• Informacje na temat:

  kadencja

Artykuły na temat: kadencja
 • Sutryk: To będzie kadencja uwspólniania

  To będzie kadencja dialogowania, ciągłej rozmowy o naszym mieście, to będzie kadencja uwspólniania i kadencja spraw codziennych – powiedział w piątek podsumowując kampanię wyborczą kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Wrocławia Jacek Sutryk.

 • Delegaci 29. Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ "Solidarność" zmienili w piątek statut związku, wydłużając w nim kadencję władz wykonawczych na wszystkich szczeblach z czterech do pięciu lat. Jednocześnie delegaci zdecydowali, że zmiana ta obowiązuje od już rozpoczętej kadencji.

 • Prezydent: Kadencja Małgorzaty Gersdorf wygasa na mocy ustawy

  Prezydent Andrzej Duda nie wyda postanowienia w sprawie Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego. Prezydent powiedział Polskiemu Radiu, że kadencja Małgorzaty Gersdorf zostaje wygaszona na mocy ustawy.

 • Druga kadencja dla Andrzeja Dudy? Sondaż dla "Rz"

  33, 9 proc. respondentów chce, by Andrzej Duda był prezydentem przez dwie kadencje - wynika z sondażu przeprowadzonego przez SW Research dla internetowego serwisu "Rzeczpospolitej".

 • Mężydło: Kolejna kadencja PiS jest przesądzona

  Sprawa najbliższych wyborów, kolejnej kadencji jest przesądzona - stwierdził poseł PO Antoni Mężydło w wywiadzie dla portalu wPolityce.pl.

 • ​Zakończyła się kadencja prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego

  O północy z poniedziałku na wtorek zakończyła się 9-letnia kadencja sędziego Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego, od 2010 r. prezesa TK. Wiceprezesem Trybunału pozostaje Stanisław Biernat, którego kadencja upływa w czerwcu 2017 r.

 • Zakończyła się kadencja prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego

  O północy z poniedziałku na wtorek zakończyła się 9-letnia kadencja sędziego Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego, od 2010 roku prezesa TK. Wiceprezesem Trybunału pozostaje Stanisław Biernat, którego kadencja upływa w czerwcu 2017 roku.

 • Lublin. Krzysztof Żuk: To będzie moja ostatnia kadencja

  ...kadencjach uważam, że to, co zrobiliśmy dla Lublina, również powinno zaowocować wygranymi wyborami. Nie ma to jednak znaczenia z punktu widzenia mojej osobistej sytuacji. Wciąż jestem pracownikiem uczelni(...) spróbuje pan jeszcze raz, za kolejne pięć lat? - Trzeba pamiętać, że stan prawny, który ustawodawca wprowadził, może jeszcze ulec zmianie. Inaczej mówiąc, może to być moja ostatnia kadencja...

 • Kadencja PKW zostanie wygaszona po wyborach

  ...w życie dzień po wyborach parlamentarnych w 2019 r. i tego dnia ma wygasnąć kadencja obecnej PKW. Zgodnie z projektem prezydent powołuje wszystkich członków PKW w ciągu 100 dni od dnia wyborów do Sejmu...

 • Ekspert: Wcześniejsze odwołanie Trumpa? Raczej druga kadencja

  Amerykański politolog Francis Fukuyama uważa, że szanse na odsunięcie od władzy prezydenta USA Donalda Trumpa przed końcem pierwszej kadencji są "równe zeru". Jego zdaniem kontrowersyjny polityk może starać się z powodzeniem o reelekcję.

Zdjęcia na temat: kadencja
 • Pierwsze posiedzenie Sejmu VIII kadencji
Wideo na temat: kadencja
 • „Za mojej kadencji rozpoczęliśmy z Jacquesem Delorsem projekt Europejskiej Wspólnoty Energetycznej po to, by sprawa energii nie dzieliła, a łączyła Europejczyków”

 • "Brutalnie zostaje przerwana moja kadencja". Przemówienie M. Gersdorf do studentów UW

  "Brutalnie zostaje przerwana moja kadencja". Przemówienie M. Gersdorf do studentów UW

 • Komorowski rozmawiał z Obamą o wizach

  M.in. o zniesieniu wiz dla Polaków rozmawiali w Waszyngtonie prezydenci Polski i USA. Barack Obama zaznaczył, że rozumie nasze rozgoryczenie związane z obowiązkiem wizowym i jak zapewnił, będzie starał się rozwiązać ten problem do końca swojej kadencji.

Dyskusje na temat: kadencja