• Informacje na temat:

  kaper

Artykuły na temat: kaper
 • W dniu 17 sierpnia 2007 r. odbył się w Iławie Mityng w Skoku Wzwyż Kobiet i Mężczyz KAPER CUP 2007. To pierwsza tego typu impreza sportowa zorganiozwana w Polsce.

 • Około tysiąca osób w co najmniej siedmiu miastach bierze udział w manewrach Renegade i Kaper, podczas których ćwiczone jest odpieranie zagrożeń terrorystycznych z powietrza i morza.

 • Zawyły syreny – spokojnie, to tylko ćwiczenia

  W miastach całej Polski - między godziną 10.00 a 10.15 zawyły syreny alarmowe. Uspokajamy - to tylko ćwiczenia antyterrorystyczne pod kryptonimem RENEGADE-KAPER.

 • Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie: Dziś muzyczne improwizacje

  .... >>>TU ZNAJDZIESZ CAŁY PROGRAM FESTIWALU>>> A wieczorem, w ramach Festiwalu Muzyki Filmowej, przypomnienie dwóch legend. Bronisława Kapera i Henryka Warsa. To jedni z pierwszych Polaków, którzy zostawili ślad w Hollywood współtworząc sukces amerykańskiego kina Złotej Epoki.  Ich kompozycje zabrzmiały w ponad dwustu filmach. Bronisława Kapera - pierwszego Polaka nagrodzonego Oskarem za...

 • Napad na kobietę w Gdańsku. Policja poszukuje tego mężczyzny

  Gdańska policja poszukuje mężczyzny, który może mieć związek z ubiegłotygodniowym napadem o charakterze seksualnym na kobietę. Doszło do tego na klatce schodowej jednego z domów w Gdańsku Oliwie. Policja upubliczniła wizerunek mężczyzny.

 • Gdańsk: Policja szuka sprawcy napaści seksualnej

  W ubiegłym tygodniu na klatce schodowej jednego z domów w Gdańsku Oliwie doszło do seksualnej napaści na kobietę. Policja upubliczniła w czwartek wizerunek mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

 • Pięciobój nowoczesny w Tarnowie

  UKS Żoliborz Warszawa, MKS Sambor Tczew i UKS 8 Starogard Gdański to najlepsze kluby w XV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w konkurencjach wchodzących w skład pięcioboju nowoczesnego.

 • Obwodnicy Warszawy. Kwota jest tak astronomiczna, bo ośrodki leżą w niezwykle atrakcyjnych miejscach - wyjaśnia gazeta. Ośrodek Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji "Kaper" leży np(...) którym leży "Kaper", to 30 mln. Doliczyć trzeba kilka milionów za stojący na nim hotel. Jednak pozbycie się ośrodka nie jest takie proste - najpierw administracja rządowa musi "wygasić stały zarząd...

 • Dzieci", Cesarskie Kadyny, Suchacz "Wioska Kaperska", Kamionek Wielki "Wioska Ryb i Szuwarów", Łęcze "Wioska Wiatru i Podcieni", Jędrychowo "Wioska Jak u Babci", Wielkie Wierzno "Wioska Rodzinna(...) z flotą krzyżacką. Turyści mogą poczuć historię tego miejsca zakładając strój walecznego kapra, dostępny w miejscowej wypożyczalni. Można też spróbować kaperskich specjałów, np. śledzia czy miodu. Inne...

 • Tryptyk Hansa Memlinga nie pojedzie do Włoch

  Sąd Ostateczny Hansa Memlinga nie pojedzie na wystawę do Rzymu. Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków nie zgodził się na transport ponad 500-letniego obrazu za granicę - dowiedział się nasz reporter Kuba Kaługa.

Zdjęcia na temat: kaper
Dyskusje na temat: kaper