• Informacje na temat:

  karatkiewicz

Artykuły na temat: karatkiewicz
 • Tacciana Karatkiewicz stanęła na czele kampanii "Mów Prawdę!"

  Działaczka białoruskiej opozycji Tacciana Karatkiewicz, która ubiegała się w październikowych wyborach o stanowisko prezydenta kraju, została w sobotę wybrana na szefową kampanii "Mów Prawdę!" podczas zjazdu założycielskiego w Mińsku.

 • Białoruś: Była kandydatka na prezydenta skarży wyniki wyborów

  Była kandydatka na prezydenta Białorusi chce unieważnienia wyników wyborów prezydenckich z powodu wykrytych naruszeń prawa. Tatiana Karatkiewicz skierowała skargę do Centralnej Komisji Wyborczej. Ma być ona rozpatrzona pojutrze...

 • ...​Wprowadzenie na Białorusi ustroju parlamentarno-prezydenckiego oraz głębokie reformy gospodarcze to elementy programu wyborczego opozycyjnej kandydatki na prezydenta Białorusi Tacciany Karatkiewicz, opublikowanego na stronie kampanii "Mów Prawdę!".

 • Wybory prezydenckie na Białorusi. Łukaszenka ubiega się o piątą kadencję

  Na Białorusi trwają wybory prezydenckie. Startuje czworo kandydatów, w tym ubiegający się o piątą już kadencję Alaksandr Łukaszenka oraz przedstawicielka opozycyjnej kampanii „Mów Prawdę!” Tacciana Karatkiewicz.

 • Kandydatka opozycji na prezydenta złożyła skargę na Łukaszenkę

  Opozycyjna kandydatka na prezydenta Białorusi Tacciana Karatkiewicz złożyła skargę na urzędującego szefa państwa Alaksandra Łukaszenkę do Centralnej Komisji Wyborczej - poinformował we wtorek jej szef sztabu Andrej Dźmitryjeu.

 • Białoruska opozycja: Zaskarżymy wyniki wyborów

  Nie uznaję wyników wyborów prezydenckich ogłoszonych przez Centralną Komisję Wyborczą - ogłosiła dziś na konferencji prasowej w Mińsku opozycyjna kandydatka, która również ubiegała się o urząd prezydenta Białorusi Tacciana Karatkiewicz.

 • Alaksandr Łukaszenka po raz piąty prezydentem?

  Na Białorusi rozpoczęły się w niedzielę wybory prezydenckie, w których startuje czworo kandydatów, w tym ubiegający się o piątą już kadencję Alaksandr Łukaszenka oraz przedstawicielka opozycyjnej kampanii „Mów Prawdę!” Tacciana Karatkiewicz.

 • Białoruś: Opozycyjna kandydatka nie uznaje wyniku wyborów prezydenckich

  Opozycyjna kandydatka w niedzielnych wyborach prezydenckich na Białorusi Tacciana Karatkiewicz poinformowała, że nie uznaje ich wyników. "Wiemy dziś, że tych, którzy chcą przemian, jest wielu, bardzo wielu. Ale władze tego nie uznają i chcą się ukryć za liczbami, które podaje Centralna Komisja Wyborcza" - oświadczyła Karatkiewicz na konferencji prasowej w Mińsku. Pytana, czy zamierza zaskarżyć...

 • Nobel dla przeciwniczki Łukaszenki. Prezydent jednak pogratulował

  Prezydent Białorusi pogratulował Swietłanie Aleksijewicz zdobycia literackiej Nagrody Nobla – powiadomiła jego służba prasowa. Reportażystka uchodzi za przeciwniczkę Aleksandra Łukaszenki. Oświadczyła, że nie pójdzie na niedzielne wybory prezydenckie na Białorusi, bo i tak wiadomo, kto zwycięży. Gdyby jednak szła, to głosowałaby na kandydatkę opozycji Taccianę Karatkiewicz.

 • Bezrobotny kandydatem na prezydenta Białorusi. "To pasożyt!"

  ...​Działaczka kampanii "Mów Prawdę" Tacciana Karatkiewicz oraz bezrobotny Jury Szulhan ogłosili, że zamierzają startować w jesiennych wyborach prezydenckich na Białorusi - podało Radio Swaboda. Szulhan nie pracuje od 2000 r. Z wykształcenia jest nauczycielem historii. "Nie potrafiłbym iść do szkoły, do dzieci i uczyć ich tego, co teraz wykładają. Nie jestem w stanie ich oszukiwać. A rzeczywistej...

Dyskusje na temat: karatkiewicz