• Informacje na temat:

  ka

Artykuły na temat: ka
 • Mieszkańcy gdyńskiego Grabówka chcą, by bezpieczeństwa na tamtejszej stacji szybkiej kolei miejskiej strzegły kamery. Trójmiejska SKM-ka na liczącej kilkadziesiąt przystanków trasie dziennie przewozi około 130 tysięcy ludzi.

 • Dobry Wujek i s-ka, czyli kulisy negocjacji z Unią

  ...z Unią i Unię z Polską". Przeczytajcie fragment rozdziału pt. "Dobry Wujek i s-ka".

 • AMAZON-ka pieniędzy i nowych miejsc pracy

  W Polsce dyskusja publiczna przepełniona jest przede wszystkim polityką, ze szczególnym przywiązaniem do języka wojny, podchodów i waśni… Ostatnio „wszyscy” żyją kwestią referendum w Warszawie, pedofilią w kościele i rozmiarami części swojego ciała, jakie miał na myśli jeden z członków PiS, gdy karcił swoją podwładną na służbowym wyjeździe. Nie ma spraw oczywiście tylko ważnych i tylko nieważnych, ale gdzieś chyba publicznej uwadze umykają sprawy niezwykle istotnie – rozwój gospodarczy, nowe...

 • Szalał skradzioną "L"-ką

  Nie miał prawa jazdy, nie miał nawet wieku, który dawałby mu możliwość do przystąpienia do egzaminu dla kierowców, ale ukradł samochód i szalał nim po ulicach.

 • Trójmiejska SKM-ka podczas Euro zawiezie kibiców na stadion w Gdańsku

  ...- mówił jeden z pasażerów w rozmowie z reporterem RMF FM. Jednak tłok to nie jedyna obawa. Nie wiem, nie wiem, jak oni chcą to zrobić, skoro tak jeździ SKM-ka, jak jeździ. Teraz mamy do czynienia...

 • Brak silników spełniających nowe normy ekologiczne euro 5 prawdopodobnie zmusi Forda do wstrzymania we wrześniu produkcji modelu ka wytwarzanego w Tychach - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Linia produkcyjna tego modelu ma być zatrzymana we wrześniu i może ruszyć najwcześniej w listopadzie.

 • Rosyjski śmigłowiec runął do Bałtyku

  Rosyjski śmigłowiec wojskowy Ka-29 runął do Morza Bałtyckiego. Zginęli dwaj piloci, którzy byli na pokładzie - poinformowały służby prasowe rosyjskiej Floty Bałtyckiej.

 • Rosja: Śmigłowiec runął do Bałtyku. Zginęły dwie osoby

  Rosyjski śmigłowiec wojskowy Ka-29 runął do Morza Bałtyckiego; zginęli dwaj piloci, którzy byli na pokładzie - poinformowały w piątek służby prasowe rosyjskiej Floty Bałtyckiej.

 • Ford Ka rusza z Tych

  Szybkimi krokami zbliża się premiera nowego Forda Ka - powiadamia "Puls Biznesu". Oficjalne rozpoczęcie wielkoseryjnej produkcji zapowiadane jest przez Forda na 25 września. Auto w docelowej liczbie 120 tys. sztuk rocznie (w tym roku około 20 tys.) ma powstawać w fabryce Fiata w Tychach. Zapowiadana przez Forda wartość inwestycji to 94 mln euro.

 • Ka-Ko-Ne-Ma – agent w rządzie PiS?

  ..., Kornatowskiego, Netzla i – dorzućmy – Marca. Z pierwszych liter ich nazwisk można utworzyć skrót: Ka-Ko-Ne-Ma. Czyżby Ka-Ko-Ne-Ma to najwyżej uplasowany agent w rządzie PiS-u? Powstaje pytanie: czyj...

Zdjęcia na temat: ka
Wideo na temat: ka
 • Gronkiewicz-Waltz: Konstrukcja mostu nie jest naruszona. Przyczyny pożaru - niejasne

  , wyjechała dodatkowa SKM-ka - wylicza prezydent. Zadośćuczynienie? "Będziemy w zależności od stopnia zawinienia tego oczekiwać. Może to był też zwykły przypadek" - mówi gość RMF FM.

 • Autorski przegląd prasy Tomasza Skorego

  Wyborcza pisze na pierwszej stronie o prostytucji ponad stu polskich modelek, świadczących usługi na całym świecie. Sutenerstwem zajmowały się gwiazdy plotkarskiej prasy, klienci to bogaci Rosjanie, Arabowie i np. znany piosenkarz. Akt oskarżenia właśnie trafił do wrocławskiego sądu. W Rzeczpospolitej też o wysyłaniu za granicę, ale żołnierzy, do Mali. Też będą tam świadczyć usługi, ale szkoleniowe. Fakt dokumentuje rajd wicepremiera Piechocińskiego, jadącego setką tam, gdzie można 50-ką - w...