andrzeja Jaroszewicza, syna byłego peerelowskiego premiera. Mężczyzna był oskarżony o usiłowanie wymuszenia 150 tysięcy euro od łódzkiego biznesmena, w zamian za załatwienie dużego kredytu w Austrii. Uniewinniono także drugiego z oskarżonych w tej sprawie - obywatela Chorwacji Alberta B. Wyrok jest prawomocny.

 • Wiele pytań, brak odpowiedzi. Mija 20 lat od mordu na Jaroszewiczach

  O świcie 1 września 1992 pilna depesza PAP przyniosła informację o zamordowaniu Piotra i Alicji Jaroszewiczów. Były premier i jego żona zostali odnalezieni martwi we własnym domu. Przed śmiercią byli torturowani, a mordercy spędzili w ich willi wiele godzin.

 • Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w środę uniewinnienie czterech kryminalistów z Mińska Mazowieckiego od zarzutu zabójstwa w 1992 r. byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony. Wyrok ten jest prawomocny.

 • W samochodzie wyciągniętym z Warty ciała dwóch kobiet

  ...- Ciała dwóch kobiet znaleziono w samochodzie, który w czwartek rano wpadł do Warty w Kostrzynie nad Odrą - poinformował PAP Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji. Wjeżdżającego do rzeki daewoo lanosa widziało kilka osób, które zaalarmowały służby.

 • Nie dowiemy się, kto zabił Jaroszewiczów

  Nie ma już żadnych szans na wykrycie sprawców zabójstwa byłego PRL-owskiego premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej. Dwa lata poszukiwań zagubionych w śledztwie folii z odciskami palców, które mogły należeć do zbrodniarzy, zakończyły się niepowodzeniem - pisze "Super Express".

Zdjęcia na temat: jaroszewicz
Dyskusje na temat: jaroszewicz