• Informacje na temat:

  kamal

Artykuły na temat: kamal
 • Armia syryjska odbiła Abu Kamal z rąk dżihadystów

  Armia syryjska oraz sojusznicze milicje szyickie z Libanu, Iraku i Iranu w niedzielę po ciężkich walkach odbiły z rąk Państwa Islamskiego (IS) strategiczne miasto Abu Kamal przy granicy z Irakiem - poinformowało Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka.

 • Syria: Rosyjskie bombowce zaatakowały islamistów przy granicy z Irakiem

  Sześć rosyjskich bombowców Tu-22M3 (oznaczenie zachodnie Backfire) zaatakowało w piątek bojowników Państwa Islamskiego w rejonie miasta Abu Kamal w prowincji Dajr az-Zaur we wschodniej Syrii - poinformowało rosyjskie ministerstwo obrony.

 • Rosyjskie bombowce ostrzelały pozycje IS w Syrii

  Rosyjskie bombowce strategiczne Tu-22M3 ostrzelały w sobotę pozycje Państwa Islamskiego (IS) w pobliżu miasta Abu Kamal we wschodniej Syrii przy granicy z Irakiem - poinformowało rosyjskie ministerstwo obrony.

 • Irak: Lider IS uciekł do Syrii

  Irackie media, powołując się na źródła w siłach bezpieczeństwa, podały w poniedziałek, że lider Państwa Islamskiego Abu Bakr al-Bagdadi uciekł w piątek 3 listopada z miasta Rawa w prowincji Anbar w Iraku do Syrii. Obecnie ma przebywać w mieście Abu Kamal.

 • 53 osoby zatrzymane w Iranie. Popierali dżihadystów w internecie

  Szef irańskiego oddziału policji ds. walki z zagrożeniami cybernetycznymi Kamal Hadianfar poinformował o zatrzymaniu 53 osób. Wszyscy mieli prowadzić strony internetowe popierające dżihadystów z Państwa Islamskiego.

 • ​Iran: 53 osoby zatrzymane za prowadzenie dżihadystycznych stron internetowych

  Szef irańskiego oddziału policji ds. walki z zagrożeniami cybernetycznymi Kamal Hadianfar poinformował w poniedziałek o zatrzymaniu 53 osób pod zarzutem prowadzenia stron internetowych popierających dżihadystów z Państwa Islamskiego.

 • Zatrzymany w Indonezji Polak zostanie oskarżony o udział w spisku

  Polak Jakub Fabian S., który został zatrzymany w związku z podejrzeniem o kontakty z separatystami, nie zostanie deportowany. Stanie przed sądem w prowincji Papua na wschodzie Indonezji - poinformowała w piątek miejscowa policja. Rzecznik policji w prowincji Papua Ahmad Mustofa Kamal powiedział, że S. zostanie oskarżony o udział w spisku, za co grozi do 20 lat więzienia.

 • Katastrofa rosyjskiego airbusa: Brak dowodów na eksplozję

  Śledczy nie znaleźli dotąd żadnych dowodów na poparcie tezy, że powodem sobotniej katastrofy rosyjskiego samolotu nad Synajem była eksplozja na pokładzie maszyny - oświadczył w czwartek egipski minister lotnictwa cywilnego Hosam Kamal.

 • "Wielki szlak do Indii, który hipnotyzuje do dziś"

  Kamal opuściła Warszawę z jednym plecakiem. Nie chciała dwóch fakultetów, mieszkania i pędu za karierą. Wybrała Indie – kraj, w którym największą wartością jest osiągnięcie duchowej równowagi. Dziś już nie pamięta poprzedniego życia... Ale ono do niej wraca ze zdwojoną siłą. Od cywilizacji Zachodu uciekł też hippis "Święty". Jego życie to wolna miłość, narkotykowe seanse, religijne komuny...

 • Nie żyje Louis Jourdan. Miał 93 lata

  W wieku 93 lat zmarł w Los Angeles francuski aktor Louis Jourdan - informuje AFP. Jedną z ról, która przyniosła mu sławę, była postać Kamal Khana - przeciwnika Jamesa Bonda w filmie "Ośmiorniczka".

Dyskusje na temat: kamal