• Informacje na temat:

  kaleta

Artykuły na temat: kaleta
 • ..."Komisja weryfikacyjna prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie kamienicy przy ul. Mokotowskiej 8, bada transakcje roszczeniami w przypadku tej nieruchomości" - powiedział przedstawiciel komisji Sebastian Kaleta.

 • Kaleta: Miasto wykonało instrukcję komisji weryfikacyjnej

  Stołeczny ratusz występując do sądu ws. tymczasowego administrowania nieruchomościami przy ul. Hożej 25a i Marszałkowskiej 43 wykonał instrukcję komisji weryfikacyjnej przesłaną wcześniej do miasta - powiedział w środę wiceprzewodniczący komisji Sebastian Kaleta.

 • Kaleta o aferze reprywatyzacyjnej: Popełniono wiele przestępstw

  W warszawskim ratuszu panował bezwład decyzyjny i unikanie odpowiedzialności. Nie da się ukryć, że popełniono tam wiele przestępstw. Wielu urzędników ma postawione zarzuty, w tym korupcyjne - powiedział Sebastian Kaleta, członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji.

 • Kaleta: Pracownicy Gronkiewicz-Waltz "czyszczą kamienicę"

  Pracownicy prezydent Warszawy z podejrzanymi w aferze reprywatyzacyjnej "czyszczą kamienicę" - ogłosił członek komisji weryfikacyjnej Sebastian Kaleta, przedstawiając nakaz opuszczenia kamienicy przy ul. Wileńskiej 11, podpisany przez podejrzanego adwokata Tomasza Ż. W odpowiedzi Kalecie, rzecznik ratusza Bartosz Milczarczyk napisał na Twitterze: "Doskonale pan wie, że decyzja nie jest miasta...

 • ​Kaleta: Wyniki audytu w sprawie reprywatyzacji są druzgocące

  Wyniki wewnętrznego audytu w sprawie reprywatyzacji są dla ratusza i prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz druzgocące; pokazują szereg nieprawidłowości i chaos, jaki był w czasie jej rządów w BGN - powiedział PAP we wtorek członek komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji Sebastian Kaleta.

 • Kaleta: Będzie doniesienie do prokuratury ws. Gronkiewicz-Waltz

  Komisja weryfikacyjna zawiadomi prokuraturę o możliwości wyrządzania przez Hannę Gronkiewicz-Waltz szkody w majątku miasta, skoro umyślnie nie stawia się ona na komisję, a grzywny mają obciążać mieszkańców stolicy. Zapowiedział to Sebastian Kaleta, członek komisji weryfikacyjnej. Dodał, że z wyroku WSA wynika, że Gronkiewicz-Waltz musi się stawić przed komisją.

 • Sebastian Kaleta zrezygnował z funkcji rzecznika Ministerstwa Sprawiedliwości

  ...​Sebastian Kaleta - rzecznik prasowy ministra sprawiedliwości - złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji. Jak wyjaśnił wiąże się to z powołaniem go w skład komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie.

 • Kaleta o planach komisji weryfikacyjnej: Jest bardzo dużo osób, które chcemy przesłuchać

  ..."Jest bardzo dużo osób, które chcemy przesłuchać w najbliższym czasie” – poinformował wiceszef komisji weryfikacyjnej ds. warszawskiej reprywatyzacji – Sebastian Kaleta. „Jest to co najmniej kilkadziesiąt kolejnych osób (do przesłuchania) w najbliższych miesiącach" – sprecyzował.

 • Piotr Kaleta (PiS): Politycy PSL niech zasadzą lipę, gruszę i wierzbę

  ...​Grusza, wierzba i lipa - do zasadzenie tych drzewa nominował działaczy PSL poseł PiS Piotr Kaleta. Dla wicemarszałka województwa wielkopolskiego przeznaczył siatkę cebuli. Poseł tłumaczył, że lipa symbolizuje PSL; a - jak dodał - politycy tej partii obiecują ludziom jedynie "gruszki na wierzbie".

 • Kaleta: Polska nigdy oficjalnie nie zrzekła się reparacji

  Sebastian Kaleta z PiS stwierdził we wtorek, że Polska nigdy oficjalnie nie zrzekła się reparacji wobec Niemiec za zniszczenia wojenne. Zareagował na to poseł PO Jan Grabiec, który ocenił, że PiS planuje "skok na jakąś ogromną kasę".

Zdjęcia na temat: kaleta
Wideo na temat: kaleta