• Informacje na temat:

  jaworski

Artykuły na temat: jaworski
 • Źródło w PiS: Decyzja w sprawie Jaworskiego po wyborach

  Decyzja dotycząca przyszłości b. posła PiS Andrzeja Jaworskiego w strukturach ugrupowania prawdopodobnie zapadnie po wyborach samorządowych, jego zawieszenie w prawach członka PiS może zostać cofnięte, ale może zostać też wykluczony z partii - wynika z informacji PAP zbliżonych do kierownictwa PiS.

 • Kard. Marian Jaworski odznaczony Orderem Orła Białego

  Prezydent Andrzej Duda wręczył Order Orła Białego arcybiskupowi seniorowi archidiecezji lwowskiej kard. Marianowi Jaworskiemu. „Ksiądz kardynał jest częścią wielkiej opowieści o Rzeczypospolitej" – mówił.

 • ​Jaworski dla wPolityce: Działania władz Gdańska to skandal

  ..."Skandalem" nazywa polityk PiS Andrzej Jaworski przekazanie przez wydział Promocji, Informacji i Komunikacji miasta Gdańska na konto Agory 73 800 zł. Jak dodał, chodzi o "ustalenie zasad wzajemnej współpracy przy organizacji kampanii promocyjnej z okazji Gdańskiego Tygodnia Demokracji".

 • Polityk PiS Andrzej Jaworski nowym członkiem zarządu PZU SA

  Rada Nadzorcza PZU SA powołała Andrzeja Jaworskiego na nowego członka zarządu. Uchwała w tej sprawie weszła w życie z dniem podjęcia. Andrzej Jaworski od kilku kadencji jest posłem Prawa i Sprawiedliwości.

 • Prezydent wręczył Order Orła Białego kard. Marianowi Jaworskiemu

  Prezydent Andrzej Duda wręczył w poniedziałek Order Orła Białego arcybiskupowi seniorowi archidiecezji lwowskiej kard. Marianowi Jaworskiemu. - Ksiądz kardynał jest częścią wielkiej opowieści o Rzeczypospolitej - mówił prezydent o odznaczonym.

 • Andrzej Jaworski w Kontrwywiadzie RMF FM. Zadaj pytanie!

  ...w Kontrwywiadzie RMF FM będzie szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych Andrzej Jaworski z PiS.

 • Andrzej Jaworski: Szkoła o. Rydzyka od lat zabiega o wsparcie

  ...- Jestem w stanie bronić poprawki przyznającej 20 mln dla Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Nie ma nic zdrożnego w tym, że instytucje prywatne otrzymują środki z budżetu państwa. Szkoła o. Rydzyka po raz pierwszy mogła otrzymać środki finansowe. Do tej pory była lekceważona i ignorowana przez ministrów PO – mówi szef sejmowej komisji finansów publicznych Andrzej Jaworski...

 • Jaworski: Zmniejszenie budżetu RPO? Środki były duże, a uzasadnienie wydatków wyjątkowo słabe

  ..., szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych Andrzej Jaworski z PiS, w odpowiedzi na pytania słuchaczy. Według Adama Bodnara, jego instytucja dostanie o 10 milionów złotych mniej. „Te środki były(...) środki dla RPO, przeznaczyć na inne cele” – komentuje gość RMF FM. Z budżetu RPO do IPN? „Wydaje mi się, że nie zostały zaakceptowane poprawki przesuwające te pieniądze” – odpowiada Jaworski. „Jeśli...

 • Jaworski ponownie burmistrzem

  Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie unieważnił Uchwałę Rady Miasta i Gminy Zagórz, w sprawie wygaśnięcia mandatu burmistrza Bogusława Jaworskiego. Wyrok nie jest prawomocny.

 • Jaworski zrezygnował ze stanowiska

  Ze stanowiska zrezygnował w czwartek przewodniczący Rady Warszawy Lech Jaworski.

Zdjęcia na temat: jaworski
Wideo na temat: jaworski
Dyskusje na temat: jaworski