• Informacje na temat:

  kamiński franciszek

Artykuły na temat: kamiński franciszek
 • ​Biskup Romuald Kamiński następcą arcybiskupa Henryka Hosera

  ...​Bp Romuald Kamiński będzie następcą abp. Henryka Hosera w diecezji warszawsko-praskiej, po jego przejściu na emeryturę jesienią - poinformowało w czwartek biuro prasowe Konferencji Episkopatu Polski.

 • Ingres bp Romualda Kamińskiego do katedry warszawsko-praskiej

  W sobotę w bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie odbył się ingres nowego ordynariusza diecezji warszawsko-praskiej bp Romualda Kamińskiego. W uroczystości wzięli udział biskupi z całej Polski, przedstawiciele władz państwowych i lokalnych oraz liczni wierni.

 • ŚDM: Marek Kamiński powita papieża Franciszka... z Giewontu

  Marek Kamiński będzie pierwszą osobą, która w symboliczny sposób przywita papieża Franciszka w Polsce. Podróżnik ma wnieść na Giewont flagę Światowych Dni Młodzieży oraz kamienne tablice z wyrytym na nich Dekalogiem.

 • Ujawniono wyniki tajnego głosowania ws. Kamińskiego

  Przeciwko uchyleniu immunitetu Mariuszowi Kamińskiemu (PiS) zagłosowało 7 posłów PO, 2 z PSL, 132 z PiS i 11 z SP. 16 posłów PO, 18 - PSL, 6 - SLD i 1 - Twojego Ruchu wstrzymało się. Nie głosowali m.in. premier Donald Tusk i wicepremier, szef PSL Janusz Piechociński.

 • Mariusz Kamiński zapowiada projekt tzw. ustawy antyterrorystycznej

  Trwają ostatnie prace i wkrótce na posiedzeniu Rady Ministrów stanie projekt tzw. ustawy antyterrorystycznej - powiedział dziennikarzom w czwartek minister-koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński.

 • Profil Franciszka na FB bije rekordy popularności. Dziękują papieżowi

  ..., ale też od Marka Kamińskiego i "zwykłych" chrześcijan, którzy dziękują papieżowi za jego spontaniczność, bezpośredniość, ciepło i w ogóle za to jaki jest.  - Internauci podchwycili naszego hasztaga...

 • Franciszek Smuda podał kadrę na Euro 2012

  Młode, głodne sukcesów wilki z Legii Rafał Wolski i Michał Kucharczyk oraz Marcin Kamiński z Lecha Poznań znaleźli się w 26-osobowej kadrze reprezentacji Polski na Euro 2012, ale zabrakło w niej miejsca dla rutynowanych Ireneusza Jelenia i Arkadiusza Głowackiego, którym z klubach ostatnio nie wiodło się dobrze.

 • Wiemy, kto uratował immunitet Kamińskiemu

  ..."Wyniki głosowania, również imienne, w sprawie uchylenia immunitetu b. szefa CBA Mariusza Kamińskiego z PiS-u zostały odtajnione" - poinformowała marszałek Sejmu Ewa Kopacz. Publikujemy informacje o tym, jak głosowali posłowie poszczególnych partii.

 • Piłkarz Lecha Poznań Marcin Kamiński wyrasta na czołowego strzelca swojego zespołu. 21-letni obrońca wiosną zdobył już trzy gole. Jak zaznaczył, jego bramki to sprawa drugorzędna, a liczą się kolejne wygrane jego drużyny.

 • Franciszek Smuda powołał kadrę na mecz z Bośnią i Hercegowiną

  Franciszek Smuda powołał 17 zawodników występujących w polskiej lidze na najbliższe zgrupowanie w Turcji, które rozpocznie się trzynastego grudnia. Trzy dni później na stadionie Mardan w Kundu (Antalya) reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra mecz towarzyski z Bośnią i Hercegowiną. Będzie to ostani mecz naszej kadry w tym sezonie.

Dyskusje na temat: kamiński franciszek