• Informacje na temat:

  kaczmarczyk

Artykuły na temat: kaczmarczyk
 • Wojciech Kaczmarczyk został pełnomocnikiem rządu ds. rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i do ds. równego traktowania - poinformował w piątek wicepremier, minister kultury Piotr Gliński. Kaczmarczyk będzie ministrem w kancelarii premiera.

 • Wojciech Kaczmarczyk o mediach narodowych: Ich obowiązkiem jest edukacja obywatelska

  Obowiązkiem mediów narodowych jest edukacja obywatelska; powinny być miejscem dialogu na tematy społeczne, z udziałem instytucji obywatelskich i ruchów nieformalnych - uważa pełnomocnik rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i równego traktowania Wojciech Kaczmarczyk.

 • Paweł Kaczmarczyk w klubie Piec Art

  Paweł Kaczmarczyk wraz z Audiofeeling Band wystąpi na dwóch koncertach - 6 i 7 lutego o godz. 20.30 - w klubie Piec Art w Krakowie.

 • Przez półwiecze z fraszką - M. Kaczmarczyk na Gwiazdkę

  Tomikiem "Przez półwiecze z fraszką" (1957-2007) Marian Kaczmarczyk podsumowuje jubileusz 50-lecia swojej pracy twórczej. Swój zbiór fraszek autor dedykuje córce Lilianie. Mam jednak głębokie(...), sądząc, że jego fraszki stanowić mogą lekarstwo na te przypadłości i choroby społeczne, mogą dokonać zmiany schematów myślenia, mówienia i działania. Należy sądzić, że Marianowi Kaczmarczykowi zależy...

 • Awantura w Sejmie, protesty w stolicy. RELACJA NA ŻYWO

  ...*** Relację prowadziła Justyna Kaczmarczyk CO SIĘ STAŁO? Podczas wczorajszych obrad Sejmu  i głosowania nad poprawkami do budżetu marszałek...

 • Dwóch Polaków na liście najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie

  Każdy kraj, który współpracuje w Europolem miał możliwość umieszczenia na liście osób najbardziej poszukiwanych dwa nazwiska. Polska policja zdecydowała się na umieszczenie tam dwóch nazwisk: Bogumiła Kaczmarczyka i Rafała Czerwońca.

 • Nagrody Dziennikarzy Małopolski. Monika Szubrycht najlepszym Dziennikarzem Specjalistycznym

  W sobotę w Krakowie odbyła się gala Nagród Dziennikarzy Małopolski. W kategorii Dziennikarz Specjalistyczny triumfowała Monika Szubrycht z Interii, wyróżniona za cykl tekstów o autyzmie. Wśród nominowanych znaleźli się również dziennikarze serwisu Interia Fakty - Justyna Kaczmarczyk i Michał Michalak.

 • Ekshumacja oficerów WiN straconych na Montelupich

  Na cmentarzu Rakowickim w Krakowie rozpoczęła się ekshumacja szczątków oficerów Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość – kpt. Waleriana Tumanowicza i ppłk. Alojzego Kaczmarczyka, straconych w więzieniu Montelupich 13 listopada 1947 roku.

 • Młody lew polskiego jazzu

  Paweł Kaczmarczyk, jeden z najwybitniejszych pianistów jazzowych młodego pokolenia, w ramach promocji płyty Audiofeeling wystąpi w Jazz Club Rynek w Warszawie.

 • ME siatkarzy: Polacy zagrają ze Słowenią o półfinał

  O 16.45 w Sofii polscy siatkarze zagrają w Sofii ze Słowenią o półfinał mistrzostw Europy. Faworytem są biało-czerwoni, którzy już w fazie grupowej pokonali ten zespół 3:1. „Podchodzimy do tego meczu ze spokojem” – zapewnił statystyk kadry Oskar Kaczmarczyk.

Zdjęcia na temat: kaczmarczyk
Wideo na temat: kaczmarczyk
Dyskusje na temat: kaczmarczyk