• Informacje na temat:

  kamiński

Artykuły na temat: kamiński
 • Syn Mariusza Kamińskiego w Banku Światowym

  ...30-letni Kacper Kamiński, syn ministra-koordynatora do spraw służb specjalnych otrzymał intratne stanowisko w Banku Światowym – informuje tvn24.pl. Mariusz Kamiński zapewnia, że jego syn ma wszelkie kompetencje, by sprawować to stanowisko, a on sam nie miał wpływu na ten awans.

 • Generał Kraszewski okazją ministra Kamińskiego

  Decyzję, czy szef Departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi w prezydenckim Biurze Bezpieczeństwa Narodowego odzyska dostęp do tajemnic podejmie w imieniu premiera koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Według nieoficjalnych informacji, decyzja jest już przesądzona - Jarosław Kraszewski niebawem odzyska certyfikaty, dzięki którym będzie mógł wrócić do pracy. Sprawa generała ma też...

 • Mazurek skomentowała wyrok TK ws. Kamińskiego

  ...specjalnych) Mariusza Kamińskiego.   "Mówiliśmy, że prezydent ma takie uprawnienia i z tych uprawnień konstytucyjnych korzysta, zrobił to, co uznał za stosowne. Podzielaliśmy jego zdanie, więc zbytnio nie(...) skazanych.  Rozstrzygnięcie, które zapadło wtedy w SN, miało związek z ułaskawieniem Mariusza Kamińskiego. Prezydent Andrzej Duda podjął w listopadzie 2015 r. taką decyzję, mimo iż Kamiński, nie został...

 • wSieci: Trędowaty Michał Kamiński

  ...zatytułowany "Trędowaty" pióra Stanisława Janeckiego, poświęcony najbardziej kontrowersyjnej postaci polskiej sceny politycznej. Michał Kamiński kończy karierę w polskiej polityce i nikt go nie żałuje, bo(...) Obywatelskiej Kamiński stał się najbardziej znienawidzoną osobą nie tylko w tym ugrupowaniu, lecz w ogóle w polskiej polityce. Na łamach "wSieci" także komentarze dotyczące sytuacji w Europie...

 • Kacper Kamiński w Banku Światowym. Jest komentarz instytucji finansowej

  Bank Światowy odniósł się do kwestii zatrudnienia na intratnym stanowisku Kacpra Kamińskiego, syna koordynatora służb specjalnych i wiceprezesa PiS Mariusza Kamińskiego. "Wyboru Doradców Dyrektorów(...) odpowiadała za powierzenie stanowiska synowi Mariusza Kamińskiego.

 • Kopcińska o synu Kamińskiego: Dzieci polityków dokonują własnych wyborów

  Dzieci polityków są zdolne, wykształcone i dokonują własnych wyborów życiowych - tak rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska odniosła się w rozmowie z dziennikarzami do doniesień medialnych dotyczących pracy syna ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego - Kacpra Kamińskiego.

 • Kamiński ostro o Kopacz: Jest nielojalna

  Nie tak dawno Michał Kamiński był jednym z najbliższych współpracowników Ewy Kopacz. Jak donosi "SE", ich polityczna przyjaźń skończyła się jednak wraz z decyzją o wykluczeniu Kamińskiego z partii.

 • Bank Światowy komentuje zamieszanie ws. zatrudnienia Kacpra Kamińskiego

  Bank Światowy skomentował zatrudnienie na intratnym stanowisku Kacpra Kamińskiego, syna koordynatora służb specjalnych i wiceprezesa PiS Mariusza Kamińskiego. "Wyboru Doradców Dyrektorów(...) polska odpowiada za powierzenie stanowiska synowi Mariusza Kamińskiego.

 • "GW": Wraca sprawa ułaskawienia Mariusza Kamińskiego?

  Sąd Najwyższy może rozstrzygnąć, czy prezydent mógł ułaskawić byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".

 • Sąd Najwyższy wraca do sprawy Mariusza Kamińskiego

  Sędziowie Sądu Najwyższego rozpatrzą dziś w trzyosobowym składzie wniosek pełnomocników oskarżycieli posiłkowych o podjęcie zawieszonego w sierpniu postępowania wobec Mariusza Kamińskiego.

Zdjęcia na temat: kamiński
 • Polscy piłkarze w drodze do Turcji
Wideo na temat: kamiński
Dyskusje na temat: kamiński