• Informacje na temat:

  kabat

Artykuły na temat: kabat
 • ...uważam za otwartą". Budowa warszawskiego metra od Kabat na Młociny trwała 25 lat. Na całej linii o długości 23 km jest 21 stacji dla pasażerów oraz dwie stacje techniczne (zajezdnie). Pociągi na...

 • Mieszkańcy Warszawy mogą nareszcie cieszyć się z oddania w całości pierwszej linii metra. Trasa została oficjalnie otwarta o godzinie 16, do użytku oddano trzy ostatnie stacje podziemnej kolejki - Stare Bielany, Wawrzyszew i Młociny. Jest co świętować, bo budowa trwała aż 25 lat.

 • Napadł na 11-latkę. Poznajesz go?

  Stołeczni policjanci szukają mężczyzny, który napadł na 11-latkę na osiedlu w rejonie Kabat. Do ataku doszło 13 marca.

 • Napadł na 11-latkę. Poznajesz go?

  Stołeczni policjanci szukają mężczyzny, który napadł na 11-latkę na osiedlu w rejonie Kabat. Do ataku doszło 13 marca, ale dopiero teraz opublikowano zdjęcia z monitoringu, na których widać napastnika.

 • Zmiany w ruchu warszawskiego metra

  Od dziś na jedenaście dni z ruchu warszawskiego metra, zostanie wyłączona stacja Marymont. W tym czasie pociągi będą dojeżdżały tylko z Kabat do Placu Wilsona. Ale to nie koniec utrudnień.

 • Warszawa: Burza zatrzymała metro, są opóźnienia

  Burza zatrzymała metro w Warszawie. Utrudnienia spowodował piorun, który uderzył w podstację energetyczną na Kabatach.

 • Metro już działa. Paraliż mógł być celowy

  Warszawskie metro kursuje już normalnie na całej długości - od "Kabat" do "Młocin". Wcześniej przez kilka godzin wyłączony z ruchu był odcinek pomiędzy stacjami "Wilanowska" a "Dworzec Gdański". Na stacjach wyczuwalny był zapach gazu, jednak jego wycieku nie wykryto. To mogła być próba celowego paraliżu metra - dowiedział się reporter RMF FM.

 • Awaria prądu w stolicy. Utrudnienia w kursowaniu metra

  Ogromna awaria prądu na Mokotowie - informuje TVN24. Nie kursowało metro między Wilanowską a Kabatami, problemy były także z tramwajami na Puławskiej w okolicach Wyścigów - czytamy. Powodem awarii jest kabel, kóry został uszkodzony w czasie prac budowlanych w okolicach Galerii Mokotów - informuje stacja.

 • Wznowiono ruch metra na całej długości pierwszej linii

  W piątek rano wznowiono ruch warszawskiego metra na całej długości pierwszej linii. Składem, wyruszającym z Kabat o godz. 5.02, pojechała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, aby - jak mówiła - "wszyscy wiedzieli, że działa". Obecność pani prezydent o świcie na stacji zaskoczyła warszawiaków.

 • Odszedł autor najpiękniejszego wiersza o Armii Krajowej

  W wieku 90 lat zmarł w Kanadzie podpułkownik Zbigniew Kabata-„Bobo” - żołnierz słynnego oddziału Armii Krajowej Jędrusie i autor piosenki o nim pt. „Jędrusiowa dola”.

Zdjęcia na temat: kabat
Dyskusje na temat: kabat