• Informacje na temat:

  julia starsza

Artykuły na temat: julia starsza
 • 9-letnia Julia z Siemianowic Śląskich uratowała bliskich przed zaczadzeniem

  ...9-letnia Julia z Siemianowic Śląskich uchroniła swoją rodzinę przed zaczadzeniem. Była w domu z siostrą i tatą. Źle się poczuła, lecz kiedy poszła po pomoc do taty, okazało się, że stracił on przytomność. Dziewczynka wezwała pomoc dzwoniąc pod numer alarmowy. Dziś dostała od strażaków dyplom uznania i upominki.

 • ​Z tych dziewczynek warto brać przykład. Natasza i Julia przekazały włosy chorym na raka

  ..."Te dzieci nie mają włosów a bardzo chcą je mieć. To fajne uczucie, że możemy komuś pomóc"- mówią nam dwie rezolutne dziewczynki z Trzebini w Małopolsce. Przyjaciółki, 10-letnia Natasza Gregorczyk i o rok starsza Julia Rymarczyk dają wspaniały przykład kobietom w całej Polsce. Obcięły swoje długie i piękne włosy, by przekazać je na peruki dla chorych na raka.

 • Romeo i Julia z Auschwitz. 70 lat temu uciekli z obozu

  Auschwitz w pierwszym transporcie polskich więźniów 14 czerwca 1940 roku. Pracował w ślusarni, której szefem był przychylny wobec więźniów Niemiec z Bielska, esesman Edward Lubusch. Mala była starsza od...

 • Wizyta starszej pani

  ...kultowe polskie przeboje lat 90. Przedstawienie prowadzi Jolanta Szadkowska. Reżyseria: Michał Zadara, Scenografia: Thomas Harzem, Kostiumy: Julia Kornacka, Reżyseria światła: Ewa Garniec. Obsada...

 • Rosyjski portal ujawnia szczegóły dotyczące sprawców ataku na Siergieja Skripala

  ...w ciągu trzech dni. "Fontanka" zadzwoniła także do osób mieszkającym w bloku Boszirowa. Okazało się, że w mieszkaniu, które mężczyzna powinien zajmować, mieszka starsza kobieta. Boszirowa nigdy...

 • Trybunalska zagadka i śmierć

  Odraczając wczoraj ogłoszenie wyroku w sprawie KRS Julia Przyłębska wprost przyznała, że "poza wszelkimi procedurami" wpłynął do niej jako prezesa TK wniosek jednego z sędziów, "aby skład orzekający w sprawie podjął określone czynności w ramach orzekania". Na tym poprzestała, choć sprawa powinna być wyjaśniona najgłębiej jak to tylko możliwe.

 • RMF FM: Trybunalska zagadka i śmierć

  Odraczając wczoraj ogłoszenie wyroku w sprawie KRS Julia Przyłębska wprost przyznała, że "poza wszelkimi procedurami" wpłynął do niej jako prezesa TK wniosek jednego z sędziów, "aby skład orzekający w sprawie podjął określone czynności w ramach orzekania". Na tym poprzestała, choć sprawa powinna być wyjaśniona najgłębiej jak to tylko możliwe - pisze Tomasz Skory z RMF FM.

 • Pod koniec czerwca członkowie klanu Mastoi złapali parę zakochanych nastolatków: miejscową dziewczynę, która utrzymywała zakazane kontakty z 12-letnim chłopcem z klanu niższego w hierarchii społecznej. Tamtejsza starszyzna postanowiła za wszelką cenę zmyć hańbę spowodowaną tym związkiem. Chłopiec miał poślubić swoją sympatię, a jego starsza siostra - właśnie Mukhtaran Mai - wyjść za mężczyznę...

 • ME w biathlonie: Kolejny medal Moniki Hojnisz. Tym razem brąz w sprincie

  Monika Hojnisz (UKS Lider Katowice) zdobyła brązowy medal biathlonowych mistrzostw Europy U-26 w sprincie na dystansie 7,5 km. W bułgarskiej miejscowości Bańsko wygrała Rosjanka Irina Starych, druga była Ukrainka Julia Dżyma.

 • Premier Australii za dziedziczeniem tronu W. Brytanii bez względu na płeć

  Premier Australii Julia Gillard poparła propozycję szefa brytyjskiego rządu Davida Camerona, by zmienić zasady dziedziczenia tronu Wielkiej Brytanii, tak by sukcesją były objęte pierworodne córki, nawet jeśli mają młodszego brata.

Dyskusje na temat: julia starsza