• Informacje na temat:

  karaś

Artykuły na temat: karaś
 • 24-letni Sebastian Karaś przepłynie Bałtyk!

  ...​Około 100 kilometrów w morskiej wodzie chce przepłynąć Sebastian Karaś. 24-latek po południu wyruszył z Kołobrzegu na Borhnholm. Trasa zajmie mu około doby.

 • Sebastian Karaś przepłynął wpław z Kołobrzegu na Bornholm. Ponad 28 godzin w wodzie!

  ...​Pływak Sebastian Karaś, który jako pierwszy na świecie pokonał Bałtyk wpław, wrócił w środę wieczorem do Polski. Na nabrzeżu z szampanem czekała najbliższa rodzina, przyjaciele oraz mieszkańcy Kołobrzegu.

 • Karaś pobił rekord w pływaniu w basenie non stop! "To był jeden wielki ból"

  Przed południem Centrum Rekreacyjno-Sportowym w Warszawie z wody wyszedł 25-letni Sebastian Karaś, który pływał w basenie przez ostatnią dobę. Przepłynął w ten sposób ponad 96 kilometrów.

 • Karaś o Legii: Niektórym brakuje serducha

  Szesnastokrotny reprezentant Polski Jan Karaś uważa, że jednym z problemów Legii Warszawa jest brak zaangażowania części piłkarzy. Stołeczny zespół w sześciu kolejkach przegrał cztery mecze, a w tabeli ekstraklasy zajmuje 13. miejsce.

 • Historia legendarnego aktora opowiedziana na nowo. „Cybulski. Podwójne salto” wkrótce w księgarniach

  ...30 listopada do księgarń trafi książka „Cybulski. Podwójne salto” autorstwa Doroty Karaś. To biografia legendarnego aktora nazywanego „polskim Jamesem Deanem” – Zbigniewa Cybulskiego.

 • Wielki sukces Polaka! Został rekordzistą świata w morderczym wyścigu

  ...28-letni elbląski triathlonista Robert Karaś został mistrzem świata na dystansie potrójnego ironmana - pływanie 11,4 km, jazda na rowerze 540 km, bieg 126,6 km (trzy maratony). W niemieckim Lensahn ustanowił też wynikiem 30 godzin 48 minut i 57 sekund rekord globu.

 • Fajka Józefa Stalina trafiła do gdańskiego muzeum

  Fajka, która należała prawdopodobnie do przywódcy ZSRR Józefa Stalina, trafiła w piątek do Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Eksponat podarował placówce pisarz i podróżnik Romuald Karaś.

 • Polak chce przepłynąć Bałtyk. "Obawiam się tego zimna"

  ...„Teraz też obawiam się tego zimna - ciężko doprowadzić się do stanu w jakim ja byłem płynąc przez Kanał. Tam była już cienka granica między życiem a śmiercią. Dosłownie” – mówi w rozmowie z RMF FM Sebastian Karaś który w sierpniu chce przepłynąć z Bornholmu do Kołobrzegu. Polak ma na swoim koncie już m.in. wyprawę z Anglii do Francji.

 • Excentryk z zaklętego rewiru

  Literatura kinomańska (a może nawet kinomaniacka) ma się ostatnio u nas całkiem nieźle. Wspomnijmy choćby kilka tytułów z ostatnich miesięcy: „Wajda. Kronika wypadków miłosnych” Bartosza Michalaka, „Cybulski. Podwójne salto” Doroty Karaś, „Tak się kręciło” Andrzeja Klima… Te książki z pewnością przyniosą wiele radości ludziom, którzy chodzą do kina po coś więcej niż kubek coli i porcję popcornu...

 • Złowił rybę - giganta!

  Karaś ważył aż 1,88 kilograma i miał 44 centymetry długości. Wędkarz Grzegorz Glenski z Czerska za taki okaz otrzyma srebrną odznakę Polskiego Koła Wędkarskiego.

Zdjęcia na temat: karaś
Dyskusje na temat: karaś