• Informacje na temat:

  kalinowski

Artykuły na temat: kalinowski
 • Kalinowski: To realne zagrożenie dla Polski

  ...- To już nie jest ostrzeżenie, to realne zagrożenie dla Polski - mówi Jarosław Kalinowski, europoseł PSL o możliwości uzależnienia wypłaty unijnych funduszy od przestrzegania zasad państwa prawa. W rozmowie z Agnieszką Waś-Turecką polityk krytykuje też politykę rządu wobec uchodźców oraz szersze otwarcie unijnego rynku na produkty z Ukrainy. - To zagraża polskim rolnikom - ocenia.

 • Kalinowski o Saryusz-Wolskim: Jego własne ego i ambicje wzięły górę

  ...​- Już rok temu mówiłem, że Jacek Saryusz-Wolski wystartuje w najbliższych wyborach z list PiS-u. Natomiast nie sądziłem, że da się uwikłać w grę przeciwko kandydaturze Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej i że będzie instrumentem w rękach Jarosława Kaczyńskiego" - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM europoseł PSL Jarosław Kalinowski.

 • Kalinowski: W wyborach samorządowych PSL zdobędzie na pewno 15 proc. głosów

  ...rozmowie w RMF FM Jarosław Kalinowski, zapytany o to, jaki wynik wyborczy w najbliższych wyborach samorządowych może osiągnąć Polskie Stronnictwo Ludowe. "Idziemy do wyborów pod własnym szyldem(...) lat temu nikomu do głowy nie przychodziło, że jedna z zasad PSL—u - zasada demokratycznego państwa prawa - będzie tak aktualna" – zaznaczył Kalinowski. Polityk Stronnictwa, zapytany o protest osób...

 • Jarosław Kalinowski: Teza premier Kopacz nieprawdziwa

  Przewodniczący Rady Naczelnej PSL Jarosław Kalinowski powiedział, że wyliczenia matematyczne nie pozostawiają złudzeń, że teza Ewy Kopacz jest błędna. - Im mniej ugrupowań w parlamencie, tym więcej mandatów dla Prawa i Sprawiedliwości czyli wnioski pani Kopacz, trochę rozpaczliwe, są odwrotne od rzeczywistości - stwierdził europoseł PSL. Jarosław Kalinowski zasugerował, że obecna retoryka...

 • Jarosław Kalinowski o Jacku Saryusz-Wolskim: Jego własne ego i ambicje wzięły górę

  ..."Już rok temu mówiłem, że Jacek Saryusz-Wolski wystartuje w najbliższych wyborach z list PiS-u. Natomiast nie sądziłem, że da się uwikłać w grę przeciwko kandydaturze Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej i że będzie instrumentem w rękach Jarosława Kaczyńskiego" – mówi w Porannej rozmowie w RMF FM europoseł PSL Jarosław Kalinowski. Pytany o zamieszanie wokół Saryusz-Wolskiego stwierdza: "Jego...

 • Kalinowski: Panie przewodniczący Miller, na darmo te umizgi

  Szef Rady Naczelnej PSL Jarosław Kalinowski zapewniał lidera SLD Leszka Millera, że rolnicy potrafią odróżnić ziarno od plew. Było to oczywiste nawiązanie do akcji Sojuszu, zachęcającej rolników do głosowania nie na PSL, ale na SLD.

 • Piechociński i Kalinowski rozmawiali z prezydentem o wyborach

  Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się z liderami PSL Januszem Piechocińskim i Jarosławem Kalinowskim. Wicepremier przekazał prezydentowi, jaki jest stan konsultacji w PSL ws. kandydata w wyborach prezydenckich.

 • Piechociński i Kalinowski konsultowali z prezydentem temat wyborów

  Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w piątek z liderami PSL Januszem Piechocińskim i Jarosławem Kalinowskim. Wicepremier powiedział, że przekazał prezydentowi, jaki jest stan konsultacji w PSL ws. kandydata w wyborach prezydenckich.

 • ​Ziobro: Thun, Kalinowski i Senyszyn skompromitowali się

  Zbigniew Ziobro uważa, że europosłowie Róża Thun, Jarosław Kalinowski i Joanna Senyszyn skompromitowali się swoimi wypowiedziami na temat pakietu energetyczno-klimatycznego we wczorajszym programie Tomasza Lisa w TVP. Prezes Solidarnej Polski zapowiedział, że będzie się domagał wycofania ich kandydatur.

 • Huebner i Kalinowski o przyszłości Mazowsza

  O rozwoju Mazowsza i o unijnej polityce regionalnej mówili w środę w Warszawie Danuta Huebner - "jedynka" PO w Warszawie i Jarosław Kalinowski - lider mazowieckiej listy PSL. Oboje wzięli udział w konferencji "Świat-Europa-Polska. Przyszłość Mazowsza".

Zdjęcia na temat: kalinowski
 • Jarosław Kalinowski
Wideo na temat: kalinowski