• Informacje na temat:

  jü wielki

Artykuły na temat: jü wielki
 • Wielki kryzys

  Za dużo fabryk, za dużo surowców, za dużo produktów rolnych. Może się to wydawać niepojęte, ale wielki kryzys, który najpierw dotknął USA, a później cały świat, wybuchł z nadmiaru wytwarzanych i zgromadzonych dóbr.

 • Wielki gaduła zamiast wielkiego niemowy

  Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że armia powinna być wielkim niemową, co oznaczało, iż nie miesza się ona do spraw politycznych. Dotyczyło to, oczywiście, jej dowódców, czyli marszałków i generałów, którzy nawet jeżeli coś im się nie podobało, potrafili zachować milczenie, a już na pewno nie chodzili ze skargami na swoich cywilnych przełożonych do dziennikarzy.

 • Aleksandra Wielkiego pogrzebano żywcem?

  Po 2300 latach tajemnica śmierci Aleksandra Wielkiego mogła doczekać się właśnie rozwiązania. Jeśli jednak jest prawdziwe - okazuje się dość dramatyczne. Dr Katherine Hall z University of Otago(...) Wielkiego za zmarłego.

 • ​Wielki błąd giełdy

  Giełda popełniła "wielki błąd", że zareagowała spadkami, podczas gdy powinna rosnąć - w ten sposób Donald Trump ocenił największy spadek punktowy w historii Wall Street. Dysonans poznawczy prezydenta USA jest zrozumiały, wszak podobnie jak wielu polityków, ekonomistów i dziennikarzy uważa, że giełda odzwierciedla stan gospodarki.

 • ..., wykształconych, z wielkich miast" - to naprawdę znaczące. Najwyraźniej jednak politycy "totalnej" uznali, że takie uderzenie w rząd - kogo to obchodzi, że kretyńskie - trafi jej zwolennikom do...

 • ...amerykańskiej rewolucji seksualnej Hugh Hefner miał wielkie szczęście, że zdążył uciec przed tą falą do grobu, bo byłe "króliczki" pewnie by go sprocesowały tak, że musiałby sprzedać nie tylko sławny jedwabny...

 • Poręba: Pytamy Platformę, to "wielki wybór", czy może "wielkie oszustwo"

  PO w PE zasiada w Europejskiej Partii Ludowej, która głosuje przeciwko elementarnym interesom Polski; pytamy, czy to, co mówi PO przed eurowyborami to "wielki wybór", czy może raczej "wielkie oszustwo" - mówił szef sztabu wyborczego PiS, europoseł Tomasz Poręba.

 • "Wielki test o Piastach"

  Zapraszamy do udziału w "Wielkim Teście o Piastach". Już dziś o 20:25 na antenie TVP1 oraz online.

 • Wielki test o przyrodzie

  Zapraszamy do udziału w "Wielkim Teście o Przyrodzie” już dziś o 20:25 na antenie TVP1 oraz online.

 • Wielki test o Piłsudskim

  Zapraszamy do udziału w "Wielkim Teście o Piłsudskim". Już dziś o 20:25 na antenie TVP1 oraz online.

Zdjęcia na temat: jü wielki
Wideo na temat: jü wielki
 • Cimoszewicz: Palikot i jego formacja są wielką niewiadomą

  "Ja bym przed tym przestrzegał. Cały czas i pan Palikot, i jego formacja są wielką niewiadomą. Na razie nie znamy wszyscy, obserwując to, co się dzieje w polityce, więcej niż może pięciu polityków tej formacji. W związku z tym zupełnie nie wiemy, co się jeszcze wydarzy i kim się okażą" - Włodzimierz Cimoszewicz w Kontrwywiadzie RMF ostrzega SLD przed połączeniem z Ruchem Palikota.

 • Tusk: "Schetyna to wielka rezerwa strategiczna"

  Grzegorz Schetyna nie znalazł się w nowym rządzie. Premier liczy, że były wicemarszałek Sejmu, będzie się realizował jako szef komisji spraw zagranicznych.

 • Bielan: Serce mam po prawej stronie

  "Jarosław Kaczyński wywarł wielki wpływ na polską prawicę i... moje życie. Rozłam w PiS nie rozłamał mojego serca" – mówi Adam Bielan w Kontrwywiadzie RMF FM. "Moje serce wciąż jest po prawej stronie. Oczywiście w sensie pozabiologicznym" - dodaje.

Dyskusje na temat: jü wielki