• Informacje na temat:

  jurkiewicz

Artykuły na temat: jurkiewicz
 • Jurkiewicz: Zapowiedź 96 miesięcznic powinna przynieść uspokojenie

  Szef klubu radnych PiS Cezary Jurkiewicz stwierdził, że zapowiedź Jarosława Kaczyńskiego, zgodnie z którą ma odbyć się łącznie 96 miesięcznic, powinna przynieść pewne uspokojenie. "Jestem ciekaw, co w takiej sytuacji zrobią kontrmanifestujący" - powiedział w piątek Jurkiewicz.

 • MŚ piłkarzy ręcznych: Mariusz Jurkiewicz już po operacji

  Mariusz Jurkiewicz, który miał być kapitanem reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych w mistrzostwach świata we Francji, w Poznaniu przeszedł operację barku - poinformował związek. Zawodnika Vive Tauron Kielce czeka czteromiesięczna przerwa w grze.

 • ​Jurkiewicz: PiS nie poprze wniosku o doraźną komisję ws. reprywatyzacji

  Klub radnych PiS nie poprze wniosku PO o powołanie doraźnej komisji Rady Warszawy ds. reprywatyzacji i przekształceń własnościowych nieruchomości; nie wplątujcie nas w to, co media nazywają "złodziejską aferą" - mówił szef klubu radnych PiS Cezary Jurkiewicz.

 • Kaleta, Ozdoba, Figura, Jurkiewicz wśród "jedynek" PiS do Rady Warszawy

  Wiceszef komisji weryfikacyjnej Sebastian Kaleta, rzecznik sztabu Patryka Jakiego Jacek Ozdoba oraz radni PiS: Dariusz Figura i Cezary Jurkiewicz - to niektórzy z kandydatów PiS, którzy z pierwszych miejsc w okręgach wystartują w wyborach do Rady Warszawy - dowiedziała PAP ze źródeł w PiS.

 • Jurkiewicz w trzynastce

  Wojciech Jurkiewicz został powołany przez Raula Lozano do trzynastoosobowej siatkarskiej kadry na mecze towarzyskie z Czechami. Wychowanek Ikara Legnica ma duże szanse by wystąpić w turnieju prekwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich na Węgrzech.

 • ME piłkarzy ręcznych: Mariusz Jurkiewicz nie zagra z powodu kontuzji

  Mariusz Jurkiewicz - rozgrywający reprezentacji piłkarzy ręcznych i Vive Tauronu Kielce przegrał walkę z kontuzją i nie wystąpi w rozpoczynających się w piątek w Polsce mistrzostwach Europy. O tej decyzji poinformował jego klub.

 • Mariusz Jurkiewicz: Duńczycy mają same mocne strony

  To będzie już ostatni mecz fazy grupowej mistrzostw świata. Jutro polscy piłkarze ręczni zagrają z Danią. W naszym obozie już teraz widać rosnące skupienie przed tym spotkaniem. O silnych stronach Duńczyków i rosnącej pewności siebie w naszym zespole z Mariuszem Jurkiewiczem rozmawiał w Dausze Patryk Serwański.

 • Pierwsza retrospektywna wystawa Zdzisława Jurkiewicza, zorganizowana w 80. urodziny artysty, została otwarta w poniedziałek w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. Będzie ją można oglądać do 25 września.

 • MŚ piłkarzy ręcznych: Grabarczyk zastąpi Jurkiewicza

  Kołowy drużyny Vive Targi Kielce Piotr Grabarczyk zastąpi w kadrze piłkarzy ręcznych Mariusza Jurkiewicza, który podczas wczorajszego meczu z Arabią Saudyjską złamał rękę. "Zostawiam chłopaków przed najważniejszymi meczami i to boli zdecydowanie bardziej niż sama kontuzja. Mimo to jestem pewien, że poradzą sobie beze mnie, nie ma ludzi niezastąpionych” - mówił po wypadku Jurkiewicz.

 • Jurkiewicz: Maksymalnie skoncentrowani jesteśmy postrachem

  Kuba Wasiak: Co Polacy mogą osiągnąć na mistrzostwach świata? Mariusz Jurkiewicz: To zespół, który jest zdolny do wszystkiego. Maksymalnie skoncentrowani jesteśmy postrachem dla każdego. Ale też(...) pewno jest to w naszym zasięgu. A potem wszystko zależy od dyspozycji dnia. Kto będzie najtrudniejszym rywalem w grupie? Mariusz Jurkiewicz: W tym momencie jest to Białoruś, ale tylko dlatego...

Zdjęcia na temat: jurkiewicz
Wideo na temat: jurkiewicz
 • Ogromne osłabienie Polski przed Euro

  Mariusz Jurkiewicz nie wystąpi na rozpoczynających się w piątek mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych. Rozgrywający Vive Tauronu Kielce przegrał walkę z kontuzją. "Walczyliśmy o to, by Mariusz Jurkiewicz mógł zagrać na mistrzostwach Europy, ale niestety przegraliśmy walkę z czasem. Jego rolę będą musieli przejąć inni zawodnicy. Mamy trzech środkowych. Musimy rozwiązywać problemy, a nie

 • Nocna bójka w Warszawie. Nie żyje 25-latek

  . Wtedy dwóch mężczyzn, którzy wcześniej zwrócili im uwagę, zaatakowało ich - poinformowała Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.

Dyskusje na temat: jurkiewicz