• Informacje na temat:

  kaczmarski

Artykuły na temat: kaczmarski
 • Martin Kaczmarski powalczy w Rydze. "Chcę się odkuć"

  Po blisko trzymiesięcznej przerwie polski kierowca rallycrossowy, Martin Kaczmarski wraca do ścigania. W dniach 16-17 września na łotewskim torze Bikernieku w Rydze stanie do rywalizacji "ramię w ramię" z czołówką cyklu Euro RX.

 • Martin Kaczmarski zadebiutuje w mistrzostwach świata w rallycrossie

  Już w sobotę na portugalskim torze Montalegre Martin Kaczmarski spełni swoje kolejne sportowe marzenie. Polski kierowca zadebiutuje w cyklu mistrzostw świata w rallycrossie (World RX). To z myślą o rywalizacji z najlepszymi Kaczmarski dwa lata temu rozpoczął przygodę z rallycrossem.

 • Martin Kaczmarski wraca do rajdów cross country

  Martin Kaczmarski przygotowuje się do nowego rajdowego sezonu. W tym roku zdecydował się na kilka istotnych zmian. Najważniejszym cyklem będą dla Kaczmarskiego mistrzostwa Europy w rallycrossie w kategorii Supercar. Jednak młody polski kierowca ma zamiar wrócić także do rajdów cross country. Zrezygnował z nich po tym, jak w 2014 r. w Rajdzie Maroka doznał poważnej kontuzji kręgosłupa.

 • Śpiewał z Kaczmarskim, komponował muzykę filmową. 5 lat temu zmarł Przemysław Gintrowski

  ...5 lat temu, 20 października 2012 r. zmarł Przemysław Gintrowski - bard, kompozytor i muzyk. Stworzył muzykę filmową m.in. do "Człowieka z żelaza" Andrzeja Wajdy i "Zmienników" Stanisława Barei. Wraz z Jackiem Kaczmarskim i Zbigniewem Łapińskim na podstawie utworu Lluisa Llacha skomponowali "Mury".

 • Kaczmarski: Być może w kolejnym sezonie zostanę kierowcą zespołu fabrycznego

  Martin Kaczmarski ma za sobą pierwsze w karierze starty w cyklu mistrzostw świata w rallycrossie. "Czołówka nie wciska hamulca i nie puszcza gazu. To największa różnica" - mówi Kaczmarski w rozmowie z RMF FM. Jak dodaje zainteresował się nim jeden z fabrycznych zespołów. "Dopiero kiedy trafię do takiego zespołu będę w pełni konkurencyjny dla światowej czołówki" - podkreśla kierowca, którzy na...

 • Tłumy osób wzięły udział dzisiaj w uroczystościach pogrzebowych zmarłego 10 kwietnia w Gdańsku poety, pieśniarza, barda "Solidarności" Jacka Kaczmarskiego.

 • Pamięci Jacka Kaczmarskiego

  Blisko 2 godzinami muzyki obdarował żnińską publiczność poznański "Kwartet ProForma". Ci, którzy pamiętają okres PRL, ze wzruszeniem słuchali poezji Jacka Kaczmarskiego okraszonej bardzo dobrymi aranżacjami.

 • Martin Kaczmarski spróbuje sił w serii Porsche Supercup

  Martin Kaczmarski w kolejnym sezonie wystartuje w kilku wyścigach popularnej serii Porsche Supercup. "Brakuje mi występów na asfalcie i właśnie jazda w Porsche Supercup ma pomóc mi rozwinąć te umiejętności. Analizowaliśmy moje występy w rallycrossie. Na szutrowej części toru jestem szybszy. Tracę na asfalcie i chcę to zmienić" - mówi Kaczmarski w rozmowie z RMF FM.

 • Kaczmarski z Tulipanem

  W mrągowskim Jazz Clubie odbędzie się konkurs upamiętniający twórczość Jacka Kaczmarskiego.

 • Martin Kaczmarski: Lubię zmiany. Rallycross gwarantuje adrenalinę

  Przed Martinem Kaczmarskim poważne zmiany. Młody kierowca rajdowy zmienia specjalizację. W tym roku będzie startował w mistrzostwach świata w rallycrossie razem z Krzysztofem Hołowczycem. „Rallycross to piękny sport. Nie mogę doczekać się startu, choć pewnie nogi będę miał jak z waty” – mówi Kaczmarski w rozmowie z RMF FM. Pierwszy występ w nowym samochodzie już w najbliższy weekend w Portugalii.

Zdjęcia na temat: kaczmarski
Wideo na temat: kaczmarski
Dyskusje na temat: kaczmarski