• Informacje na temat:

  jurkowski

Artykuły na temat: jurkowski
 • Piotr Jurkowski z Kluczborka z zespołem "Sam Wiesz Kto" wygrał w czwartek opolskie eliminacje do koncertu Debiutów. Będzie reprezentował Opole na 49. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki, który odbędzie się w czerwcu. W eliminacjach wzięło udział 8 wykonawców.

 • Jurkowska zawodniczką Asseco Lublin

  Justyna Jurkowska, znana pod panieńskim nazwiskiem Alberciak, związała się dwuletnim kontraktem z SPR Asseco BS Lublin, zespołem mistrzyń kraju w piłce ręcznej.

 • XII Śląska Jesień Gitarowa w Tychach

  Festiwal Śląska Jesień Gitarowa, połączony z międzynarodowym konkursem gitarowym im. Jana Edmunda Jurkowskiego, rozpoczął się w sobotę w Tychach. 12. edycja tej organizowanej co dwa lata, cieszącej się europejskim prestiżem, imprezy potrwa do 11 października.

 • Sanok: Zabójstwo czy samobójstwo?

  Na razie nie wiadomo, czy w mieszkaniu w Sanoku doszło do zabójstwa, czy samobójstwa. Wyjaśni to śledztwo - poinformowała prokurator rejonowy w Sanoku Izabela Jurkowska-Hanus.

 • Chińczyk Xingye Li najlepszy w konkursie gitarowym

  Mieszkający na stałe w Korei Południowej Chińczyk Xingye Li zdobył pierwszą nagrodę 13. Międzynarodowego Konkursu Gitarowego im. Jana Edmunda Jurkowskiego, odbywającego się w ramach tyskiego festiwalu "Śląska Jesień Gitarowa".

 • Dwudziestoletnia Agata Jurkowska i jej dziewiętnastoletnia siostra Monika są sierotami. Od najmłodszych lat wychowywały się w rodzinach zastępczych. Wraz z resztą rodzeństwa chciałyby zamieszkać w domu po zmarłym wujku. Zgodę na to musi wyrazić gmina, która jest właścicielem posesji.

 • PAA: W polskiej elektrowni atomowej nie ma prawa dojść do powtórki z Czarnobyla

  Awaria taka jak w Czarnobylu nie jest możliwa w przyszłej polskiej elektrowni jądrowej - powiedział Maciej Jurkowski, wiceprezes Polskiej Agencji Atomistyki, główny inspektor dozoru jądrowego. Jego zdaniem wyklucza to technologia nowoczesnych reaktorów.

 • Podniosły dzień

  Gole strzelili Andrzej Rybski, Piotr Cetnarowicz i Maciej Rogalski. Humory zepsuła jedynie kontuzja Bartosza Jurkowskiego. LECHIA: Sobański - Pęczak, Midzierski, Wołąkiewicz, Fechner - Andruszczak, Speichler, Kasperkiewicz, Rogalski - Buzała, Rybski oraz Jurkowski, Kosznik, Piątek, Kawa, Szałęga, Kalkowski, Hirsz, Cetnarowicz. W drugim sparingu na Riwerze Tureckiej podopieczni Dariusza Kubickiego...

 • "Kraszewski. Komputery dla bibliotek"

  ...beneficjentami mogą zostać wszystkie biblioteki publiczne - powiedział Marek Jurkowski z Instytutu Książki. Maksymalna kwota dofinansowania to 100 tys. zł dla bibliotek wojewódzkich, 20 tys. zł dla bibliotek powiatowych i gminnych (do 15 tys. mieszkańców), oraz 10 tys. zł dla bibliotek z gmin zamieszkanych przez mniej niż 15 tys. mieszkańców - wyjaśnił Jurkowski. Otrzymane pieniądze biblioteki powiatowe...

 • Olsztynianie zdobyli cenne punkty

  Wysokie Mazowieckie: Sandomierski - Bartkiewicz, Kołłątaj, Jurkowski (76. Żaglewski), Galiński, Zalewski, Jegliński, Kachniarz (46. Karwacki), Trzaskalski (70. Kołodziejczyk), Bzdęga, Żuberek Żółte kartki: Alancewicz, Łukasik - OKS, Jurkowski - Ruch Informacja pochodzi z oficjalnej strony OKS 1945 Olsztyn.

Zdjęcia na temat: jurkowski
Wideo na temat: jurkowski
 • Prokuratura: Policjantom szczególnie zależało na tym, by uratować 17-latkę

  "Przyczyną zgonu mężczyzny i kobiety w mieszkaniu przy ul. Cegielnianej 14 były rany postrzałowe okolic głowy" - poinformowała na konferencji prasowej Wiesława Basak z Prokuratury Okręgowej w Krośnie. Izabela Jurkowska-Hanus z Prokuratury Rejonowej w Sanoku podkreślała zaś: "Wyłączną intencją funkcjonariuszy policji było, aby rozwiązać tę sytuację bez użycia siły i aby w szczególności uchronić tą małoletnią przed tragedią".

