• Informacje na temat:

  kamaryla

Artykuły na temat: kamaryla
 • ​Mateusz Morawiecki: Będziemy rządzili do 2031 roku

  - Uważam, że będziemy rządzili do 2031 r. W najgorszym razie do 2027 r. - mówi tygodnikowi "W Sieci" wicepremier, minister finansów i minister rozwoju Mateusz Morawiecki.

 • Kaczyński: ​Stawka wyborów samorządowych jest oczywista

  ​Stawka wyborów samorządowych jest oczywista - albo stara władza, stare układy, stare powiązania, albo dobra zmiana dla tej ziemi, dla Polski, dla Lublina - powiedział w tym mieście prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • Były wiceminister obrony, morderca pięciu jezuitów, trafił do więzienia

  Po ekstradycji do Hiszpanii z USA, gdzie był uwięziony, były wiceminister obrony Salwadoru Inocente Montano będzie sądzony w Madrycie za "aktywny udział" w zaplanowaniu i dokonaniu w 1989 roku w Salwadorze morderstwa pięciu hiszpańskich jezuitów.

 • Płk Kukliński a stan wojenny

  Dziś kolejna rocznica stanu wojennego, o którego planach dokładnie i z dużym wyprzedzeniem poinformował Amerykanów pułkownik Ryszard Kukliński.

 • Romaszewska: To jeszcze nie koniec zmian

  "Powiedziałam Kaczyńskiemu: 'Widzisz, miałam rację. A tyś tak krzyczał'. A on na to: 'Absolutnie nie miałaś racji'! Na tym skończyła się skądinąd bardzo sympatyczna rozmowa".

 • Blitzkrieg PiS – plakat wojenny

  P an każe, sługa musi. Do takiej roli przyzwyczaili was - Polaków resortowego sortu- polityczni baronowie na Zachodzie Europy, za poprzednich rządów...

 • Do wyborów pozostaje jeszcze parę miesięcy, ale wybory w polskim systemie politycznym mają znaczenie drugorzędne. Najważniejsze jest to, co dzieje się właśnie teraz - układanie list wyborczych. Można by sparafrazować towarzysza Stalina: nieważni są ci, którzy głosują, ważni są ci, którzy układają listy. I dodać, że układają je w błogim przekonaniu, iż Polacy są stadem baranów, zawsze stawiających krzyżyk przy jedynce. Bo, jak na razie, Polacy potwierdzają słuszność tej opinii.

 • Premier ma naprawdę poważne kłopoty, z każdym dniem jego sytuacja wygląda coraz gorzej. Ale w tej trudnej sytuacji pojawiła się nadzieja, że wyjdzie z tego wszystkiego mniej więcej cało, może poobijany, ale żywy. Nikt by nie zgadł - kto w najgorszym momencie wyciąga do Tuska rękę? Kto go ratuje, wyciąga dosłownie z przepaści?

 • Znajoma sprzedała dom. Z tego tytułu wpłynęła na jej konto bankowe spora suma. Zaledwie kilka godzin po tym, jak pieniądze pojawiły się na rachunku, zaczęli do niej jeden po drugim wydzwaniać akwizytorzy rozmaitych mniej lub bardziej podejrzanych instytucji finansowych, rając jakieś rzekomo niezwykle intratne lokaty czy inwestycje. Przypadek?

Dyskusje na temat: kamaryla