• Informacje na temat:

  kant

Artykuły na temat: kant
 • W wieku 90 lat w niedzielę zmarł Hermann Kant, jeden z najbardziej znanych i poczytnych pisarzy Niemieckiej Republiki Demokratycznej - poinformowało wydawnictwo Kulturmaschinen. W Polsce znane są jego powieści "Pobyt", "Aula", "Stopka redakcyjna".

 • Poszkodowani przez szefa Domu Maklerskiego Banku Handlowego w Lublinie postanowili sami dochodzić swych racji w sądzie. Klienci chcą odzyskać pieniądze, które prawdopodobnie zdefraudował makler Dariusz Sz. Bank jednak, mimo że dokonał tego jego pracownik, obecnie poszukiwany jest listem gończym, walczy ze swoimi klientami na wszelkie możliwe sposoby.

 • Już od ponad miesiąca 100 rodzin z ul. Marchewkowej we Wrocławiu nie ma gazu i ciepłej wody. Co więcej, okazało się, że mieszkają na placu budowy, a na dodatek niewykluczone, że będą musieli spłacać nie swoje długi. Wszystko przez nieuczciwego developera, któremu zaufali.

 • Finansista Domu Maklerskiego Banku Handlowego w Lublinie Dariusz Sz. poszukiwany jest listem gończym. Prokuratura Okręgowa w Warszawie zarzuca mu między innymi fałszowanie dokumentów. Makler "wyczyścił" konta klientów lubelskiego banku i uciekł za granicę. Straty spowodowane działalnością oszusta szacuje się na 12 milionów złotych.

 • ...kant togi. W istocie ten scenariusz był realizowany w III RP wielokrotnie. Niszczono tak rozmaite firmy, które stawały na zawadzie interesom powiązanych z władzą sitw i układów. Tu różnica jest...

 • Grób Świętej Rodziny czy kant?

  Ekipa znanego reżysera i producenta Jamesa Camerona zrealizowała film dokumentalny i przedstawiła materialne dowody stwierdzające, że odkryto grób Jezusa i Jego rodziny. Wcześniejsza afera z trumną "Jakuba, brata Jezusa" wskazuje, że i w sprawie grobu Świętej Rodziny trzeba zachować ostrożność.

 • Dramatyczny finał miał w Rostowie nad Donem spór dwóch Rosjan o "Krytykę czystego rozumu" XVIII-wiecznego niemieckiego filozofa Immanuela Kanta. Dyskutując w kolejce po piwo młodzi ludzie pobili się, a potem jeden z nich sięgnął po broń...

 • Czasami do aresztu trafia nie tylko sprawca przestępstwa ale i poszkodowany. Do takiej właśnie sytuacji doszło w Olsztynie. W tej sprawie nie chodzi jednak o drobne przestępstwo, ale o wielomilionowe oszustwo, którego ofiarą padła jedna z olsztyńskich firm.

 • Nawet na osiem lat mogą trafić do więzienia akwizytor i właściciel firmy pośredniczącej w zawieraniu umów z otwartymi funduszami emerytalnymi. Powód- naciągnęli oni kilka funduszy na wypłatę około 100 tysięcy złotych nienależnych im prowizji. W tej sprawie do sądu w Zamościu wpłynął akt oskarżenia.

 • Poszkodowani przez szefa Domu Maklerskiego Banku Handlowego w Lublinie postanowili sami dochodzić swych racji w sądzie. Klienci chcą odzyskać swoje pieniądze, które prawdopodobnie zdefraudował makler Dariusz Sz. Bank jednak, mimo że to jego pracownik obecnie poszukiwany jest listem gończym, walczy ze swoimi klientami na wszelkie możliwe sposoby.

Zdjęcia na temat: kant