Dyskusje na temat: jurkowski
 • Re: Kaczyński o odbudowie odrzańskiej drogi wodnej

  Dziadku, drogi dziadku idź już spać lepiej, kota nakarm, zamiast banialuki wygadywać. Obudził się po ćwierć wieku? Zaspał jak na stan wojenny? Wszystkie wasze rządy SOLIDARNIE wykończyły od 1989 r. dorobek przemysłowy poprzedniego 40-lecia. A teraz będziecie pieprzyć o odbudowywaniu? ...

 • Re: Cyberatak Rosjan. Amerykanie ostrzegli Francuzów

  A kogo oni nie obserwują ??? merkel nawet pierdnąć nie może bez zgody amerykanów.Podsłuchują nawet jej prywatny handy tak samo jak i innych polityków w Europie i na świecie.A gdzie amerykanie nie ingerują na świecie ??? Kontrolują wszystkie państwa europejskie,połowę na Bliskim Wschodzie,Azji i Afryce.Jak trzeba to wprowadzą demokrację dzięki której leje się później krew latami.Oni są tak niewinni jak muzułmanie.

 • Re: "Rzeczpospolita": Co z korytarzem humanitarnym?

  Kiedy papieze wolali "otworzcie dzwi Chrystusowi" dzis papiez lewacki wola otworzcie drzwi muzulmanom !!! Judasz a nie papiez.Jest ale roznica.Judasz uznal swoj blad I sie powiesil.Ten lewaczyna nadal skrzeczy.Judasz mial wiecej honoru !!!

 • Re: Uniemożliwiono proces przeciw esesmanowi z Auschwitz?

  Dlaczego nie ściga się banderowskich oprawców ??? Dlaczego w Polsce nie istnieje instytucja ścigająca mordeców z UPA ??? Stare dziady jeszcze żyją i szydzą z polskich ofiar !!! Pod ścianę z nimi !!! Powinno się ich tak samo ścigać i osądzać jak niemców.

 • Re: KE grozi Polsce rozpoczęciem procedury o naruszeniu prawa UE

  Za komuny nie było dobrze ale NIKT nas nie zmuszał do przyjmowanie kogokolwiek.A konfliktów wtedy też nie brakowało. NIE dla islamskich inwazorów !!!! Domagam się rozpoczęcia referendum !!! NIE dla ilsamizacji Polski !!! Pośredniej czy bezpośredniej.Domagam się jako obywatel aby każdy z nas, mógł się oddać w tej sprawie swój głos !!! Czas abyśmy wyszli na ulice.MY decydujemy kto ma u nas mieszkać a kto nie.Nie merkel czy Bruksela !!! MY Polacy decydujemy o tym.I na islamskich inwazorów ZGODY...

 • Re: Janina Ochojska: Oczekuję przebudzenia człowieczeństwa

  Mam 60 lat i odkąd sięgam pamięcią płyną MILIARDY dolarów,marek,funtów a teraz euro w kierunku Afryki jako "pomoc rozwojowa" !!!! Co oni zrobili z tymi pieniędzmi ??? Chcieli być niepodlegli no i są.Każdy z tych co ucieka ma swój rząd,polityków i urzędy.Co oni robią dla swych obywateli ??? Wielkie G...!!!! Napychają kieszenie a swoich mają w tyłku.W Afryce pracują przede wszystkim kobiety.Faceci są leniwi a jak pracują to tylko tyle ile trzeba.Jak mu się wydaje,że wystarczająco zarobił na...

 • Re: Amerykanie popierają Trumpa? Najnowszy sondaż

  hehehehe,,,,,to tak jak u nas 90% jest za PO a 45 % za Nowoczesną,5% za PiS itd,itd,,,,w końcu już sami nie widzę,że kilkakrotnie w swych "sondażach" 100% przekroczyli....lewicowa manipulacja wszędzie jest taka sama !

 • Re: RMF24: Dramatyczne apele rodzin po zamachu w Manchesterze

  To są owoce otwartych granic,otwartych społeczństw,szurania na kolanach przed muzułmanami i ich "potrzeb",lewicowej propagandy multi-kulti,islamizowania Europy,wpuszczania do Europy milionów muzułman bez jakiejkolwiek wiarygodnej i skutecznej kontroli. Jeszcze parę lat a będziemy mieli w Europie warunki jak w Palestynie.Może nawet "ktoś" tego chce.Apeluję do Rządu Polskiego.Strzeżcie naszych granc i społeczeństwa przed najazdem muzułmanów.

 • Re: Zamach w Manchesterze: wśród zaginionych może być dwoje Polaków

  PO,SLD i Nowoczesna = islamizacja Polski !!!!! Gonic ich wszystkich w diably !!!! Nie ma na to zgody Narodu !!!

 • Re: Nowoczesna chce ukarania premier Szydło. "Składamy wniosek"

  Nowoczesna nie macie prawa mowic w imieniu Narodu.Nie macie poparcia w Narodzie.Wiem,ze Pani Szydlo to nie jest wasz "premier" !!!! Bo jest Premierem Polski I Polakow.Jest naszym premierem.Widocznie wy sie to tego Narodu nie zaliczacie.Wiem,ze sluzycie innym Panom I zaliczacie sie do innych narodow.Jest to coraz bardziej widocznie I oczywiscie.Prawda zawsze wyjdzie na jaw !!! Wy jestescie tego najlepszym przykladem jak szkodzic Polsce I Polakom.