kadet

Artykuły na temat: kadet
  • "Kadet" Nowa Sól na czele tabeli

W ostatniej przed feriami kolejce spotkań "Nowosolskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki" rozegrano 4 spotkania. W dalszym ciągu na czele tabeli "Kadet" Nowa Sól.

• Jeden złoty i dwa srebrne medale zdobył mieszkaniec Bestwinki - Wojciech Roj w Mistrzostwach Śląska Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym, które odbyły się w miniony weekend w Sosnowcu.

• Turniej koszykówki kadetów

Od piątku do niedzieli w Tarnowie rozgrywany będzie pierwszy turniej Regionu Wschód kadetów w koszykówce. Na jego starcie staną najlepsze cztery drużyny ligi małopolsko-świętokrzyskiej oraz cztery czołowe zespoły ligi lubelsko-podkarpackiej.

• ITTF Pro Tour juniorów i kadetów we Władysławowie

Dobrze spisali się polscy juniorzy i kadeci w międzynarodowych mistrzostwach kraju juniorów i kadetów w tenisie stołowym we Władysławowie. W czterech konkurencjach znaleźli się w finałach. Po złoto sięgnęła drużyna juniorów.

• "Utalentowani zawodnicy i ciężka praca". Mistrzowie Europy kadetów zdradzają przepis na sukces

..."Troszeczkę talentu, troszeczkę ciężkiej pracy. Taka mieszanka wybuchowa prowadzi do sukcesu" - mówi RMF FM najlepszy zawodnik mistrzostw Europy w siatkówce kadetów Bartosz Kwolek. Polacy zdobyli w Turcji złote medale, wygrywając wszystkie siedem spotkań i pokazując tym samym, że siatkarskie sukcesy nie skończą się wraz z przejściem na reprezentacyjną emeryturę Mariusza Wlazłego czy Michała...

• Zapaśnicze ME kadetów - brązowy medal Tomasza Ogonowskiego

Tomasz Ogonowski (LUKS Suples Kraśnik) zdobył w kategorii 46 kg brązowy medal zapaśniczych mistrzostw Europy kadetów w stylu wolnym, które w środę zakończyły się w Warszawie. To jedyne trofeum w dorobku polskiej ekipy.

• Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Kadetów

Zarząd Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin informuje, iż 07.06.2008r. w Augustowie odbył się Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Kadetów.

• Łucznicze MŚ juniorów i kadetów - Wyczechowska 6., Leśniak 8.

Paula Wyczechowska zajęła szóste, a Natalia Leśniak ósme miejsce w ostatnim dniu łuczniczych mistrzostw świata juniorów i kadetów w Legnicy w konkurencji łuku klasycznego.

• U sześciu kadetów Litewskiej Akademii Wojskowej im. Generała Jonasa Żemaitisa, w której studiuje około 200 osób, wykryto wirusa grypy A/H1N1, a 70 jest chorych na zwykłą grypę - podało litewskie ministerstwo zdrowia.

• Polska przegrała w Ankarze z Grecją 0:3 (19:25, 18:25, 18:25) w pierwszym meczu mistrzostw Europy kadetów w siatkówce. Jutro podopieczni trenera Macieja Zendeła zmierzą się z ekipą gospodarzy. W drugim meczu tej grupy Serbowie pokonali Niemców 3:2.

Zdjęcia na temat: kadet
Dyskusje na temat: kadet