• Informacje na temat:

  jermak

Artykuły na temat: jermak
 • Jermakow na blogu: Zima zaskoczyła Soczi

  15 stopni na plusie w nadmorskim olimpijskim parku, nawet 10 w rejonie górskiej Krasnej Polany. Będąc w Soczi ciężko zapomnieć, że to pierwsze zimowe igrzyska zorganizowane w subtropikalnym klimacie. Dziennikarze i kibice nie narzekają - zawodnicy niestety mają swoje powody.

 • Jermakow z Soczi: Koniec z narzekaniem!

  Od kilku dni w doniesieniach z Soczi dominują kolejne wyliczanki niedociągnięć w hotelach i ogólnego nieogarnięcia gospodarzy. Nuda. Choć ja też znalazłbym kilka powodów do ponarzekania, wolę skupić się na tym, co dobre. Bo nawet po skromnych kilkunastu godzinach spędzonych w Soczi stwierdzam, że pozytywów nie brakuje.

 • Jermakow z Charkowa: Wiara w cud. Specjalność polskiego kibica

  Mecz o wszystko nie jest dla polskiego kibica czymś wyjątkowym. W ostatnich latach nasi piłkarze rozegrali ich co najmniej kilka i ich wyniki - delikatnie mówiąc - nie zachwycały. Tym razem nastroje są chyba jeszcze gorsze, bo potrzebujemy prawdziwego cudu. Ale jakaś mała cząstka polskiego kibica zawsze wierzy.

 • Jermakow na blogu: Siatkarze marzą o wycieczce do Kopenhagi. Uda się!

  Polscy siatkarze przed mistrzostwami Europy mają jasny cel. Chcą pojechać do Danii, gdzie zostaną rozegrane półfinały i finał tego turnieju. Okoliczności im sprzyjają.

 • Jermakow na blogu: Prezesie Boniek, ratuj!

  Idzie nowe. Długo wczoraj piłkarscy działacze przygotowywali się w warszawskim Sheratonie do decydującego głosowania. Nie wiedzieli najpierw czym głosować, później jak głosować, aż wreszcie na kogo. Decydujący wybór poszedł jednak zaskakująco szybko i patrząc na skład zarządu są szanse na zmiany.

 • Jermakow: Jeden na jedenastu - Ronaldo kontra Hiszpania

  Można nie lubić Cristiano Ronaldo, czasami nawet trzeba. Ale obowiązkiem każdego prawdziwego kibica jest podziwianie sposobu, w jaki gwiazda Realu traktuje piłkę. Dlatego, choć za CR7 nie przepadam, będę wieczorem kibicował Portugalii. Z drugiej strony wiem jednak, że - grająca momentami nudnawo Hiszpania - ten mecz raczej wygra.

 • Jermakow: Grecy liczą na cud. Polubią Niemców?

  "Mecz z podtekstem" - takie sformułowanie w kontekście piłkarskich spotkań słyszymy aż za często. Zwykle chodzi o zawiłą i przykrą historię, ale dziś wieczorem będzie inaczej. Grecy już się odgrażają, że dadzą pstryczka w nos Angeli Merkel, która futbol ubóstwia. Cel rzeczywiście mają - gorzej ze środkami do jego realizacji.

 • Zachodniopomorskie: Pożar w ośrodku wypoczynkowym

  ...12 zastępów straży pożarnej gasiło pożar, który wybuchł w ośrodku wypoczynkowym "Jermak" w Gudowie nad jeziorem Lubie. Nikt nie został poszkodowany.

 • Rosyjski MSZ o zamachu na Skripala: Sfabrykowana awantura

  Przedstawiciel MSZ Rosji Władimir Jermakow na spotkaniu z ambasadorami akredytowanymi w Rosji oznajmił, że zamach na Siergieja Skripala i jego córkę Julię dokonany w Salisbury, to "sfabrykowana awantura". Zapewnił, że Moskwa nie ma związku z tą sprawą.

 • Rosja o sprawie Skripala: "Sfabrykowana awantura"

  Przedstawiciel MSZ Rosji Władimir Jermakow na spotkaniu w środę z ambasadorami akredytowanymi w Rosji oznajmił, że zamach na Siergieja Skripala i jego córkę Julię dokonany w Salisbury, to "sfabrykowana awantura". Zapewnił, że Moskwa nie ma związku z tą sprawą.

Zdjęcia na temat: jermak
Wideo na temat: jermak
Dyskusje na temat: jermak