• Informacje na temat:

  kabała

Artykuły na temat: kabała
 • Kabała jak odtrucie alkoholika

  ...- Poznałam Kabałę jeszcze zanim zaangażowała się w nią Madonna - wyznaje Naomi. - Kabała to nie religia, to program. Nie lubię zagłębiać się w takie rzeczy. To mi przypomina program anonimowych(...) wiele sław, m.in. Madonna, Demi Moore, Ashton Kutcher. Kabała to najczęściej używany termin na określenie tajemnych nauk judaizmu i mistyki żydowskiej. W szerokim sensie oznacza wszystkie ezoteryczne...

 • Kabała to osiągnięcie wyższego stopnia świadomości – mówi jeden z aktywistów Centrum Kabały w Izraelu. Dziś wieczorem w Tel Awiwie rozpoczyna się Międzynarodowy Kongres Kabalistyczny.

 • Kapitan Legii Warszawa natrafił na wypadek. Próbował reanimować poszkodowanych

  Arkadiusz Malarz próbował reanimować poszkodowanych w wypadku samochodowym. Piłkarz wracający wraz z rodziną po meczu z Zagłębiem Lubin był świadkiem zdarzenia, do jakiego doszło w Lesznowoli. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Jak napisała na Facebooku dziennikarka nc+ Daria Kabała-Malarz, jej mąż natychmiast ruszył do pomocy. Mimo prób reanimacji nie udało się uratować dwóch kobiet.

 • "Solidarność" niejedno ma imię

  ..."Wielcy, wierni, solidarni" - to tytuł wystawy plenerowej, zorganizowanej przez Muzeum Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego, która do końca roku odwiedzi wszystkie parafie Archidiecezji Warszawskiej - poinformowała rzeczniczka Centrum Opatrzności Bożej Sylwia Kabała-Prawecka.

 • Z fasady Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie zdjęto wielki portret Jana Pawła II. Zostanie on poddany konserwacji, a w przyszłości znajdzie się w Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego - poinformowała rzeczniczka Centrum Opatrzności Bożej Sylwia Kabała-Prawecka.

 • Od 15 sierpnia na terenie kompleksu Centrum Opatrzności Bożej, dzieci będą mogły odbywać pełną przygód "podróż" do czterech miast, które odegrały szczególną rolę w życiu papieża Jana Pawła II - poinformowała w czwartek rzeczniczka Centrum Sylwia Kabała.

 • Msza św. dziękczynna za szczęśliwe lądowanie Boeinga 767

  W Świątyni Opatrzności Bożej zostanie w sobotę odprawiona msza św. za szczęśliwe zakończenie awaryjnego lądowania Boeinga 767 na warszawskim lotnisku - poinformowała we wtorek rzeczniczka Centrum Opatrzności Bożej Sylwia Kabała-Prawecka.

 • ...z matematyki. Nauczycielka stypendystki Alina Kabała dodała, że chłopców jest więcej wśród finalistów olimpiad matematycznych. Stypendyści otrzymają po 3,6 tys. zł w dwóch ratach. Jest to już trzecia edycja...

 • Gadomska wyrecytowała zwycięstwo

  ...2. Michał Struś - ZSG Urzejowice - podkarpackie 3. Patryk Kabała - Publiczne Gimnazjum nr 3 Brzeg - opolskie 4. Martyna Kuczyńska - G św. Franciszka z Asyżu Legnica - dolnośląskie 5. Przemysław Wawryk...

 • Realizacje w STU: Miłość i gniew, Kabała, Karzel, Człowiek gorejący, Do towarzyszy, Odprawa posłów greckich, Pożądanie schwytane za ogon, Córeczka, Kantata wawelska, Kantata Auschwitz-Birkenau, STU-Variete, Koncert galowy XX-lecia ZSP na Wawelu, Przeprowadzka, Spadanie, Sennik polski, Widowisko podwawelskie, Koncert galowy studenckich zespołów artystycznych w Teatrze Wielkim, Katarakta, Exodus...

Zdjęcia na temat: kabała