• Informacje na temat:

  kaprowie

Artykuły na temat: kaprowie
 • W dniu 17 sierpnia 2007 r. odbył się w Iławie Mityng w Skoku Wzwyż Kobiet i Mężczyz KAPER CUP 2007. To pierwsza tego typu impreza sportowa zorganiozwana w Polsce.

 • Około tysiąca osób w co najmniej siedmiu miastach bierze udział w manewrach Renegade i Kaper, podczas których ćwiczone jest odpieranie zagrożeń terrorystycznych z powietrza i morza.

 • Zawyły syreny – spokojnie, to tylko ćwiczenia

  W miastach całej Polski - między godziną 10.00 a 10.15 zawyły syreny alarmowe. Uspokajamy - to tylko ćwiczenia antyterrorystyczne pod kryptonimem RENEGADE-KAPER.

 • Napad na kobietę w Gdańsku. Policja poszukuje tego mężczyzny

  Gdańska policja poszukuje mężczyzny, który może mieć związek z ubiegłotygodniowym napadem o charakterze seksualnym na kobietę. Doszło do tego na klatce schodowej jednego z domów w Gdańsku Oliwie. Policja upubliczniła wizerunek mężczyzny.

 • ..., zaś panowie są mistrzami w połowie i wędzeniu ryb. Z kolei Suchacz nawiązuje do średniowiecznej zwycięskiej bitwy morskiej, którą w 1463 roku dzielni kaprowie stoczyli na wodach Zalewu Wiślanego...

 • Gdańsk: Policja szuka sprawcy napaści seksualnej

  W ubiegłym tygodniu na klatce schodowej jednego z domów w Gdańsku Oliwie doszło do seksualnej napaści na kobietę. Policja upubliczniła w czwartek wizerunek mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

 • Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie: Dziś muzyczne improwizacje

  Czwartek, czyli trzeci dzień Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, to czas muzycznej improwizacji najwyższych lotów. W solowym koncercie wystąpi Aleksander Dębicz, jeden z najbardziej wszechstronnych pianistów młodego pokolenia i zwycięzca międzynarodowego konkursu kompozycji i improwizacji do obrazu "Instant Composition Contest". Pianista zagra autorski repertuar z debiutanckiej płyty "Cinematic Piano".

 • Pięciobój nowoczesny w Tarnowie

  UKS Żoliborz Warszawa, MKS Sambor Tczew i UKS 8 Starogard Gdański to najlepsze kluby w XV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w konkurencjach wchodzących w skład pięcioboju nowoczesnego.

 • Tryptyk Hansa Memlinga nie pojedzie do Włoch

  Sąd Ostateczny Hansa Memlinga nie pojedzie na wystawę do Rzymu. Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków nie zgodził się na transport ponad 500-letniego obrazu za granicę - dowiedział się nasz reporter Kuba Kaługa.

 • Elektroniczne rytmy na plaży

  Już wkrótce plażę w Gdyni Śródmieściu opanują elektroniczne rytmy. W dniach 16-17 lipca odbędzie się siódma edycja Festivalu Beach Party.

Zdjęcia na temat: kaprowie
Dyskusje na temat: kaprowie
 • wwwoooowww

  aż 3, po tym co widziałem, myślałem że już żaden... mylić się rzecz ludzka, a swoją drogą, kaprowie już ze stanu kostnego przeszli zapewne w stan mączki kostnej od ciągłego przewracania się w grobach i kolejną tradycję można odwalić ad acta ze względu na pajaców, którzy tylko w plitycznym bełkocie (czyt opowieści o d... Maryni i jej cudach na kiju) się realizują gratulacje