• Informacje na temat:

  jurkowski

Artykuły na temat: jurkowski
 • Łukasz Jurkowski: Joanna Jędrzejczyk nie da się drugi raz pokonać Rose Namajunas

  MMA Łukasza Jurkowskiego Polka zwycięży i nie da się ponownie zaskoczyć rywalce. „W branży ciągle nikt nie traktuje Rose Namajunas jako mistrzyni w kategorii słomkowej. Mimo że ona ma pas, to wszyscy uważają, że najlepsza jest Aśka Jędrzejczyk” – mówi Jurkowski w rozmowie z RMF FM.

 • Piotr Jurkowski z Kluczborka z zespołem "Sam Wiesz Kto" wygrał w czwartek opolskie eliminacje do koncertu Debiutów. Będzie reprezentował Opole na 49. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki, który odbędzie się w czerwcu. W eliminacjach wzięło udział 8 wykonawców.

 • Jurkowska zawodniczką Asseco Lublin

  Justyna Jurkowska, znana pod panieńskim nazwiskiem Alberciak, związała się dwuletnim kontraktem z SPR Asseco BS Lublin, zespołem mistrzyń kraju w piłce ręcznej.

 • XII Śląska Jesień Gitarowa w Tychach

  Festiwal Śląska Jesień Gitarowa, połączony z międzynarodowym konkursem gitarowym im. Jana Edmunda Jurkowskiego, rozpoczął się w sobotę w Tychach. 12. edycja tej organizowanej co dwa lata, cieszącej się europejskim prestiżem, imprezy potrwa do 11 października.

 • Sanok: Zabójstwo czy samobójstwo?

  Na razie nie wiadomo, czy w mieszkaniu w Sanoku doszło do zabójstwa, czy samobójstwa. Wyjaśni to śledztwo - poinformowała prokurator rejonowy w Sanoku Izabela Jurkowska-Hanus.

 • Chińczyk Xingye Li najlepszy w konkursie gitarowym

  Mieszkający na stałe w Korei Południowej Chińczyk Xingye Li zdobył pierwszą nagrodę 13. Międzynarodowego Konkursu Gitarowego im. Jana Edmunda Jurkowskiego, odbywającego się w ramach tyskiego festiwalu "Śląska Jesień Gitarowa".

 • Dwudziestoletnia Agata Jurkowska i jej dziewiętnastoletnia siostra Monika są sierotami. Od najmłodszych lat wychowywały się w rodzinach zastępczych. Wraz z resztą rodzeństwa chciałyby zamieszkać w domu po zmarłym wujku. Zgodę na to musi wyrazić gmina, która jest właścicielem posesji.

 • PAA: W polskiej elektrowni atomowej nie ma prawa dojść do powtórki z Czarnobyla

  Awaria taka jak w Czarnobylu nie jest możliwa w przyszłej polskiej elektrowni jądrowej - powiedział Maciej Jurkowski, wiceprezes Polskiej Agencji Atomistyki, główny inspektor dozoru jądrowego. Jego zdaniem wyklucza to technologia nowoczesnych reaktorów.

 • Podniosły dzień

  Gole strzelili Andrzej Rybski, Piotr Cetnarowicz i Maciej Rogalski. Humory zepsuła jedynie kontuzja Bartosza Jurkowskiego. LECHIA: Sobański - Pęczak, Midzierski, Wołąkiewicz, Fechner - Andruszczak, Speichler, Kasperkiewicz, Rogalski - Buzała, Rybski oraz Jurkowski, Kosznik, Piątek, Kawa, Szałęga, Kalkowski, Hirsz, Cetnarowicz. W drugim sparingu na Riwerze Tureckiej podopieczni Dariusza Kubickiego...

 • "Kraszewski. Komputery dla bibliotek"

  ...beneficjentami mogą zostać wszystkie biblioteki publiczne - powiedział Marek Jurkowski z Instytutu Książki. Maksymalna kwota dofinansowania to 100 tys. zł dla bibliotek wojewódzkich, 20 tys. zł dla bibliotek powiatowych i gminnych (do 15 tys. mieszkańców), oraz 10 tys. zł dla bibliotek z gmin zamieszkanych przez mniej niż 15 tys. mieszkańców - wyjaśnił Jurkowski. Otrzymane pieniądze biblioteki powiatowe...

Zdjęcia na temat: jurkowski
Wideo na temat: jurkowski
 • Prokuratura: Policjantom szczególnie zależało na tym, by uratować 17-latkę

  "Przyczyną zgonu mężczyzny i kobiety w mieszkaniu przy ul. Cegielnianej 14 były rany postrzałowe okolic głowy" - poinformowała na konferencji prasowej Wiesława Basak z Prokuratury Okręgowej w Krośnie. Izabela Jurkowska-Hanus z Prokuratury Rejonowej w Sanoku podkreślała zaś: "Wyłączną intencją funkcjonariuszy policji było, aby rozwiązać tę sytuację bez użycia siły i aby w szczególności uchronić tą małoletnią przed tragedią".

Dyskusje na temat: jurkowski