• Informacje na temat:

  kaleta

Artykuły na temat: kaleta
 • ..."Komisja weryfikacyjna prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie kamienicy przy ul. Mokotowskiej 8, bada transakcje roszczeniami w przypadku tej nieruchomości" - powiedział przedstawiciel komisji Sebastian Kaleta.

 • Kaleta: Miasto wykonało instrukcję komisji weryfikacyjnej

  Stołeczny ratusz występując do sądu ws. tymczasowego administrowania nieruchomościami przy ul. Hożej 25a i Marszałkowskiej 43 wykonał instrukcję komisji weryfikacyjnej przesłaną wcześniej do miasta - powiedział w środę wiceprzewodniczący komisji Sebastian Kaleta.

 • ​Kaleta: Generał Robełek będzie wzywany ponownie przed komisję weryfikacyjną

  Generał Marian Robełek będzie na pewno wzywany ponownie przed komisję weryfikacyjną - powiedział wiceprzewodniczący komisji Sebastian Kaleta. Dodał, że w przypadku ponownego niestawiennictwa się Robełka, komisja może wnioskować o doprowadzenie go na zeznania.

 • Kaleta o aferze reprywatyzacyjnej: Popełniono wiele przestępstw

  W warszawskim ratuszu panował bezwład decyzyjny i unikanie odpowiedzialności. Nie da się ukryć, że popełniono tam wiele przestępstw. Wielu urzędników ma postawione zarzuty, w tym korupcyjne - powiedział Sebastian Kaleta, członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji.

 • Kaleta: Pracownicy Gronkiewicz-Waltz "czyszczą kamienicę"

  Pracownicy prezydent Warszawy z podejrzanymi w aferze reprywatyzacyjnej "czyszczą kamienicę" - ogłosił członek komisji weryfikacyjnej Sebastian Kaleta, przedstawiając nakaz opuszczenia kamienicy przy ul. Wileńskiej 11, podpisany przez podejrzanego adwokata Tomasza Ż. W odpowiedzi Kalecie, rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk napisał na Twitterze: "Doskonale pan wie, że decyzja nie jest miasta...

 • ​Kaleta: Wyniki audytu w sprawie reprywatyzacji są druzgocące

  Wyniki wewnętrznego audytu w sprawie reprywatyzacji są dla ratusza i prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz druzgocące; pokazują szereg nieprawidłowości i chaos, jaki był w czasie jej rządów w BGN - powiedział PAP we wtorek członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Sebastian Kaleta.

 • Kaleta: Będzie doniesienie do prokuratury ws. Gronkiewicz-Waltz

  Komisja weryfikacyjna zawiadomi prokuraturę o możliwości wyrządzania przez Hannę Gronkiewicz-Waltz szkody w majątku miasta, skoro umyślnie nie stawia się ona na komisję, a grzywny mają obciążać mieszkańców stolicy. Zapowiedział to Sebastian Kaleta, członek komisji weryfikacyjnej. Dodał, że z wyroku WSA wynika, że Gronkiewicz-Waltz musi się stawić przed komisją.

 • Sebastian Kaleta zrezygnował z funkcji rzecznika Ministerstwa Sprawiedliwości

  ...​Sebastian Kaleta - rzecznik prasowy ministra sprawiedliwości - złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji. Jak wyjaśnił wiąże się to z powołaniem go w skład komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie.

 • Kaleta o planach komisji weryfikacyjnej: Jest bardzo dużo osób, które chcemy przesłuchać

  ..."Jest bardzo dużo osób, które chcemy przesłuchać w najbliższym czasie” – poinformował wiceszef komisji weryfikacyjnej ds. warszawskiej reprywatyzacji – Sebastian Kaleta. „Jest to co najmniej kilkadziesiąt kolejnych osób (do przesłuchania) w najbliższych miesiącach" – sprecyzował.

 • Piotr Kaleta (PiS): Politycy PSL niech zasadzą lipę, gruszę i wierzbę

  ...​Grusza, wierzba i lipa - do zasadzenie tych drzewa nominował działaczy PSL poseł PiS Piotr Kaleta. Dla wicemarszałka województwa wielkopolskiego przeznaczył siatkę cebuli. Poseł tłumaczył, że lipa symbolizuje PSL; a - jak dodał - politycy tej partii obiecują ludziom jedynie "gruszki na wierzbie".

Zdjęcia na temat: kaleta
Wideo na temat: kaleta