• Informacje na temat:

  kapica

Artykuły na temat: kapica
 • Jacek Kapica przed komisją śledczej ds. VAT

  Były wiceminister finansów i szef Służby Celnej Jacek Kapica zeznaje podczas wtorkowego posiedzenia sejmowej komisji śledczej ds. VAT...

 • Jacek Kapica stanie we wtorek przed komisją śledczą ds. VAT

  Były wiceminister finansów i szef Służby Celnej Jacek Kapica będzie zeznawał we wtorek przed komisją śledczą ds. VAT. Planowane na środę przesłuchanie Pawła Grasia została odwołane. Jak poinformował szef komisji Marcin Horała, Paweł Graś przysłał usprawiedliwienie, że nie może być obecny na przesłuchaniu.

 • Jacek Kapica przed komisją śledczą: Żadnego zakazu kontrolowania cystern nie było

  Nie było zakazu kontrolowania cystern z paliwem - zeznał przed komisją śledczą ds. VAT były wiceminister finansów i szef Służby Celnej Jacek Kapica. Jak dodał, że w ciągu roku odbywało się około 40 tys. kontroli paliw.

 • Kapica: W aktach nie ma ani jednego dowodu, że nie wypełniałem obowiązków

  ..."Zapoznałem się z dowodami zebranymi w sprawie oraz zeznaniami świadków i w mojej ocenie nie ma tam ani jednego dowodu na to, że nie wypełniałem swoich obowiązków" - napisał w środę w oświadczeniu były wiceminister finansów Jacek Kapica.

 • Jacek Kapica: Celem sprawy nie jestem ja, tylko Donald Tusk

  ..."Moja sprawa na pewno nie jest rozwojowa. Ona może być rozwojowa z punktu widzenia politycznego. Celem sprawy nie jestem ja, tylko Donald Tusk, ja jestem środkiem do osiągnięcia celu" - mówił w piątek Jacek Kapica.

 • Kapica: Celem sprawy nie jestem ja, tylko Donald Tusk

  Moja sprawa na pewno nie jest rozwojowa. Ona może być rozwojowa z punktu widzenia politycznego. Celem sprawy nie jestem ja, tylko Donald Tusk, ja jestem środkiem do osiągnięcia celu - mówił w piątek Jacek Kapica.

 • Kapica: W aktach postępowania nie ma ani jednego dowodu, że nie wypełniałem obowiązków

  Zapoznałem się z dowodami zebranymi w sprawie oraz zeznaniami świadków i w mojej ocenie nie ma tam ani jednego dowodu na to, że nie wypełniałem swoich obowiązków - napisał w środę w oświadczeniu były wiceminister finansów Jacek Kapica. Oświadczenie wydał w związku ze skierowaniem w jego sprawie przez prokuraturę aktu oskarżenia do sądu. Jak przekazała PAP rzeczniczka PK prok. Ewa Bialik, były...

 • "Nasz Dziennik": Służby pod Kapicą

  Szef Służby Celnej Jacek Kapica ma zostać nowym ministrem spraw wewnętrznych - dowiedział się nieoficjalnie "Nasz Dziennik".

 • Damian Kapica: Nie będziemy atakować na hura

  ..."Udało nam się zaskoczyć w pierwszym meczu, w drugim tak naprawdę uwierzyliśmy w swoje możliwości, weszliśmy na wyższy poziom. A Cracovii nic nie chciało wpaść" - tak Damian Kapica, napastnik Podhala Nowy Targ, podsumowuje w rozmowie z RMF FM dotychczasową rywalizację swojego zespołu z Cracovią w ćwierćfinale play off Polskiej Hokej Ligi. Pytany, co będzie kluczem do sukcesu w kolejnych meczach...

 • Kapica pod ochroną

  Wiceminister finansów Jacek Kapica, który działał wbrew interesom lobbystów z branży hazardowej, jest od dwóch dni pod ochroną BOR - informuje "Rzeczpospolita".

Wideo na temat: kapica