• Informacje na temat:

  jaroszewicz piotr

Artykuły na temat: jaroszewicz piotr
 • RMF FM: Cena zeznań Dariusza S. ws. Jaroszewiczów

  Status małego świadka koronnego za współpracę z prokuraturą ws. zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów: jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, taka jest cena za złożone przez Dariusza S. zeznania, które pozwoliły na wykrycie sprawców napadu i podwójnego mordu sprzed 26 lat.

 • Przełom ws. zabójstwa Jaroszewiczów. Policji pomógł skruszony gangster

  Wyznania skruszonego gangstera doprowadziły do rozwiązania tajemnicy jednej z największych zagadek kryminalnych współczesnej Polski. W rękach policjantów jest już czterech mężczyzn, których prokuratura podejrzewa o napad i zamordowanie byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji. Do morderstwa doszło 26 lat temu. Zatrzymani to byli członkowie słynącego z brutalności gangu karateków...

 • Zatrzymania w sprawie zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów. Do zbrodni doszło 26 lat temu

  Cztery osoby zostały zatrzymane w związku z zabójstwem Piotra i Alicji Jaroszewiczów - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. To byli członkowie gangu karateków, który działał na początku lat 90. Dwóch zatrzymanych odsiaduje wyroki za inne przestępstwa.

 • Jako pierwszy wszedł do willi Jaroszewiczów. "Obraz jak po typowym napadzie rabunkowym"

  ..."Były porozrzucane przedmioty, były ślady walki na dole. Tam najprawdopodobniej pan Piotr Jaroszewicz został uderzony w głowę, ponieważ krwawił. Następnie został przeniesiony na górę do swojego(...) skutek tych przeżyć" - mówi Dariusz Janas, pierwszy szef policyjnej grupy dochodzeniowej badającej napad, w którym w 1992 roku zginął były PRL-owski premier Piotr Jaroszewicz i jego żona Alicja Solska...

 • Zagadka zabójstwa Jaroszewiczów: Status małego świadka koronnego za współpracę z prokuraturą

  Status małego świadka koronnego za współpracę z prokuraturą ws. zabójstwa małżeństwa Jaroszewiczów: jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, taka jest cena za złożone przez Dariusza S. zeznania, które pozwoliły na wykrycie sprawców napadu i podwójnego mordu sprzed 26 lat.

 • Zabójstwo Jaroszewiczów. "Nie poruszono ważnego zagadnienia - czy to było zabójstwo zlecone"

  ..."Nie poruszono jednego ważnego zagadnienia - czy to nie było zabójstwo zlecone. W moim przekonaniu odpada motyw rabunkowy" - tak o zabójstwie małżeństwa Jaroszewiczów mówi w rozmowie z RMF FM kryminolog, profesor Brunon Hołyst. W sprawie morderstwa byłego premiera w PRL i jego żony zatrzymano czterech mężczyzn – oficjalnie mówi się właśnie o motywie rabunkowym tej zbrodni.

 • Nowe śledztwo w sprawie śmierci Piotra Jaroszewicza

  Wszczęto nowe śledztwo w sprawie zabójstwa w 1992 roku byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony. Chodzi o udział w tej zbrodni innych osób, niż czterej kryminaliści prawomocnie uniewinnieni w 2000 roku - poinformowała Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

 • Ziobro: Postawiono zarzuty sprawcom zabójstwa Jaroszewiczów

  Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro poinformował o postawieniu zarzutów trzem sprawcom zabójstwa byłego premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony.

 • Areszt dla podejrzanych o zabójstwo Jaroszewiczów

  Krakowski sąd postanowił zastosować areszt tymczasowy na trzy miesiące wobec dwóch podejrzanych o udział w zabójstwie małżeństwa Jaroszewiczów w 1992 r. - Marcina B. oraz Roberta S. - ustaliła PAP w czwartek w sądzie.

 • Śledztwo w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów przedłużone

  Do 5 kwietnia 2018 r. został przedłużony czas śledztwa w sprawie zabójstwa w 1992 r. b. premiera PRL Piotra Jaroszewicza i jego żony. Trwa przeprowadzanie ekspertyz - poinformowała PAP Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga.

Zdjęcia na temat: jaroszewicz piotr
Dyskusje na temat: jaroszewicz piotr