• Informacje na temat:

  kahn

Artykuły na temat: kahn
 • Strauss-Kahn uniewinniony w procesie o stręczycielstwo

  Sąd w Lille, na północy Francji, uniewinnił w piątek byłego szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) Dominique'a Strauss-Kahna, który był sądzony za organizowanie orgii z prostytutkami. Skandale seksualne zniszczyły karierę polityczną Francuza.

 • Strauss-Kahn uniewinniony w oburzającej sprawie "libertyńskich wieczorów"

  Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn został uniewinniony przez sąd w Lille. Był sądzony za stręczycielstwo.

 • Proces Strauss-Kahna: Prokurator wnosi o uniewinnienie

  Dominique Strauss-Kahn zostanie uniewinniony? O taką decyzję sądu wniósł we wtorek francuski prokurator. Przeciwko byłemu szefowi Międzynarodowego Funduszu Walutowego toczy się przed sądem w Lille proces karny o stręczycielstwo.

 • Dominique Strauss-Kahn: Nie popełniłem żadnego przestępstwa

  ..."Nie popełniłem żadnego przestępstwa" - oświadczył były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn podczas przesłuchania przed sądem w Lille w związku z zarzutami stręczycielstwa. Dodał, że "przyjęć, w których brał udział, było niewiele" i odbywały się one w dużych odstępach czasowych. Podkreślił również, że nie wiedział, że w imprezach organizowanych m.in. w luksusowych...

 • Strauss-Kahn „lubił brutalny seks, ale dowodów przestępstwa – brak”

  Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego – Dominique Strauss-Kahn – prawdopodobnie uniknie kary w kolejnej głośnej seksaferze! Francuska prokuratura wniosła o uniewinnienie byłego polityka w procesie wytoczonym mu za domniemany udział w siatce stręczycieli, która organizowała orgie z udziałem prostytutek.

 • Dominique Strauss-Kahn pozywa twórców filmu o maniaku seksualnym

  Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn polecił swym prawnikom pozwanie twórców filmu "Welcome to New York", w którym Gerard Depardieu gra maniaka seksualnego, napastującego hotelową pokojówkę.

 • ​Spisek przeciwko filmowi o Strauss-Kahnie?

  Sławny amerykański reżyser Abel Ferrara twierdzi, że padł ofiarą międzynarodowego spisku. Celem zmowy ma być zablokowanie rozpowszechniania jego filmu "Welcome to New York" o głośnej seks-aferze, w którą zamieszany jest były szef Międzynarodowy Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn.

 • Potencjalni następcy Strauss-Kahna

  Dominique Strauss-Kahn podał się do dymisji ze stanowiska szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego po aresztowaniu go w związku z zarzutami o przestępstwo seksualne. Oto lista jego potencjalnych następców.

 • Strauss-Kahn stanie dzisiaj przed sądem

  Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn stanie dziś przed sądem w Nowym Jorku. Usłyszy formalne zarzuty o napaść seksualną na hotelową pokojówkę. Adwokaci Straussa-Kahna zapowiadają, że nie przyzna się on do winy.

 • Dominique Strauss-Kahn zwolniony z aresztu

  Dominique Strauss-Kahn, były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego, został w piątek zwolniony z aresztu w Nowym Jorku - poinformowała agencja Reutera.

Zdjęcia na temat: kahn
 • Świat w obiektywie - maj 2011
 • Świat w obiektywie - maj 2011
Wideo na temat: kahn
Dyskusje na temat: kahn