• Informacje na temat:

  kamień na kamieniu

Artykuły na temat: kamień na kamieniu
 • "Czas Honoru. Powstanie". Odc. IV: Kamień na kamieniu

  Do Warszawy przyjeżdża bezwzględny i sadystyczny generał Von Hackel (Rafał Królikowski). Ku przerażeniu Rainera (Piotr Adamczyk), od razu zabiera się do pacyfikacji miasta.

 • Otwarcie biura poselskiego w Kamieniu Pomorskim

  ...9 marca w Kamieniu Pomorskim odbyło się uroczyste otwarcie biura poselskiego Posła na Sejm RP Konstantego Tomasza Oświęcimskiego.

 • Kamień Pomorski: Z zalewu wyłowiono dwa ciała

  Tragedia w Kamieniu Pomorskim. W zalewie utonęli kobieta i mężczyzna - podały TVP Info i serwis RMF24.

 • XIX-wieczna mapa latami leżała w piwnicy bloku pod Kamieniem Pomorskim

  Ostatnie lata przeleżała w piwnicy. Podczas porządków odnaleźli ją pracownicy pogotowia energetycznego i odwieźli wprost do muzeum. Placówka w Kamieniu Pomorskim w Zachodniopomorskiem wzbogaciła się właśnie o mapę z 1888 roku.

 • Sezon żeglarski w Kamieniu Pomorskim

  Zakończony sezon żeglarski 2007, po raz pierwszy od bardzo dawna Kamień Pomorski, może zaliczyć go do naprawdę udanych. Choć wyniki sportowe mogą i powinny ulec poprawie, to zrealizowane zostały wszystkie cele postawione sobie przez działaczy i trenerów UKŻ MOKiS.

 • Kamień Pomorski: 4 osoby ucierpiały w wypadku. Wśród nich jest dziecko

  W pojeździe bmw znajdowały się 4 osoby: dwie dorosłe i dwójka dzieci. Osoby dorosłe z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala w Kamieniu Pomorskim. Jedno z dzieci z obrażeniami zostało przetransportowane helikopterem do Szczecina - powiedziała nam rzeczniczka policji w Kamieniu Pomorskim Aleksandra Berenda. Z pojazdu audi osoba kierująca z obrażeniami została helikopterem...

 • Cegła w ustach, kołki wbite w nogi. Wampir z Kamienia Pomorskiego był... czarownicą

  Sensacyjne było już samo znalezisko: szkielet wampira z Kamienia Pomorskiego zdobył sławę na całym świecie. Nowoczesna nauka rzuciła nowe światło na zdeformowany szkielet, z kawałkiem cegły między zębami. Dzięki bandanom DNA okazało się, że kamieński wampir był... kobietą. Prawdopodobnie była ona ofiarą procesu o czary. Zmarła w trakcie tortur. Badacze nie wykluczają jej identyfikacji. Co więcej...

 • 6 lat po pożarze w Kamieniu Pomorskim: Wyskoczyłam w majtkach i koszulce

  ..."Dostałam nowe życie. Dziękuje Bogu. Postaram się wykorzystać jak najlepiej"- napisała w swoim "Pamiętniku Nowego Życia" pani Mirosława. Pierwszą stronę ozdobiła zdjęciem pogorzeliska i podpisem "2009. Katastrofa mojego domu". Kobieta jest jedną z ocalałych z pożaru hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim.

 • Kamień Pomorski jak nowy

  Po zakończeniu prac przy budowie chodnika na ulicy Polnej w Kamieniu Pomorskim przyszła kolej na centrum miasta.

 • Gorlice: Kamień Pomorski bis?!

  Po poniedziałkowej tragedii, do której doszło w Kamieniu Pomorskim w całym kraju rozpoczęły się kontrole różnych obiektów socjalnych.

Dyskusje na temat: kamień na kamieniu