• Informacje na temat:

  joanna iii d

Artykuły na temat: joanna iii d
 • Joanna Kopcińska: Nagrodę dostałam, ale zwróciłam

  Czy starcza pani do pierwszego? "Tak. Prowadziłam w życiu działalność gospodarczą. Potrafię oszczędzać i liczyć. Wspólnie z mężem prowadzę dom. Raz bywało lepiej, raz gorzej" - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM Joanna Kopcińska. Rzecznik rządu pytana przez Roberta Mazurka, czy dostała nagrodę odpowiada: tak, ale zwróciłam. "Zrobiłam kliknij, zrób przelew i nagrodę zwróciłam" – powiedziała. Jak...

 • W Krakowie trwa III Europejski Kongres Samorządności

  Dalsza decentralizacja, likwidacja urzędów wojewódzkich, wzmocnienie roli konsultacji społecznych - to niektóre propozycje przedstawione w Krakowie podczas III Europejskiego Kongresu Samorządów. Według opozycji, PiS dąży do centralizacji i zmarginalizowania roli samorządów.

 • „500+ na każdego geja”. III Trójmiejski Marsz Równości przeszedł główną aleją Gdańska

  Główną aleją Gdańska przeszedł III Trójmiejski Marsz Równości. Wśród ponad 2 tys. uczestników maszerujących pod hasłem „Miłość nie wojna” znaleźli się m.in. prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, miejscowi posłowie, radni Platformy Obywatelskiej oraz duchowni z Europejskiego Forum Chrześcijan LGBT.

 • Aktorka filmowa i teatralna Joanna Szczepkowska kończy 65 lat

  ..., oczywiście, ale robi z nim coś takiego, że to ciało przestaje istnieć, jako materialny przedmiot". Joanna Szczepkowska urodziła się 1 maja 1953 r. w Warszawie. Jest córką znanego aktora i byłego prezesa(...) w "Janie Gabrielu Borkmanie" Henryka Ibsena w reż. Aleksandra Bardiniego. "Joanna Szczepkowska w niewielkim epizodzie zajaśniała blaskiem talentu, inteligencji, wdzięku scenicznego, które każą wróżyć jej...

 • Joanna Kopcińska: Nagrodę dostałam, ale zwróciłam. Jako poseł zarabiałam więcej. Nie narzekam

  ...w RMF FM Joanna Kopcińska. Rzecznik rządu pytana przez Roberta Mazurka, czy dostała nagrodę odpowiada: tak, ale zwróciłam. "Zrobiłam kliknij, zrób przelew i nagrodę zwróciłam" – powiedziała. Jak podkreśliła: jako poseł zarabiałam więcej, niż teraz. "Ale nie narzekam" - dodała. W internetowej części Porannej rozmowy, Joanna Kopcińska nie chciała odpowiedzieć na pytanie, o wysokość nagrody, którą...

 • ​III wojna światowa. Czy decyzja została już podjęta?

  Głośnym echem odbiły się na arenie międzynarodowej słowa lidera LDPR- Władimira Żyrinowskiego. Rosyjski polityk ostrzegł, że jeśli dojdzie do konfliktu wojennego między Rosją a Zachodem o Ukrainę, Polska wraz z innymi krajami bałtyckimi zostanie zmieciona z powierzchni ziemi. Czy rzeczywiście zagraża nam III wojna światowa?

 • III Zamojskie Leśmianowe Biennale Sztuki

  Wernisaż wystawy III Zamojskiego Leśmianowego Biennale Sztuki "Napój cienisty" odbędzie się w najbliższy piątek 5 sierpnia o godz. 17.00 w salach wystawowych Muzeum Zamojskiego.

 • Kluzik-Rostkowska: Wsparcie dla nauczycieli matematyki klas I-III

  Na poziomie edukacji wczesnoszkolnej jest problem z nauczaniem matematyki, dlatego proponujemy wsparcie dla nauczycieli - powiedziała minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska. W wywiadzie zapowiedziała też wsparcie szkolnictwa zawodowego.

 • III Międzynarodowy Konkurs Muzyczny

  Wyłoniono laureatów III Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka. Wyróżniono Macieja Frąckiewicza w kategorii akordeonu, Bartłomieja Dusia w kategorii saksofonu i Seweryna Zapłatyńskiego w kategorii fletu.

 • Joanna Mucha. Dzisiejszy, sobotni, rządowy show zakończy się po południu, kiedy premier podsumuje 100 dni swojego gabinetu. Dodajmy - gabinetu, który od tygodni dołuje w sondażach.

Zdjęcia na temat: joanna iii d
Dyskusje na temat: joanna iii d