• Informacje na temat:

  karabin maszynowy

Artykuły na temat: karabin maszynowy
 • Pobił znajomego karabinem maszynowym. Został zatrzymany

  ...45-letni mężczyzna pobił mieszkańca Sosnowca kolbą karabinu maszynowego. Groził śmiercią swojej ofierze i świadkom zajścia. Jak podkreśla policja nie mierzył do nich z broni. Napastnik został zatrzymany.

 • Karabin maszynowy, granaty i miny w mieszkaniu

  W jednym z mieszkań w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz policja znalazła karabin maszynowy, granaty, pociski przeciwlotnicze i moździerze. Jest to tylko część arsenału, który zgromadzili dwaj mężczyźni interesujący się militariami.

 • Niemcy: Zatrzymano Polaka z karabinami maszynowymi

  Na przejściu granicznym w Świecku zatrzymano młodego Polaka, który próbował wywieźć z Niemiec pięć karabinów maszynowych i cztery pistolety. O sprawie poinformowała niemiecka policja.

 • Spacerowicz znalazł na plaży karabin. Okaz ma aż 1,2 m długości

  Pochodzący z czasów drugiej wojny światowej karabin maszynowy odsłoniło morze na plaży w Łukęcinie w Zachodniopomorskiem. Na wystający z piachu stalowy obiekt natrafił spacerujący nad brzegiem Bałtyku mężczyzna.

 • Wiceminister spraw zagranicznych Bogusław Winid przekazał w poniedziałek do Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy karabin maszynowy ZB 26, wyprodukowany w Czechosłowacji w 1938 r. dla armii Afganistanu.

 • Karabiny maszynowe w domu 50-latka

  Karabiny i pistolety maszynowe, a także samopały - w sumie 23 sztuki broni przejęli policjanci z bielskiego wydziału CBŚ.

 • Zamiast skarbów znalazł… karabiny maszynowe

  Szukał skarbów, znalazł 40 karabinów maszynowych. Mowa o brytyjskim 16-latku, który przez przypadek natrafił na ukryty arsenał Irlandzkie Armii Republikańskiej.

 • RMF: Duńczyk chodził po szlaku z atrapą karabinu

  ​35-letni Duńczyk wywołał prawdziwy popłoch na jednym z tatrzańskich szlaków. Mężczyzna pojawił się tam bowiem z atrapą popularnego pistoletu maszynowego MP5. Na szczęście okazało się, że to tylko broń pneumatyczna - informuje RMF FM.

 • Prorosyjscy bojownicy łamią porozumienia o rozejmie. W ruch poszły granaty i karabiny maszynowe

  W rejonie Mariupola nad Morzem Azowskim siły prorosyjskie do ostrzału pozycji rządowych użyły wyrzutników granatów i ciężkich karabinów maszynowych. W okolicach miejscowości Marjinka działał snajper przeciwnika. Na odcinku ługańskim otwierano ogień z moździerzy, zaś na donieckim - z moździerzy i wyrzutników granatów. Siły zbrojne Ukrainy nie odpowiadają na prowokacje i nie otwierają ognia...

 • Emerytka z karabinem gwiazdą internetu

  Samoylenko. Użytkownicy Facebooka zidentyfikowali także broń, którą kobieta trzyma w dłoniach - Heckler & Koch MP5, 9mm pistolet maszynowy. Jak jednak zauważają internauci, bez względu na to...

Zdjęcia na temat: karabin maszynowy
Wideo na temat: karabin maszynowy
 • Historyczny arsenał znaleziony w Jeleśni na Podbeskidziu

  W Jeleśni na Podbeskidziu natrafiono na historyczny arsenał broni. Odkrycia dokonano przypadkiem. Broń i amunicja schowane były w specjalnej, podziemnej skrytce. W sumie odnaleziono prawie 900 naboi, 4 pistolety oraz karabin maszynowy. Broń pochodzi z czasów drugiej wojny światowej.

 • Tak mogły wyglądać ostatnie chwile zabitego operatora

  Operator brytyjskiej telewizji informacyjnej Sky News Mick Deane został zastrzelony w środę (14.08) w czasie zamieszek w Kairze - poinformowała stacja. W bezpośrednim niebezpieczeństwie znalazła się również nadająca na żywo z Kairu ekipa CNN. Na nagraniu słychać, jak podczas transmisji na żywo padają strzały z karabinu maszynowego. Dziennikarka Arwa Damon wraz z operatorem musieli się ukryć.

 • Policja zlikwidowała nielegalne arsenały

  Policjanci z Podkarpacia zlikwidowali nielegalne arsenały broni przechowywane w mieszkaniach w okolicach Dębicy. Trzem mężczyznom za nielegalne posiadanie m.in. karabinu maszynowego, bomby lotniczej i trotylu grozi do 10 lat więzienia. Niebezpieczne materiały zostały zdetonowane na poligonie w Nowej Dębie.