• Informacje na temat:

  karcz

Artykuły na temat: karcz
 • ...54-letni pracownik wysypiska śmieci w Karczach (woj. podlaskie) został przysypany przez zwały odpadów. Mężczyzna nagle zniknął z zasięgu kamer monitoringu, nie udało się go uratować - poinformował rzecznik podlaskiej policji Andrzej Baranowski.

 • Podlascy strażacy przez kilka godzin gasili we wtorek pożar na wysypisku w Karczach koło Sokółki. Płonęły tam śmieci składowane w foliowych workach. Przyczyna pożaru nie jest na razie znana - poinformował rzecznik podlaskiej PSP Marcin Janowski.

 • Po kilku godzinach strażacy opanowali pożar składowiska śmieci w Karczach koło Sokółki na Podlasiu. Ogień pojawił się rano i objął około 150 metrów kwadratowych. Na razie przyczyna pożaru nie jest znana.

 • Lębork: Zaginęła 29-letnia kobieta

  Komenda Powiatowa Policji w Lęborku prowadzi poszukiwania 29-letniej Dominiki Karcz. W zeszły czwartek kobieta opuściła swoje miejsce zamieszkania i przyjechała busem do Lęborka. Wysiadła na przystanku przy ul. Zwycięstwa i poszła w nieznanym kierunku.

 • Językoznawca dr Sonia Szramek-Karcz z Uniwersytetu Śląskiego, który m.in. wraz z Uniwersytetem Neuchatel w Szwajcarii organizuje konferencję "Języki i emocje", przekonuje, że dzieci posługujące się jednocześnie językiem ojczystym i m.in. gwarą łatwiej przyswajają języki obce.

 • Władze łódzkiego SLD zatwierdziły listy kandydatów do sejmiku województwa łódzkiego. Na czołowych miejscach znajdą się m.in. b. wiceminister zdrowia Ewa Kralkowska, czy b. szef łódzkich strażaków Tadeusz Karcz.

 • ...54-letni pracownik wysypiska śmieci w Karczach na Podlasiu zginął przysypany przez zwały odpadów. Mężczyzna nagle zniknął z zasięgu kamer monitoringu; nie wiadomo, jak doszło do wypadku.

 • Pierwsza odmowa zwrotu nieruchomości. Dzięki małej ustawie reprywatyzacyjnej

  ...wyjaśnił zastępca burmistrza Pragi-Południe Jarosław Karcz roszczenia dotyczyły pięciu działek na terenie boiska szkolnego. Zaznaczył, że roszczenia pojawiły się dopiero po wybudowaniu boiska. Karcz dodał...

 • Zwycięstwo Dekorglassu Działdowo

  Nasi tenisiści pokonali rywali 8:2. Wyniki poszczególnych gier: Hatała - Książczyk 1:3, Surwiło - Karcz 3:1, Paliwoda - Jastrzębowski 3:0, Ostrowski - Marczak 3:0, Hatała/Surwiło - Książczyk/Karcz 1:3, Paliwoda/Ostrowski - Jastrzębowski/Marczak 3:0, Hatała - Karcz 3:1, Surwiło - Książczyk 3:1, Paliwoda - Marczak 3:0, Kosewski - Jastrzębowski 3:0. Wiadomość pochodzi ze strony oficjalnej Działdowa.

 • Na 25 lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Kielcach Piotra Kordasiewicza za zabójstwo 13-letniego chłopca. Współsprawców zbrodni - Pawła Niedziałka i Tomasza Karcza – spędzą za kratkami odpowiednio: 15 i 12 lat. Piotr Kordasiewicz może się ubiegać o warunkowe zwolnienie dopiero po 20 latach; na 10 lat pozbawiono go praw publicznych.

Zdjęcia na temat: karcz
Wideo na temat: karcz
Dyskusje na temat: karcz