• Informacje na temat:

  johnson

Artykuły na temat: johnson
 • ​"Boris Johnson musi odejść"

  Artykuł Borisa Johnsona w "The Daily Telegraph" wywołał wściekłość części polityków Partii Konserwatywnej. Szef brytyjskiego MSZ, nie konsultując się z premier Theresą May, opowiedział się za tzw. twardym brexitem.

 • ​Boris Johnson tonuje nastroje

  Polityk Partii Konserwatywnej Boris Johnson, jeden z liderów obozu na rzecz wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, uspokaja opinię publiczną. "Chcę podkreślić z całą mocą, że Wielka Brytania jest i będzie częścią Europy" - oznajmił.

 • ​Boris Johnson: "Wypchaj się". Przypomniano niewygodne nagranie

  Po pożarze w Grenfell Tower wyciągnięto nagranie z 2013 roku, na którym Boris Johnson, jeszcze jako burmistrz Londynu, arogancko odpowiada politykowi laburzystów w sprawie cięć w budżecie straży pożarnej.

 • Boris Johnson do Rosjan: Przestańcie destabilizować Europę

  Podczas spotkania ze swym rosyjskim odpowiednikiem Siergiejem Ławrowem, Johnson przekaże w piątek, że nie może być "biznesu jak zwykle" między oboma krajami, dopóki Moskwa nie przestanie podejmować prób "zdestabilizowania" Europy - podał Reuters.

 • Boris Johnson ostro: Rosja stanie się pariasem

  Brytyjski minister spraw zagranicznych Boris Johnson ostro skrytykował we wtorek Rosję za jej działania w Syrii, w tym zwłaszcza bombardowanie celów cywilnych. Wezwał, by światowe mocarstwa w odpowiedzi zareagowały sankcjami.

 • Media: Boris Johnson potencjalnym następcą Theresy May

  ...​Niedzielne wydania brytyjskich dzienników poinformowały o tym, że minister spraw zagranicznych Boris Johnson jest faworytem wewnątrz Partii Konserwatywnej do zastąpienia premier Theresy May po utracie przez partię bezwzględnej większości w Izbie Gmin.

 • Boris Johnson wzywa ambasadorów Rosji i Iranu

  Ambasadorzy Rosji i Iranu w Londynie zostali wezwani przez brytyjskiego szefa dyplomacji. Podczas spotkań Borys Johnson wyraził "głęboki niepokój" sytuacją w Aleppo oraz obarczył za nie winą właśnie Rosję oraz Iran.

 • Boris Johnson: UE chce stworzyć superpaństwo

  Boris Johnson, były burmistrz Londynu i jeden z głównych konserwatywnych polityków popierających wyjście Wielkiej Brytanii z UE zarzucił Unii, że dąży - tak jak kiedyś Napoleon i Hitler - do stworzenia superpaństwa.

 • ​Spotkanie szefów dyplomacji UE bez Borisa Johnsona

  Brytyjski minister spraw zagranicznych Boris Johnson nie weźmie udziału w niedzielnej kolacji szefów dyplomacji krajów Unii Europejskiej, poświęconej sytuacji po wygranej Donalda Trumpa w amerykańskich wyborach prezydenckich - podało w sobotę MSZ w Londynie.

 • Boris Johnson do Polaków: Jesteście kochani

  Szef dyplomacji Wielkiej Brytanii Boris Johnson powiedział na przyjęciu wydanym w związku z Polsko-Brytyjskim Forum Belwederskim, że Polacy są na Wyspach mile widziani. Podkreślał też, że bardzo dobrze współpracuje mu się z ministrem Witoldem Waszczykowskim.

Zdjęcia na temat: johnson
Wideo na temat: johnson
 • Przyśpieszona gwiazdka. Futbolista zapłacił za świąteczne zakupy dzieci

  Jedenaścioro dzieci z Teksasu miała w tym roku przyśpieszoną gwiazdkę. Wszystko dzięki futboliście Andre Johnsonowi występującemu na co dzień w zespole z Houston. Grupka podopiecznych opieki społecznej mogła zaszaleć w sklepie z zabawkami. Celem było wyniesienie jak największej liczby rzeczy w czasie 80 sekund. Za wszystko zapłacił Johnson. Przedstawiono mu rachunek na kwotę 16.266 dolarów.

 • Złote Maliny. Ogłoszono nominowanych

  Nominacje do Złotych Malin 2016 ogłoszone! O tytuł najgorszego filmu powalczy „Fantastyczna czwórka”, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Jupiter: Intronizacja”, „Piksele” oraz „Oficer Blart w Las Vegas”. W gronie najgorszych aktorów znalazł się Johnny Depp, Jamie Dornan, Adam Sandler oraz Channing Tatum. Na tytuł najgorszej aktorki minionego roku mają szansę: Dakota Johnson, Mila Kunis, Jennifer Lopez

 • Rozbłysła choinka przed Kapitolem

  Świąteczna choinka rozbłysła przed Kapitolem w Waszyngtonie w USA. Uroczyście dokonali tego wspólnie przewodniczący Izby Reprezentantów John Boehner oraz młody baseballista Giovani Gaynor. Na 27-metrowym świerku rozbłysło ponad 5 tys. lampek. Wielka choinka przed siedzibą amerykańskiego Kongresu to już tradycja, po raz pierwszy pojawiła się w 1964 roku, za rządów prezydenta Johnsona.

Dyskusje na temat: johnson