• Informacje na temat:

  kamiński

Artykuły na temat: kamiński
 • Generał Kraszewski okazją ministra Kamińskiego

  Decyzję, czy szef Departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi w prezydenckim Biurze Bezpieczeństwa Narodowego odzyska dostęp do tajemnic podejmie w imieniu premiera koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Według nieoficjalnych informacji, decyzja jest już przesądzona - Jarosław Kraszewski niebawem odzyska certyfikaty, dzięki którym będzie mógł wrócić do pracy. Sprawa generała ma też...

 • Mazurek skomentowała wyrok TK ws. Kamińskiego

  ...specjalnych) Mariusza Kamińskiego.   "Mówiliśmy, że prezydent ma takie uprawnienia i z tych uprawnień konstytucyjnych korzysta, zrobił to, co uznał za stosowne. Podzielaliśmy jego zdanie, więc zbytnio nie(...) skazanych.  Rozstrzygnięcie, które zapadło wtedy w SN, miało związek z ułaskawieniem Mariusza Kamińskiego. Prezydent Andrzej Duda podjął w listopadzie 2015 r. taką decyzję, mimo iż Kamiński, nie został...

 • wSieci: Trędowaty Michał Kamiński

  ...zatytułowany "Trędowaty" pióra Stanisława Janeckiego, poświęcony najbardziej kontrowersyjnej postaci polskiej sceny politycznej. Michał Kamiński kończy karierę w polskiej polityce i nikt go nie żałuje, bo(...) Obywatelskiej Kamiński stał się najbardziej znienawidzoną osobą nie tylko w tym ugrupowaniu, lecz w ogóle w polskiej polityce. Na łamach "wSieci" także komentarze dotyczące sytuacji w Europie...

 • Kamiński ostro o Kopacz: Jest nielojalna

  Nie tak dawno Michał Kamiński był jednym z najbliższych współpracowników Ewy Kopacz. Jak donosi "SE", ich polityczna przyjaźń skończyła się jednak wraz z decyzją o wykluczeniu Kamińskiego z partii.

 • "GW": Wraca sprawa ułaskawienia Mariusza Kamińskiego?

  Sąd Najwyższy może rozstrzygnąć, czy prezydent mógł ułaskawić byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".

 • Sąd Najwyższy wraca do sprawy Mariusza Kamińskiego

  Sędziowie Sądu Najwyższego rozpatrzą dziś w trzyosobowym składzie wniosek pełnomocników oskarżycieli posiłkowych o podjęcie zawieszonego w sierpniu postępowania wobec Mariusza Kamińskiego.

 • Trybunał Konstytucyjny orzekł w sprawie Mariusza Kamińskiego

  Prezydent ma prawo skorzystać z prawa łaski przed prawomocnym wyrokiem skazującym - orzekł Trybunał Konstytucyjny. Innymi słowy według TK Andrzej Duda miał prawo ułaskawić Mariusza Kamińskiego.

 • Jarosław Kaczyński wymusił dymisję Kamińskiego?

  Mariusz Antoni Kamiński był prezesem Polskiego Holdingu Obronnego przez dwa dni. Oficjalnym powodem jego rezygnacji z funkcji była "presja medialna związana z jego wyborem oraz fakt, jak przeżywa to rodzina". Według doniesień dziennika "Fakt", to dymisji Kamińskiego miał się jednak przyczynić sam prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • Kamiński: 48 dziennikarzy inwigilowanych przez ABW

  ...48 dziennikarzy było inwigilowanych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Taką informację podał minister koordynator służb Mariusz Kamiński podczas posiedzenia sejmowej komisji administracji i spraw wewnętrznych. Kamiński powiedział, że takie informacje płyną z audytu prowadzonego przez służby obejmującego okres rządów koalicji PO-PSL.

 • Schetyna: Kamiński i Wąsik do natychmiastowej dymisji

  ..."Premier Beata Szydło powinna natychmiast zdymisjonować ministra, koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego i jego zastępcę Macieja Wąsika" - powiedział dzisiaj przewodniczący PO Grzegorz Schetyna.

Zdjęcia na temat: kamiński
 • Polscy piłkarze w drodze do Turcji
Wideo na temat: kamiński
Dyskusje na temat: kamiński