• Informacje na temat:

  kaczkowski

Artykuły na temat: kaczkowski
 • Puck żegna ks. Kaczkowskiego

  Puck żegna zmarłego ks. Jana Kaczkowskiego. W Hospicjum pw. św. Ojca Pio można wpisać się do księgi kondolencyjnej i zapalić znicz.

 • Nie żyje ksiądz Jan Kaczkowski. W chwili śmierci miał 38 lat. Zmarł po długiej walce z rakiem mózgu. "Hospicjum mnie umacnia. W wierze. W przekonaniu, że warto je uczciwie prowadzić i nie oszczędzać siebie. Warto się spalać. W ogóle warto. Nie wyobrażam sobie umierania w innym miejscu niż tu. W sali numer sześć, mojej ulubionej" - mówił, kiedy w hospicjum w Pucku odwiedziła go Justyna Tomaszewska...

 • Szczegóły pogrzebu ks. Jana Kaczkowskiego

  Na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie zostanie w piątek pochowany zmarły w wielkanocny poniedziałek ksiądz Jan Kaczkowski, jeden z założycieli, a potem dyrektor puckiego hospicjum. Duchowny przez wiele lat zmagał się z chorobą nowotworową.Uroczystości pogrzebowe ks. Jana Kaczkowskiego rozpoczną się w piątek rano w Pucku.

 • Nie żyje ks. Jan Kaczkowski

  Zmarł ks. Jan Kaczkowski. ​Miał 38 lat. Chorował na nowotwór. Ksiądz Kaczkowski odszedł około godziny 13.00, będąc w gronie rodzinnym. Był doktorem teologii moralnej, bioetykiem, twórcą puckiego hospicjum, a przede wszystkim człowiekiem który uczył lekarzy, jak rozmawiać z pacjentami o umieraniu.

 • Ostatnie pożegnanie ks. Jana Kaczkowskiego

  W piątek odbył się pogrzeb księdza Jana Kaczkowskiego. Duchowny zmarł 28 marca, od wielu lat zmagał się z nowotworem. W ostatnim pożegnaniu towarzyszyła mu rodzina, znajomi, przyjaciele i mieszkańcy Pomorza. Ksiądz został pochowany na cmentarzu komunalnym w Sopocie.

 • Internauci zaniepokojeni stanem zdrowia ks. Jana Kaczkowskiego

  Według informacji portalu deon.pl pogorszył się stan zdrowia zmagającego się z glejakiem mózgu ks. Jana Kaczkowskiego. Kapłan nie mógł wziąć udziału w spotkaniu z czytelnikami w Pruszczu Gdańskim. Informacja poruszyła internautów, którzy dodają otuchy księdzu i apelują o modlitwę.

 • Ksiądz Jan Kaczkowski nie żyje. Duchowny zmarł po długiej chorobie

  Nie żyje założyciel puckiego hospicjum, ksiądz Jan Kaczkowski. Duchowny zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 38 lat.

 • Zmarł ks. Jan Kaczkowski. "Najgorsze były emocje, które mnie chwytały w paniczny, zwierzęcy lęk"

  ...- uświadomiłem sobie, że to były tylko i wyłącznie emocje. Emocje, które nie pozwalały mi żyć normalnie i cieszyć się… no właśnie: smakiem życia" - mówi ks. Jan Kaczkowski w swoim vlogu z czerwca 2013 roku(...) w żartobliwym tonie. Ks. Jan Kaczkowski, jeden z założycieli Puckiego Hospicjum Domowego, zmarł w poniedziałek po długiej walce z nowotworem. Miał 38 lat.

 • Ks. Jan Kaczkowski: Im większy sojusz tronu z ołtarzem, tym gorzej dla Ewangelii. Fragmenty

  ..."Najgorzej przekazowi Ewangelii robimy my, katolicy, z naszymi zaciśniętymi zębami, z tym, że w środku nie lubimy innych. A już zwłaszcza tych myślących inaczej. Gdyby Chrystus nie przesiadywał z grzesznikami, nie pozyskał by takich rzesz. Nikt nie może mu zarzucić, że chodził na kompromisy moralne, może z wyjątkiem faryzeuszów" - mówił w rozmowie z nasza dziennikarką ks. Jan Kaczkowski. Duchowny...

 • Ks. Jan Kaczkowski: Im większy sojusz tronu z ołtarzem, tym gorzej dla Ewangelii

  ...- Ktoś może czuć, że pójście do danego kościoła czy do danego księdza powoduje coś, co ja nazywam „szkodą duchową”. U kogoś innego może pojawić się „moralna niemożność” przystąpienia do sakramentu pokuty, bo np. wie, że ksiądz prowadzi się niemoralnie lub jest zwyczajnie niekulturalny. Nic dziwnego, że człowiek nie ma tyle zaufania, żeby się przed nim otworzyć - mówi ks. Jan Kaczkowski.

Zdjęcia na temat: kaczkowski
 • Jan Kaczkowski
Wideo na temat: kaczkowski