• Informacje na temat:

  karnacja

Artykuły na temat: karnacja
 • Tak mógł wyglądać Jezus. Ciemna karnacja, włosy i broda

  ​Wizerunek Jezusa Chrystusa jaki znamy, znacznie odbiega od tego, który właśnie przedstawili nam naukowcy. Na wszelkich obrazach syn Boży ukazany jest jako mężczyzna o jasnej karnacji, niebieskich oczach i długich włosach. Jak naprawdę wyglądał Jezus?

 • Ciemniejsza karnacja, krótkie włosy, 1.50 wzrostu. Oto nowy wizerunek Jezusa

  Brytyjski artysta, współpracując z zespołem kryminologów, stworzył nowy wizerunek Jezusa. Pod uwagę wzięto dane antropologiczne i kulturowe oraz fragmenty Biblii, które go opisują. ​Zbadano także dokładnie charakterystykę czaszek ludzi, którzy na początku naszej ery żyli na Bliskim Wchodzie.

 • Mariusz Błaszczak: Napadnięta 14-latka ma jasną karnację

  W sprawie napadniętej 14-latki pochodzenia tureckiego czekamy na przesłuchanie pokrzywdzonej przez sąd - powiedział w poniedziałek szef MSWiA Mariusz Błaszczak po naradzie kadry kierowniczej policji w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

 • Osoby o jasnej karnacji, które mają skłonność do poparzeń słonecznych, mogą potrzebować suplementów diety, aby zapewnić odpowiednią dawkę witaminy D - twierdzą eksperci. Ich zdaniem, dłuższe opalanie w tym wypadku nie wystarczy. Większa liczba godzin na Słońcu może za to powodować raka skóry.

 • "Nie bardzo lubił ludzi o ciemniejszej karnacji, cholerny rasista"

  Wciąż przybywa zniczy przed blokiem na ulicy Pavla Horova w dzielnicy Devinska Nova Ves. Ludzie od rana przychodzą na miejsce wczorajszej tragedii - donosi z Bratysławy reporter RMF FM. W strzelaninie zginęło siedem osób, kolejnych 15 zostało rannych. Zabójca popełnił samobójstwo.

 • ​Światowa prasa o kontrowersyjnej okładce polskiego tygodnika

  Media z całego świata odnotowują okładkę tygodnika "W Sieci", na której atrakcyjna kobieta odziana we flagę Unii Europejskiej szarpana jest przez mężczyzn ciemnej karnacji. Podpis głosi: "Islamski gwałt na Europie".

 • Dolny Śląsk: Turyści z Malty wzięci za uchodźców

  ​Mieszkańcy Janowic Wielkich na Dolnym Śląsku zaalarmowali służby, po tym gdy na miejscowym dworcu pojawiła się 12-osobowa grupa osób o ciemnej karnacji z plecakami.

 • Historia wielkiej miłości na krakowskich murach

  Elaneczka wygląda trochę jak Pocahontas. Wysoka, o ciemnej karnacji, z dwoma warkoczami i w brązowej sukience.

 • ​Prezydent Trump, czyli macie wszyscy za swoje

  Ironiczne brawa dla Partii Demokratycznej za promowanie kandydatki uważanej za nieuczciwą i skorumpowaną. Ironiczne brawa dla medialnych elit faworyzujących Hillary Clinton i robiących z Donalda Trumpa antysemitę, faszystę, natrząsających się z jego włosów czy karnacji, zajmujących się rozmiarem jego dłoni, traktujących Amerykę prowincjonalną z nieskrywaną pogardą. Z pewnością pomogliście Amerykanom podjąć decyzję.

 • Każdy zamach terrorystyczny w Rosji powoduje w Moskwie nową falę brutalnego traktowania ludzi o kaukaskich rysach. Ciemna karnacja wystarczy, by na wiele godzin trafić na komisariat - donosi moskiewski korespondent RMF FM.

Dyskusje na temat: karnacja