• Informacje na temat:

  jean paul

Artykuły na temat: jean paul
 • Paula Kania odpadła w pierwszej rundzie US Open

  Paula Kania na pierwszej rundzie zakończyła udział w turnieju singlowym wielkoszlemowego US Open, który rozgrywany jest na kortach twardych w Nowym Jorku. Polska tenisistka przegrała we wtorek z Chinką Qiang Wang 2:6, 0:6.

 • Projektant mody Jean-Paul Gaultier zrezygnował z funkcji kierownika artystycznego grupy Hermes po siedmiu latach współpracy. Jak poinformała w komunikacie grupa Gaultier "pragnie skoncentrować się na własnych projektach".

 • 30 tys. "zagranicznych terrorystów" walczy w Iraku i Syrii. "Wracają do nas"

  ...​W Iraku i Syrii walczy blisko 30 tys. "zagranicznych terrorystów" - oświadczył szef Komitetu Antyterrorystycznego ONZ, Jean-Paul Laborde. Ostrzegał również przed "coraz ostrzejszymi atakami" w krajach pochodzenia bojowników.

 • ONZ: w Iraku i Syrii walczy ok. 30 tys. "zagranicznych terrorystów"

  W Iraku i Syrii walczy blisko 30 tys. "zagranicznych terrorystów" - oświadczył szef Komitetu Antyterrorystycznego ONZ, Jean-Paul Laborde. Ostrzegał również przed "coraz ostrzejszymi atakami" w krajach, z których pochodzą bojownicy.

 • Kim Kardashian za nagie zdjęcia nie wzięła ani grosza

  Kim Kardashian twierdzi, że za pozowanie do nagich zdjęć, nie wzięła ani grosza. Zależało jej na współpracy ze słynnym fotografem Jean-Paulem Goude.

 • Ulubieniec kobiet, gwiazdor filmowy Jean Paul Belmondo miał wylew krwi do mózgu. Spowodowało to paraliż prawej części jego twarzy. Aktor nie może też mówić. Taka jest wstępna diagnoza lekarzy, którzy odmawiają na razie dalszych komentarzy na temat stanu zdrowia tej żywej legendy francuskiego kina. Najbardziej tajemnicze są jednak okoliczności, w jakich zachorował Belmondo...

 • Europejska Unia Nadawców pisze do Beaty Szydło ws. zmian w mediach publicznych w Polsce

  Przewodniczący Europejskiej Unii Nadawców poważnie zaniepokojony propozycjami zmian w mediach publicznych w Polsce. Jean-Paul Philippot napisał w tej sprawie list otwarty do premier Beaty Szydło, w którym przekonuje o konieczności powstrzymania się przed próbami nasilenia politycznej kontroli nad mediami.

 • Szokujące kreacje krawca Madonny. Kolejki chętnych do ich podziwiania

  Rekordy popularności bije w Paryżu wystawa kreacji najbardziej prowokacyjnego i kontrowersyjnego dyktatora mody Jean-Paula Gaultiera. Przed zabytkowym Wielkim Pałacem Ekspozycyjnym w Paryżu ustawiają się ogromne kolejki. Chętni muszą często czekać ponad cztery godziny, by zobaczyć twórczość awangardowego artysty, który ubiera Madonnę i inne gwiazdy światowego show-biznesu.

 • ...1905 - urodził się Jean-Paul Sartre, francuski pisarz i filozof egzystencjalista. 1925 - lekkoatletka Halina Konopacka uzyskała w rzucie dyskiem 33,405...

 • Haiti: Aristide uzyskał paszport dyplomatyczny. Wróci?

  Rząd Haiti wydał paszport dyplomatyczny byłemu prezydentowi Jean-Bertrandowi Aristide, torując mu tym samym drogę do powrotu do kraju - poinformował we wtorek minister spraw wewnętrznych Haiti, Paul Antoine Bien-Aime.

Zdjęcia na temat: jean paul
Wideo na temat: jean paul
 • Wystawa kreacji Jeana-Paula Gaultiera

  Przed zabytkowym Wielkim Pałacem Eksplozyjnym w Paryżu ustawiają się tasiemcowe kolejki. Chętni muszą często czekać ponad cztery godziny, by zobaczyć twórczość awangardowego artysty, który ubiera Madonnę i inne gwiazdy światowego show-biznesu.

 • Oto dom, w którym nie da się mieszkać

  Prowokacja artystyczna sławnego paryskiego dyktatora mody. Jean Paul Gaultier, który ubiera takie gwiazdy światowego showbiznesu jak Madonna, stworzył w paryskim Muzeum Architektury "idealne mieszkanie". Jedyny problem: nie da się w nim mieszkać. Artysta-prowokator stworzył jdzieło surrealistyczne - wtopione w ściany i pokryte płótnem meble, pokoje przypominające tropikalną dżunglę a w sypialni

 • Conchita Wurst w obiektywie Karla Lagerfelda

  Zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji wystąpiła już w lipcowym pokazie Jean-Paul Gaultier'a. Teraz przyszedł czas, aby stanąć przed obiektywem samego Karla Lagerfelda. Pojawił się również wywiad, w którym Lagerfeld wyraził swoje uznanie dla wokalistki - Lubię Conchitę nie tylko dlatego, że ma wspaniały głos. Wszyscy słyszeliśmy już o kobietach z brodą, ale nigdy wcześniej nie widzieliśmy brodatego

Dyskusje na temat: jean paul