• Informacje na temat:

  jerome

Artykuły na temat: jerome
 • Piłkarz Jerome Boateng pracuje nad magazynem modowym

  Kolega Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium, reprezentant piłkarskiej drużyny Niemiec Jerome Boateng ma nową pasję. 29-latek pracuje na przygotowaniem magazynu o modzie i sporcie "Boa", który ma się ukazać na rynku jesienią.

 • Jerome Ferrari laureatem Nagrody Goncourtów

  Laureatem tegorocznej Nagrody Goncourtów, najbardziej prestiżowego francuskiego wyróżnienia literackiego, został Jerome Ferrari za powieść "Kazanie o upadku Rzymu" - ogłosiło w środę jury nagrody w Paryżu.

 • Francja: Zmarł reżyser i aktor Jerome Savary, miał 70 lat

  Francuski reżyser teatralny i aktor Jerome Savary zmarł w poniedziałek w następstwie raka w podparyskim szpitalu w Levallois-Perret; miał 70 lat - poinformowała we wtorek rodzina zmarłego.

 • USA: Zatwierdzono wybór nowego szefa najważniejszego banku centralnego świata

  ...​Senat USA zatwierdził we wtorek wybór Jerome Powella na nowego szefa Systemu Rezerwy Federalnej (Fed) - podała agencja Reutera. Powell zastąpi Janet Yellen, pierwszą kobietę-szefową w historii Fed, której kadencja upływa 3 lutego 2018 roku.

 • USA: Nowy szef Fed z poparciem republikanów i demokratów

  Senat USA zatwierdził we wtorek wybór Jerome Powella na nowego szefa Systemu Rezerwy Federalnej (Fed) - podała agencja Reutera. Powell zastąpi Janet Yellen, pierwszą kobietę-szefową w historii Fed, której kadencja upływa 3 lutego 2018 r.

 • Francja: Proces byłego ministra w rządzie Hollande'a

  Były minister ds. budżetu w rządzie prezydenta Francji Francois Hollande'a Jerome Cahuzac stanął w poniedziałek przed sądem apelacyjnym w Paryżu. W grudniu 2016 roku został skazany na trzy lata więzienia za unikanie płacenia podatków i pranie pieniędzy.

 • Makler naraził bank na miliardowe straty. Sąd: Został niesłusznie zwolniony z pracy

  Makler inwestycyjny Jerome Kerviel, skazany za spowodowanie rekordowej straty 4,9 mld euro banku Societe Generale, został z tego powodu niesłusznie zwolniony z pracy - orzekł sąd w Paryżu. Bank ma teraz zapłacić mężczyźnie 455 tys. euro odszkodowania.

 • Francja: Były minister Hollande'a skazany za przestępstwa podatkowe

  Były minister ds. budżetu w rządzie prezydenta Francji Francois Hollande'a, Jerome Cahuzac, którego zadaniem była walka z przestępstwami podatkowymi, został w czwartek skazany na trzy lata więzienia za unikanie płacenia podatków i pranie pieniędzy.

 • Rosyjski haker skazany na 12 lat więzienia

  Obywatel Rosji został skazany na 12 lat pozbawienia wolności za kradzież danych z ponad 160 mln kart kredytowych. 37-letni Władimir Drinkman został skazany w środę przez sędziego sądu federalnego w Camden (New Jersey) Jerome Simandle'a - podała agencja Reutera.

 • Francuz Jerome Champagne jest kolejnym kandydatem, który z powodu braku poparcia wycofał się z kandydowania na prezydenta Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). Wcześniej zrezygnował jego rodak David Ginola.

Zdjęcia na temat: jerome
Wideo na temat: jerome
Dyskusje na temat: jerome