• Informacje na temat:

  jaroszewicz piotr

Artykuły na temat: jaroszewicz piotr
 • Nowe śledztwo w sprawie śmierci Piotra Jaroszewicza

  Wszczęto nowe śledztwo w sprawie zabójstwa w 1992 roku byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony. Chodzi o udział w tej zbrodni innych osób, niż czterej kryminaliści prawomocnie uniewinnieni w 2000 roku - poinformowała Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

 • Śledztwo w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów przedłużone

  Do 5 kwietnia 2018 r. został przedłużony czas śledztwa w sprawie zabójstwa w 1992 r. b. premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony. Trwa przeprowadzanie ekspertyz - poinformowała PAP Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

 • W sprawie zabójstwa Piotra Jaroszewicza pojawił się nowy sensacyjny trop - ujawnia "Super Express".

 • Z akt sprawy zabójstwa Jaroszewiczów ktoś usuwa dowody. W tajemniczych okolicznościach zaginęły zdjęcia z miejsca zbrodni oraz folie z odciskami palców. Czyżby zleceniodawcy tej zbrodni do dzisiaj zacierali ślady? - zastanawia się "Super Express".

 • Sprawa Gorgonowej, zabójstwo Jaroszewiczów. Najbardziej znane procesy poszlakowe

  ...kompromitacją wymiaru sprawiedliwości. Zabójstwo Jaroszewiczów. 1 września 1992 zamordowano byłego premiera Piotra Jaroszewicza i jego żonę Alicję Solską-Jaroszewicz. Małżonkowie przed śmiercią byli(...) do tych samych zabójstw przyznał się Piotr Olszewa. Nie przedstawił jednak dowodów i został wypuszczony na wolność. Po powrocie do domu zamordował żonę i dzieci, a sam oblał się benzyną i spłoną...

 • Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w środę uniewinnienie czterech kryminalistów z Mińska Mazowieckiego od zarzutu zabójstwa w 1992 r. byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony. Wyrok ten jest prawomocny.

 • Wiele pytań, brak odpowiedzi. Mija 20 lat od mordu na Jaroszewiczach

  O świcie 1 września 1992 pilna depesza PAP przyniosła informację o zamordowaniu Piotra i Alicji Jaroszewiczów. Były premier i jego żona zostali odnalezieni martwi we własnym domu. Przed śmiercią byli torturowani, a mordercy spędzili w ich willi wiele godzin.

 • Nie dowiemy się, kto zabił Jaroszewiczów

  Nie ma już żadnych szans na wykrycie sprawców zabójstwa byłego PRL-owskiego premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej. Dwa lata poszukiwań zagubionych w śledztwie folii z odciskami palców, które mogły należeć do zbrodniarzy, zakończyły się niepowodzeniem - pisze "Super Express".

 • Piotr Jaroszewicz i jego żona Alicja zostali zamordowani w nocy z 31 sierpnia na 1 września 1992 r. w swojej willi w Aninie. On uduszony w fotelu w gabinecie, ona zastrzelona ze sztucera w łazience(...) wskazuje, że nie chodziło o rabunek. Mieszkanie nie zostało splądrowane. Sprawcy przeszukali tylko gabinet Jaroszewicza. Szukali konkretnej rzeczy lub dokumentu - ujawnia Paweł Biedziak, dyrektor biura...

 • Nie ma winnych śmierci byłego premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji Solskiej. Wczoraj warszawski Sąd Apelacyjny odrzucił apelację prokuratury, która odwołała się od wyroku uniewinniającego 4 recydywistów, podejrzanych o popełnienie tej zbrodni.

Zdjęcia na temat: jaroszewicz piotr
Dyskusje na temat: jaroszewicz piotr