• Informacje na temat:

  kapica

Artykuły na temat: kapica
 • Jacek Kapica: Celem sprawy nie jestem ja, tylko Donald Tusk

  ..."Moja sprawa na pewno nie jest rozwojowa. Ona może być rozwojowa z punktu widzenia politycznego. Celem sprawy nie jestem ja, tylko Donald Tusk, ja jestem środkiem do osiągnięcia celu" - mówił w piątek Jacek Kapica.

 • Kapica: Celem sprawy nie jestem ja, tylko Donald Tusk

  Moja sprawa na pewno nie jest rozwojowa. Ona może być rozwojowa z punktu widzenia politycznego. Celem sprawy nie jestem ja, tylko Donald Tusk, ja jestem środkiem do osiągnięcia celu - mówił w piątek Jacek Kapica.

 • "Nasz Dziennik": Służby pod Kapicą

  Szef Służby Celnej Jacek Kapica ma zostać nowym ministrem spraw wewnętrznych - dowiedział się nieoficjalnie "Nasz Dziennik".

 • Damian Kapica: Nie będziemy atakować na hura

  ..."Udało nam się zaskoczyć w pierwszym meczu, w drugim tak naprawdę uwierzyliśmy w swoje możliwości, weszliśmy na wyższy poziom. A Cracovii nic nie chciało wpaść" - tak Damian Kapica, napastnik Podhala Nowy Targ, podsumowuje w rozmowie z RMF FM dotychczasową rywalizację swojego zespołu z Cracovią w ćwierćfinale play off Polskiej Hokej Ligi. Pytany, co będzie kluczem do sukcesu w kolejnych meczach...

 • Kapica pod ochroną

  Wiceminister finansów Jacek Kapica, który działał wbrew interesom lobbystów z branży hazardowej, jest od dwóch dni pod ochroną BOR - informuje "Rzeczpospolita".

 • Wiceminister resortu finansów, szef Służby Celnej Jacek Kapica na posiedzeniu komisji śledczej badającej tzw. aferę hazardową ujawnił notatkę ze swojego spotkania z b. szefem klubu PO Zbigniewem Chlebowskim, do którego doszło 27 sierpnia 2009 r.

 • Boni i Kapica pod ochroną BOR. Czego się boją?

  Ochronę funkcjonariuszy BOR otrzymał nie tylko wiceminister finansów Jacek Kapica, ale też minister w kancelarii premiera Michał Boni. Ma to związek z opracowywanym projektem ustawy o grach liczbowych i hazardowych.

 • Jacek Kapica z zarzutami? Prokuratura nie wyklucza

  Wiceminister finansów i szef służby celnej Jacek Kapica prawdopodobnie usłyszy zarzut przekroczenia uprawnień - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM Roman Osica. Według naszych informacji, nie można wykluczyć, że prokuratura postawi mu także zarzuty korupcyjne.

 • Kapica o akcji CBŚ: To nie było nic nadzwyczajnego

  Wiceminister finansów Jacek Kapica stwierdził, że wczorajsza wizyta funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego w Ministerstwie Finansów nie była dla niego zaskoczeniem. „Już niejednokrotnie, począwszy od 2009 roku, przekazywałem dokumenty, w tym w wersji elektronicznej organom prokuratury w sprawach postępowań dotyczących rynku gier hazardowych. Byłem również przesłuchiwany w charakterze świadka...

 • Wiceminister finansów w rządzie PO-PSL zatrzymany przez CBA. Chodzi o aferę hazardową

  Jacek Kapica, wiceminister finansów w rządzie PO-PSL, został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Funkcjonariusze działali na zlecenie Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, która prowadzi śledztwo związane z aferą hazardową. Kapica - jak ustalił reporter RMF FM Krzysztof Zasada - ma usłyszeć zarzut niedopełnienia obowiązków.

Wideo na temat: kapica
 • Ogromne ilości nielegalnego alkoholu na polskim rynku

  "Alkohol przemysłowy służy do produkcji rozcieńczalników, farb, lakierów czy kosmetyków. To jest produkt, który można normalnie kupić. Jego odkażanie wymaga oczywiście zaawansowanej procedury" - mówi minister Jacek Kapica. W Polsce po spożyciu nielegalnego alkoholu umiera rocznie nawet 130 osób.